Blížící se porod? Včera bolesti křížové, pohotovost

723
11.9.20 14:13

Blížící se porod? Včera bolesti křížové,pohotovost.

Zdravím holky, mám dotaz.. Včera jsem byla na pohotovosti protože jsem měla dlouho křížové bolesti.. po prohlídce mě doktor řekl že to na porod zatím nevypadá ale že se mi to pomalu nejspíš rozjíždí asi. Ve zprávě mám toto čemu nerozumím.. Čípek na falangu, mediosakralne polotuhý hrdlo pro prst, hlavička volné naléhá na vchod pánevní, cs5. :nevim: jinak jsem 36+2

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16717
11.9.20 14:41

Mně na křížové bolesti řekli, že to jsou poslíčci a během 4 hodin jsem porodila. Nález je celkem fuk, protože můžeš rodit dneska a nebo taky třeba za týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4727
11.9.20 14:45

Můžeš rodit dnes, a nebo taky za 3 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
11.9.20 14:49

Jak píšou holky, já byla na kontrole ve čtvrtek a nevypadalo to, že by se cokoliv připravovalo a v sobotu jsem rodila. A u druhého to bylo podobné, v pátek ráno na pásech vůbec nic, při vyšetření mi doktorka říkala, že si ještě počkáme a v noci jsem jela rodit :D a neboj, porod poznáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
11.9.20 14:58

Ja bych šla klidně hned už.. :mrgreen: ale mám strach jestli to není brzo kdyby náhodou rodila. Jinak maly má prej už přes 2900g

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16717
11.9.20 15:09
@annyska píše:
Ja bych šla klidně hned už.. :mrgreen: ale mám strach jestli to není brzo kdyby náhodou rodila. Jinak maly má prej už přes 2900g

Ne, není. Stejně s tím nic neuděláš. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
11.9.20 15:17
@annyska píše:
Ja bych šla klidně hned už.. :mrgreen: ale mám strach jestli to není brzo kdyby náhodou rodila. Jinak maly má prej už přes 2900g

No já bych na to nespechala, v mém okolí byly děti, co se narodily dřív, hodně spave, zlute, nepribiraly… Nic se jim nestalo, ale pohodu a nima matky moc neměly. Ale je fakt, že s tím nic moc neuděláš, ale odpočívá, každej den dobrej, ke konci je to už dlouhy, ale dítě má ještě čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16717
11.9.20 15:29
@Platanka píše:
No já bych na to nespechala, v mém okolí byly děti, co se narodily dřív, hodně spave, zlute, nepribiraly… Nic se jim nestalo, ale pohodu a nima matky moc neměly. Ale je fakt, že s tím nic moc neuděláš, ale odpočívá, každej den dobrej, ke konci je to už dlouhy, ale dítě má ještě čas.

Já rodila nastejno, jako zakladatelka a naprosto v pohodě. Naopak jsem nakojila a malá spala. Ale je to i o přístupu sester na oddělení. Nestrašila bych. Je to hodně individuální. Miminko si řekne a stres, že je to brzy, zakladatelce opravdu nepomůže. ona potřebuje v klidu porodit. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
11.9.20 16:04

Neboj, dítě ještě nevypadlo, tak to porod nebyl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale je pravda, že já v závěru porodu měla jen křížové bolesti. Na samotném začátku odtekla voda a pak nastoupily tlaky jako při menstruaci. A postupně mi to pak přešlo do zad a tam už to zůstalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama