Blížící se porod? 35tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 23:45
Blížící se porod? 35tt

Tak už pár dnů mám časté nutkání chodit na velkou.. a dneska mě docela bolí břicho, vypadá to na průjem, zní to jako průjem, ale je to spíš vzduch s vodou..(chápu, nechutný :D ) a zdá se mi, že mi kleslo i břicho. Malej má celej den nějakou party. Jsem 35tt. Myslíte, že už se blíží porod?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 35. týden těhotenství?

Reakce:
Kaci89
Kecalka 311 příspěvků 07.01.19 07:57

Jestli se ti neco nezda,tak radsi zajdi k dr at na tebe koukne a pri nejhorsim at ti ti v nemocnci za vcasu zastavi.ja takhle dostala prujem v 34tt ale do toho me boleli zada a celej spodek,malej se furt mlel jo nikam sem nejela a v noci mi praskla voda a bylo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >