Blížící se porod, jak ho poznám?

Anonymní
25.2.20 09:29

Blížící se porod ????????

Ahoj jsem 37+6 tt
Nějakou dobu mám bolesti zad, občasné píchání v podbřišku a při sedani mě to tam dole tlačí a strašně částo chodím čůrat.
Paní doktorka říkala že cipek mám krátký a měkký a hlavička pěkně naléha
Už bych to všechno chtěla mít zasebou a spatřit toho malinkeho „vetřelce“ co ve mne žil těch 9 měsíců, nemůžu se dočkat. Myslíte že už se to blíží podle těchto příznaků, nebo že to ještě nic neznamená?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1874
25.2.20 09:32

Moment, vyndám křišťálovou kouli :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15039

Může a nemusí. Ty příznaky co popisuješ sem měla skoro celé těhotenství (píchání v podbřišku a zádech, časté čůrání…). Záleží na miminku jestli už chce jít na svět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10631
@Anonymní píše:
Ahoj jsem 37+6 tt
Nějakou dobu mám bolesti zad, občasné píchání v podbřišku a při sedani mě to tam dole tlačí a strašně částo chodím čůrat.
Už bych to všechno chtěla mít zasebou a spatřit toho malinkeho „vetřelce“ co ve mne žil těch 9 měsíců, nemůžu se dočkat. Myslíte že už se to blíží podle těchto příznaků, nebo že to ještě nic neznamená?

Hele malá byla strašně nízko od 34tt, otevřená jsme byla měsíc před porodem i mě odešla zátka a kleslo břicho a rodila jsem za měsíc :nevim:…pichalo mě ve spod od nějakého 20 týdne…
Rodit už můžeš každou chvilku ale nemusíš nemá cenu se sledovat stejně ti to nic neřekne a nervovat se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
25.2.20 09:44

Mám to taky tak… tak uvidíme… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
25.2.20 10:16
@Anonymní píše:
Ahoj jsem 37+6 tt

Podle mě ne. Ale věř tomu až budeš rodit poznáš to. Jinak v 40t jsem chodila do stran jak to tlačilo. Malá se narodila až po termínu 10 dní jsem přenášela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 10:30

Taky jsem sledovala kazde tvrdnuti :lol: jako, porod se blizi, no, jeste drž :lol: drzim palce, at je to co nejdřív :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6511
25.2.20 10:41

Porod se blíží, ale popis ničemu nenasvědčuje. Je to úplně normální stav ke konci těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama