Blížící se porod a bolesti

Anonymní
6.9.21 13:22

Blížící se porod a bolesti

Zdravím 35+0 dnes… Sem tam dřív sem měla bolest asi stydké kosti (bolest ne úplně mezi nohama ale jako by pod bříškem tam kde rostou chloupky). U předchozích dvou tehu to neznám. Minulý týden kontrola vše v pořádku. Pak z pátku na sobotu večer a ráno poslicci. Je fakt že si zvladnu tam dole jakoby nahmatat asi i hlavičku jestli je to možné. A dneska jsem ráda že chodím, bolest té kosti je šílená, do toho občas tvdnuti břicha. A víkend když sem si sedala z leže musela js jakože spíše pomalinku protože mi tam překážela ta jeho hlavička (aspoň mi to tak přišlo). Před měsícem otevřena na špičku prstu. K dr se chystam pokud se to zhorší. Měl někdo taky takovýhle bolesti a ještě nějakou chvíli vydržel? A hlavně někdo komu ty bolesti kosti po porodu zmizeli? Rodili ste normálně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
218
6.9.21 13:32

Ano, měla jsem cca poslední měsíc přesně to samé. Taky jen u 3. těhotenství. A jako bonus úmorné bolesti lýtek přes večer a v noci. Rodila jsem 38+3. Po porodu pak úplně v pohodě.
S každým dalším těhotenství ženská poznává další těhotenské problémy. 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.21 13:39

@AndulkaMa však sem řekla že už nikdy víc 😁 mě zatím trápí jen křeče nohou. No oba synové byli o 14 dni dřív, oba v půlce měsíce termín, oba sou 26. (jeden srpen, druhý červenec) teď je termín polovina října a tak tak nějak doufáme že též by se mohl narodit o 14 dní dřív 😁 😁 😁 od včerejška za 3 týdny 😁 😁 😁

• Citovat
  • Nahlásit
32451
6.9.21 14:00

Bolesti (stydké kosti i poslíčky) jsou, bohužel, normální. A nic na to není. Porodem by mělo všechno zmizet :hug:
Hlavička klidně muže být sestouplá a hmatná. Raději si tam už nesahej, ať si nezaneseš infekt :hug:
A do 26. vydrž :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.21 14:10

@Fiducia děkuji, sahat nebudu, jen mě to překvapilo 🙂. Vím že všechno toto je normální, jen mě to překvapilo když stydka kost mě předtím nebolela a vlastně u druhého porodu sem neměla ani poslicky 😁 jen jsem měla takovej pocit tak sme jeli a řekli že už 2 cm že si mě tam nechaj a píchnou vodu 😁 😁

• Citovat
  • Nahlásit
32451
6.9.21 14:14
@Anonymní píše:
@Fiducia děkuji, sahat nebudu, jen mě to překvapilo 🙂. Vím že všechno toto je normální, jen mě to překvapilo když stydka kost mě předtím nebolela a vlastně u druhého porodu sem neměla ani poslicky 😁 jen jsem měla takovej pocit tak sme jeli a řekli že už 2 cm že si mě tam nechaj a píchnou vodu 😁 😁
Šťastná žena :mrgreen: Ať je líp :hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat