Blizici se posl.mesic tehotenstvi. Vase pocity :)

239
20.3.17 14:59

Blizici se posl.mesic tehotenstvi. Vase pocity :)

Ahoj holky. Zacinam 34.tyden. pro upresneni.
Tak jak se citite vy, co mate brzy rodit? :kytka:
Ja uz se nemuzu dockat…jsu neforemna…ubolena…psychicky si myslim ze uz to nevydrzim :mrgreen: nespim…do konce brezna chci vse dokoupit a pobalit…at uz v dubnu muzem jen cekat a cekat a cekaaaaat…uklidnuju se tim ze to potrva uz jen 4-6 tydnu…pro jeste vetsi uklidneni si rikam uz jen mesic :mrgreen:
Tesim se na malyho strasne moc. Porodu se bojim vic nez poprve, ptz vim do ceho cca jdu..a zacinaji se mi vybavovat vzpominky z prvniho :roll: :mrgreen:
Ohledne zdr. stavu…snad je vse v poradku…poslicky uz mivam…beru zelezo pro velkou chudokrevnost, ktera byla zjistena pred 2 tydnami…nuz…je to narocneeeee
Po treti nevim ci do toho pujdu. Leda ze to nekdo odnosi za me :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vase pocity? :kytka:
(Pokud je tu podobne tema..tak je mi to jedno) :pankac: :mrgreen: ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

428
20.3.17 15:03

Ja teda ted necekam :-) ale uplne si pamatuju jak jsem ja osobne pocitala vteriny a uz jsem se nemohla mimiska dockat, taky jsem mela vsechno nachystane mesic dopredu i vic, pak jsem jen chodila a rozplyvala se nad pokojikem a postylkou a cekala na ten nas poklad, rodila jsem v srpnu, takze to vedro me zabijelo a tesila jsem se az to bude :-D Kazdy porod je jiny, tak vzpominkama z prvniho se nestresuj, druhy porod je pry rychlejsi :-) tak hodne stesti :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
20.3.17 15:10

@frame presne. Odpocitavam vteriny…div necmrkam kazdy rano dalsi uspesny predchozi den zamnou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
428
20.3.17 15:13

@hanourek To se ti nedivim :-D me se ten posledni mesic tak tahnul a pak najednou to bylo :-) jak si na to vzpomenu, tak to chci prozit znova :-) asi nadhodim chlapovi, ze si udelame dalsi :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
20.3.17 15:15

@frame znovu? :potlesk: :mrgreen: ja uz neeeeee..i kdyz to jsem rikala i poprve :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
20.3.17 15:19

@hanourek jsem 35+5, a ten fakt, ze to mam,,za par" jsem si uvedomila nekdy vecer po uspavani meho 14ti mesicniho ditka, kdyz me na to upozornil manzel. No, behem dvou dnu jsem musela obet praci, urady atd, abych stihla nastoupit na materskou. Stihla jsem doplnit police do skrine pro miminko, ale vybava stale ceka na roztrideni a vyprani. Postylku nemam. Autosedacku musim vyprat. Zavinovacky musim vyprat. Tasku do porodnice jsem si zacla uz pomalu balit, ale nejak se nemuzu dostat do lekarny. Narychlo jsme zarezervovala dvojkocar - alespon jeden bod pro me. A uz se neuveritelne tesim, az budu netehotna a nekojici. Pac u posledniho ditka jsem si tento stav,,vychutnavala" cca tyden, nez mi zacla jine zdravotni problemy. Ktere kdyz jee vyresily, trada…byla jsem opet tehotna. Zaroven se toho samozrejme desim, protoze prvni porod nebyl zrovna orgasmicky :mrgreen:, jeste jsem s enestihla ani poradne zotavit a uz se,,nemuzu" dockat az budu doma bojovat s jednim vzteklounem, co nechce spat a druhym mensim, co jeste ani nechape, ze by mel spat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
20.3.17 15:39

Tak to jsi dobra. Ja si z porodu pamatuju ze to slo. Slo to trikrat a tak to nejspis pujde i ted- 27tyden… ale tu samotnou bolest a muka si vybavim vzdycky az na sale, kde pravudelne nadavam muzi kdo ze to vymyslel udelat si dalsi :D a ty pisledni tydny sipamatuju jako tyrani zviratek. Neslo nic. Mela jsem porody planovane vyvolavane takze jsem mela fakt bod ke kteremu bude pokoj :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
428
27.3.17 00:08
@hanourek píše:
@frame znovu? :potlesk: :mrgreen: ja uz neeeeee..i kdyz to jsem rikala i poprve :mrgreen: :mrgreen:

Ale jo klidne znovu :-D sla bych do toho hned, u nas to rozhodnuti stoji u chlapa :-) ne a nechce :-( ale jeste je cas se zamyslet nad dalsim prckem :-) do te doby snad chlapa zpracuju :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.17 00:34

No jak uz jsem doma a muzu si prispat, tudiz nejsem tak unavena, tak jsem neustale pri chuti. Chudak pritel, nema jeden vecer klid :oops: asi priprava na pust v sestinedeli nebo nevim. Jinak nahore osm kilo, brisko ok, ani moc neprekazi, ovsem kozy jak vozy, pred tehu hezke trojky akorat ted minimalne petky a na muj vkus moc velke a moc tmave dvorce, ale pritelovi se to pry libi. Jinak obcas vykyvy nalad nebo vyjizdim kvuli blbostem, nekdy mne prepadne plactiva a jindy naopak panika jak to zvladnu…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.17 04:32

Pocity smisene-nase posledni tehotenstvi, rychle to uteklo, chci Si to zapamatovat, uzit, zacinam 33tt s tretim ditkem, ale ted se to vlece, unava a bolest prichazi a odchazi a uz odskrtavam dny, kdy zas budu aktivni (plavat, chodit, cvicit jogu a zumbu), kdy nebudu nevrla Na deti a pujdeme ven na kola…
Vse uz mam pripravene, Jen chceme koupit nove auto a nevim, kdo pohlida deti, nikoho tu nemame. Druhy porod byl paradni, neboj se a opakuj si mantry, ze bude krasny a rychly. Pocity mi kazi manzelovy rodice..radost s nami nesdili(jejich seste vnouce), ale vidime se jen po skypu. Jeste jsme to neoznamili svagrove(nevideli jsme se, pritom bydli 20min autem od nas a maji 3deti, vztahy taky na bodu mrazu-manzelova rodina njn). Hlavne odpocitavam at vydrzime aspon do 36tt a je donosene. Cekame druhou holcicku-mam ohromnou radost.

• Nahlásit
  • Citovat
239
27.3.17 12:39

Holky to vydrzime. Ted 35.tt…vse zatim zavreneee :mrgreen: ale uz se maly sune niiiz..tak mu domlouvam at aspon ty 2 tydny jeste vydrzi…pak uz se tolik strachovat z predc. porodu nebudu..ptz i ja se bojim aby nevykoukl necekane driv… :roll: ale ty strachy ma urcite kazda maminka. A nakonec jeste prenaset budu, ne? :mrgreen: no doufam ze ne! :cert: :mrgreen: jinak hlasim 12 kg nahore. z puvodnich 46 kg…takze jsu jak tucnak…ale verim ze to bude hned dule jako poprve :pankac: :think: :mrgreen: fyz.se citim nekdy dobre. nekdy hrozne…zalezi co ten den delam. Dnes jsem rozhodla, ze nic. :mrgreen: sbaleno mam vse. nachystano taky.. :potlesk: coz u me je pokrok..vzdy vse nechavam na posl. chvili totiz. :)
Piste piste cokoliv…vypisujte pocity :kytka: :kytka: :kytka: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
27.3.17 13:00

@hanourek Jeee a kdy máš termin? já 9.5.budem to mít asi podobně :) já mám bříško pořád nahoře, malá často kope do žeber, tak se těším, až se posune krapet níž :lol: jinak taky hlásím 11kg nahoře (a tajně doufám, že se celkově vlezu do 13, už teď nevím co si obliknout) :oops: fyzicky se taky cítím celkem ok, jenom někdy to přeženu a pak naříkám, ale to je moje chyba :roll: připadá mi, ze potřebuju stihnout ještě milion věcí… myju okna, prevlikam postele, třídim skříň :mrgreen: jsem prostě střelená (bojím se, že pak s malou nic nestihnu),ale prostě mi to nedá :nevim: tašku do porodnice už mám zabalenou, ale čeká mě ještě prani a žehlení mimi věci, tak doufám, že budu rodit v termínu, max 38,39 týden :palec: i doktor říkal, ze je čipek stále uzavřeny a vzadu, takže ani s nečekaným překvapením nepočítám :lol: připravujes se nějak na porod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
27.3.17 14:32

@Miri10 i ja 9.5. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale prvni syn sel driv o 2 tydny, tak nejak pocitam a rikam si ze uz jen mesic a finis! :mrgreen: :pankac: taky me kope do zeber..nebo spis jen do jednoho mista furt dokola…divim se ze tam jeste nemam modrinu.
Porod…no…ten neplanuju…teda jo…prezit a byt uz doma! :mrgreen: prvni byl pro nepostupujici porod vyvolavany a sice pak rychly..ale pro bolest jsem nevnimala okolni svet. Ale vse zapomenuto chvili PO. ;) ;)
Ty se pripravujes? A kde planujes rodit…??? Ja Kyjov. (Okr. Hodonin) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
27.3.17 15:18

@hanourek ja jsem prvorodicka, takže nevím do čeho jdu :mrgreen: ale zatím se moc nebojím, hlavně se těším na malou :srdce: ty čekáš druhého chlapečka? :potlesk: dočetla jsem se, že je fajn na přípravu porodnich cest malinikovy čaj a lnene semínko, tak to zkouším… je to příroda, tak by to snad nemělo ublížit :palec: a od příštího týdne bych chtěla začít cvičit s aniballem, uvidíme jak to půjde… taky bych klidně rodila dřív, manžel mi To naplánoval na 5.5 :lol: Já jsem z Ostravy a plánuju porod na fakultní nemocnici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
27.3.17 18:08

@Miri10 pravda…neni ceho se bat.je to prirozene…ale i tak…uz se tesim az bude PO. A budu vedet ze je maly i ja v poradku… :lol: :) o aniball balonku jsem cetla…ja nic nemam.jen taky zvazuji piti caje od pristiho tydne :)

A vsechno zatim v poradku? Miminko i ty? :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama