Blinkání po Nutrilon AC syneo

Anonymní
11.2.20 16:08

Blinkání po Nutrilon AC syneo

Zdravím, syn (9 týdnu) je plně na UM. Je však neustále zahleněný a má občas i hleny ve stolici, jinak žádné příznaky. Občas prdy, ale to je asi normální.. Na základě toho nám dr napsala Nutrilon Allergy care syneo (dříve obyc Nutrilon), že má podezdření na Abkm. Máme ho 3tí den a syn fakt neustále blinka. Normálně si brkne, i víckrát, ale za chvíli se stejně vyblinka. Za půl hodky třeba znovu, a za hodku zase. Prostě bych řekla že vše vyzvraci. Navíc mi přijde že i bříško má horší, kroutí se, nevím jestli si na to mlíko ještě zvyká, ale moc se mi to nelíbí. Máte někdo zkušenost? Příp. jak dlouho mu to mám ještě nechávat? Kdyby byl alergický, tak přece má vyrážky, nespí v noci, nebo něco víc ne? Děkuji všem za zkušenosti..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.2.20 19:11

U naší mladší jediný projev ABKM byl ekzem nic jiného. Po „NACU“ se jí postupně vytratil, žádné problémy jinak s tímto mlékem nebyly, někdy může vadit dětem ona nahořklá chuť a nadavovat z ní, ale to spíš nechtějí pít, teoreticky ani takové mlíko sedět nemusí, probrala bych vše s doktorem. Co se zahlenění týká, tak letošní zima je v tomhle příšerná, zahlenění jsou všichni od mimin až po dospělé kolem mě už od září. Hlen ve stolici je pravděpodobně odrazem spolykaného soplu, navíc mimina stále jakoby chrčí, tady těžko radit zda jde opravdu o ABKM, záleží i jak dítko např. prospívalo na normálním UM(?)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 20:23

@Mellounowamanzelka prospival právě až moc dobře, i stolici měl ukázkovou, až na ten hlen no :nevim: já sem taky říkala mudr že to musí mít jen z toho soplu, ale poslední dobou toho bylo víc. No nevím, zítra ji budu volat a pak tam jdeme tak uvidím. Ale radši bych najela zase na normální.. Hlavně aby neblinkal :roll: asi si vynutim i zadanku na alergologii a uvidím no

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama