Blinkání při i po kojení

Anonymní
3.4.21 18:32

Blinkání při i po kojení

Ahoj maminky, nevím jestli jsem jen vystrachovana tím že jsem prvorodicka 😁ale.. Jsme v porodnici jsou nám 2 dny a malý mi furt blinka..jako dost do teď jen po kojení ale před chvílí se po 10 min pustil z prsa a hodil úplně louži. Sestry říkají, že musíme dát odrihnout a že je to normální, ale odrihnuti nám moc nejde, ještě jsem ho neslysela si krknout :( vždy ho vemu do polohy odrihnuti a už zvrací. Ušpinil všechno oblečení a paní se kterou jsem na pokoji má furt stejný overal jen pro porovnání 😂 😂.. Prosím měla jste to některá stejně a přestalo vám to postupem dní?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10507
3.4.21 18:36
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, nevím jestli jsem jen vystrachovana tím že jsem prvorodicka 😁ale.. Jsme v porodnici jsou nám 2 dny a malý mi furt blinka..jako dost do teď jen po kojení ale před chvílí se po 10 min pustil z prsa a hodil úplně louži. Sestry říkají, že musíme dát odrihnout a že je to normální, ale odrihnuti nám moc nejde, ještě jsem ho neslysela si krknout :( vždy ho vemu do polohy odrihnuti a už zvrací. Ušpinil všechno oblečení a paní se kterou jsem na pokoji má furt stejný overal jen pro porovnání 😂 😂.. Prosím měla jste to některá stejně a přestalo vám to postupem dní?

Je to celkem normalni, pomalinku by to pak mohlo prejit.
Chce to tu polohu pro odrihnuti vychytat nebo naopak s nim po kojeni nehybat vubec (treba nakojit vleze a nechat ho spat) - kazde miminko je jine, nektere odrihnuti potrebuje, jinemu vadi.

Nebo odrihnout v pulce kojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
3.4.21 19:36

Mě malá začal krkat asi az v druhém měsíci…Asi jak má malej žaludek a nakojis ( za což buď ráda že mléko máš) tak prostě ublinkne, věřím že se to stává. A jak zaznělo na demnou skus moc nemanipulovat s miminkem po kojení skus položit ať je v klidu…jinak gratulace a hodně štěstí s miminkem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62949
3.4.21 20:59

Šmajra, mluv o něm a ne o vás.. Tobě nejde odrihnout? Jinak jednoduchý, přecpe se, neodrihne, tudíž to letí.. Třeba se naučit polohy.. Nebo nechat prcka v klidu, každé dítě je jiné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
3.4.21 22:51

@martina.se trošku zbytečné ne? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
3.4.21 22:58

Malá mi taky ublinkavala a to celkem hodně… V porodnici jsem to měla podobně, sousedka vedle pořád čistá a já s malou pořád zblite :zed: :mrgreen:… No já tě s mojí zkušeností asi nepotěším ale malá mi ublinkavala snad do 10 měsíce, přibývala ale krásně takže jsme nějak neřešily a prostě jsme pořád převlékali jak sebe tak malou… pak to že dne na den prostě přestalo, ale není člověk v naší rodině, kterého by ta naše princezna nepiblila :mrgreen: :mrgreen: No hrůza děs když na to vzpomenu, ale teď už se tomu jen směju… Držím palce ať nemáš doma takového poblionka jak jsme tomu rádi říkali :mrgreen:… Gratuluji a ať mimčo dělá jen samou radost :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62949
3.4.21 23:00
@lucka456 píše:
@martina.se trošku zbytečné ne? :roll:

Nwm, cece, dneska je tu s tímto pluralem asi 20 diskuzi :think: vždyť je to děsný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
3.4.21 23:04

@martina.se co je na tom děsného?… Děsnější mi přijde to tvoje cece a nwm :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
4.4.21 11:57

Maky

Dobré ráno, chtěla jsem vás poprosit o radu. Mám tříměsíčního chlapečka, ale tenhle problém máme už 3 týdny po porodu. Plně kojím, ale malej mi stále zvrací, kdyby to bylo jen ublinknutí ale bohužel je to hodně, používala jsem syrup, pak jsem používala Balonix syrup a teď používám nutrion nutriton. Dělala jsem ten nutrion nutriton do mističky jako gel ale to mu nepomohlo, přemýšlela jsem co ještě jak žaludek uklidnit. Včera jsem odstříkala mateřské mléko do lahvičky a dala jsem tam ten nutrion nutriton aby to zahustilo mléko, a nezvracel mi. Ale chtěla jsem se zaptat zda budu stále odstříkávat Mateřské mléko nemůžu o něj přijít?? Budu rada za odpovědi. Děkuji moc a přeji veselé velikonoce :srdce: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
6.4.21 07:29

Kvůli mě takhle sestřičky 2× prevlekali postel 🙈 😁 malej toho vypil strašně moc a pak mi dycky zeblil celá záda i s postelí.. Tak jsme šli vážit před a po kojení a zjistilo se, že vypil jako 3 denní miminko 160ml 🙈 tak jsem musela odstavovat od prsa dřív než jak nám sestřičky říkali, 15 a 15 minut.. Asi do měsíce jsem se trápila a pokaždém kojení prevlekali jak postel, tak sebe i malého.. No a pak mi někdo tady tuším poradil ať kojím jen z jednoho prsa a prii každém kojení to střídám.. A od té doby ťuk ťuk ublinkne si když si třeba rihne ale rozhodně od toho už nemám celá záda a vše okolo :D (ale je taky fakt, že mám asi hodně mlika a nejspíš i dost výživný) z porodnice jsme odcházeli s větší váhou než byla porodní, a na 6ti týdenní prohlídce jsme měli 5600g.. Porodní byla 3850g a spadli jsme na 3650g.. Z porodnice se odcházelo po 5ti dnech s 3920g 🙈 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat