Blinkání mléka ihned po kojení, není přepapané?

Anonymní
21.10.19 16:35

Blinkání mléka ihned po kojení, není přepapané?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, mám 6ti denního chlapečka a doteď jsme papali hezky, ale teď začal víc spát a míň jíst. Jenže když ho nakojim, tak se mu to ihned po nakojení vrátí do pusinky a vyblinkne to hned jak ho dám od prsu. K doktorovi jdeme až za dva dny, takže ani nevim jestli přibírá nebo ne. Sestřičky na šestinedělí mi říkali ať ho budim po 3 hodinách, ale právě když ho chci nakojit tak to vyblinkne. Budila jsem ho teda po 4 hodinách, protože jsem čekala, že se třeba ještě vzbudí… poradíte mi někdo, čím to může být? Já si myslím že ho prostě překrmuju a on to vyblinkne protože nemá v žaludku místo. Ale mám strach aby mi přibíral.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2752
21.10.19 17:08

Ma zloutenku, je nedonoseny, ma vyrazne nizkou porodni vahu? Pokud ne, nebudila bych. V porodnici mi take radili budit, ale ja na to u mladsiho kaslala a nechala to na nem. Pribiral v pohode, jen casteji jedl pres den. Kolik toho vyblinkne? Polevkovou lzici? Zkus si dat vodu do lzici a to nalij na plenu. Ziskas predstavu, kolik toho dite vyhodi. Pokud ji, dostatecne cura, tak bych se neznepokojovala a v klidu vydrzela do kontroly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2752
21.10.19 17:09

Jo a jeste… nezmacknes mu brisko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1687
21.10.19 18:36

Já měla obě děti pobliony. U druhého už jsem to ani neřešila, přibývaly obě dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat