Blížící se porod? Narůžovělá moč

Anonymní
3.6.21 15:25

Blížící se porod? Narůžovělá moč

Ahoj.. Je mi to velice trapné ale nevíte co by mohl znamenat takový výtok? Od rána mám narůžovělou moč a teď toto.. Mám doma roční nemocnou holčičku proto se nějak nehrnu do nemocnice.. Jsem 36 tt
Děkuju moc za případné odpovědi a rady.. Omlouvám se za foto..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64239
3.6.21 15:26

Tak počkej, až dojede chlap, pohlída a zajed k dr, ne? Jinak může být zátka, růžová moc je po některých potravinách

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26341
3.6.21 15:30

No jestli je to moč.. mě tekla růžová ale plodová voda. Ale to je fakt jako voda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 15:37

@martina.se dneska jsem toho právě moc nenajedla, jen loupáky.. Piju hodně vodu..

• Citovat
  • Nahlásit
525
3.6.21 15:42

Když ze mě před porodem teklo narůžovělé, byla to plodovka. Taky jsem nevěděla, jestli to není moč, ale nebyla. A plodovka mi neodtekla najednou, ale po troškách. Začala bych se chystat do porodnice, aspoň na kontrolu. Udělají test, jestli to opravdu je plodová voda, a pak se uvidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 15:42

@pikola ono je to slabě růžový a viditelný spíš na papíru když se utru právě..

• Citovat
  • Nahlásit
31318
3.6.21 16:08

Máš doma porodnické vložky? Jednu použij, jestli ti odtéká plodová voda, bide růžová na vložce. Pak ji vezmi do porodnice na test. Tašku s sebou :lol:
Pokud by to byla opravdu moč, tak může jít o zánět. Zase vezmi moč do nemocnice. Ale růžový čůrání je i po červené řepě, neměla jsi poslední dobou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.21 17:57
@Fiducia píše:
Máš doma porodnické vložky? Jednu použij, jestli ti odtéká plodová voda, bide růžová na vložce. Pak ji vezmi do porodnice na test. Tašku s sebou :lol:
Pokud by to byla opravdu moč, tak může jít o zánět. Zase vezmi moč do nemocnice. Ale růžový čůrání je i po červené řepě, neměla jsi poslední dobou?

Joo, to me tehda vydesilo :lol: vzala jsem si řepu jakoze na chudokrevnost a malem volala rychlou, ze krvacim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 19:15

@Fiducia porodnicke nemám, jen slip vložky
Nejedla jsem nic z čeho bych tu moč takto zbarvenou měla mít :nevim:
Od rána mám i křížový bolesti který mi vystreluji až do nohou :(

• Citovat
  • Nahlásit
31318
3.6.21 19:32
@FlorenceF Jenkins píše:
Joo, to me tehda vydesilo :lol: vzala jsem si řepu jakoze na chudokrevnost a malem volala rychlou, ze krvacim :mrgreen:

Já naštěstí byla varována :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31318
3.6.21 19:33
@Anonymní píše:
@Fiducia porodnicke nemám, jen slip vložky
Nejedla jsem nic z čeho bych tu moč takto zbarvenou měla mít :nevim:
Od rána mám i křížový bolesti který mi vystreluji až do nohou :(

Slipka je lepší než nic. Hele, jeďte, to může být k porodu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 16:28

Tak holky dnes zelený výtok, plodovka, budou propichovat protože se mi to znovu,, slepilo" :(

• Citovat
  • Nahlásit
12462
8.6.21 18:13
@Anonymní píše:
Tak holky dnes zelený výtok, plodovka, budou propichovat protože se mi to znovu,, slepilo" :(

Jak to s vámi vypadá? Už porozeno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 06:21

@eva valoi v 17 odpoledne propíchnuto, kontrakce slabé, neotvírala jsem se. Druhý den V 6 ráno vyvolávačku v 8 porod :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat