Blog o vzhledu a módě pro začátečníky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lahana
Povídálka 12 příspěvků 15.02.18 12:32
Blog o vzhledu a mode pro zacatecniky

Nedavno jsem se rozhodla zalozit si blog, jehoz namet se mi v hlave zrodil uz pred dlouhpu dobou. Sice dnes existuje spousta blogu a webu o krase a mode, ale vsechny jspu dost cilene na ty, kteri se o tuhle oblast vic zajimaji.
Ale co treba zeny a maminky, ktere na to do ted nemely moc cas, chut, naladu… Proste zeny, ktere se o svuj vzhled zatim moc nezajimaly, ale ted by rady zacly. A prave pro ne bych rada psala clanky, jak vypadat lip. :)

Nevim, jestli to ale nekam povede a nez do toho dat jeate vic energie, byla bych vam vdecna, kdybyste byly ochotne se mrknout na me prvni clanky a rict, jestli by vas neco podobneho bavilo nebo jestli je to uplna ztrata casu: ***

Budu vdecna za jakoukoliv zpernou vazbu. Moc dekuju. :)

edit admin - smazání odkazu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32843 příspěvků 10 inzerátů 15.02.18 13:26

@Lahana :think: Nováček s jedním příspěvkem a v něm hned odkaz na blog - ale budiž, vzledem k tomu, že jsi nováček, tak pozor, toto vypadá na reklamu a ta tu tímto způsobem není dovolená. Zkus zpracovat nějaký článek o módě formou deníčku a vložit sem na emimino, podle ohlasů uvidíš, jestli se to líbí nebo ne.

RadkaEm
Kecalka 139 příspěvků 15.02.18 14:01

Není to špatný :)

Lahana
Povídálka 12 příspěvků 15.02.18 14:05

Dobre, dekuju za upozorneni. To me nenapadlo. O reklamu mi neslo, zas tak moc prispevku tam zatim neni… :)

xammy
Kecalka 413 příspěvků 15.02.18 15:09

Pekny, libi se mi to :palec:

robinka
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 15.02.18 15:14

Za sebe říkám ANO, něco takového bych ráda četla, protože já jsem zrovna ta máma s Niveou :), ale… dokonale a vždy mě odradí:

• když se autorka podceňuje a v každé druhé větě se omlouvá, že je začátečnice, laik, nebo se shazuje;
  • když shazuje a uráží nestylové lidi okolo;
  • když je autorka povýšená;
  • když je to moc povrchní a snobské;
  • když jsou to obecné informace o ničem, které bych sesmolila i já sama (alá slohová práce na dané téma a ve vypoceném rozsahu);
  • když nám autor doporučuje zaručeně stylové věci, jejichž ceny dosahují 1/2

výše mého platu - naposledy v časopise Můj svět stylová lyžařská bundička za JENOM 17 tis. Kč 8o atd.

Elísek22
Kecalka 391 příspěvků 15.02.18 15:32

Hele za mě dobrý, líbí se mi to a myslím, že zrovna já jsem cílová skupina :potlesk:

robinka
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 15.02.18 17:00

Teď jsem tak nějak letem světem prolítla tvůj článek o přeceňované černé a musím říct, že si fakt přeju, abys psala dál. Může to být inspirativní.

xammy
Kecalka 413 příspěvků 15.02.18 17:15

Tak jsem precetla vsechny clanky a super! Moc pekne zpracovane. Urcite budu cist i dal :)

Lahana
Povídálka 12 příspěvků 15.02.18 20:08

Moc vám děkuju za vaše postřehy.
Odkaz mi byl smazán, omlouvám se, nevěděla jsem, že se to nesmí.
Blog se jmenuje Tvoje krása a je provozován přes blogspot, tak se k němu třeba nějak dostanete.
Určitě budu pokračovat. :)

Příspěvek upraven 15.02.18 v 22:00

Tamtama
Extra třída :D 11585 příspěvků 15.02.18 21:38

Ano, piš dál! Zatím jsem se zasekla u desatera krásy hned u prvního bodu. :lol: Ten jsem se snažila tak dlouho dodržovat fénováním, žehlením a barvením vlasů (stejně to moc nepomáhalo), až jsem si je zničila. Teď je dávám dokupy, nefénuju, nežehlím, nebarvím a přesně podle toho vypadám. :oops:

Lahana
Povídálka 12 příspěvků 15.02.18 21:57

@Tamtama Vsak nemusis upravovat jen tepelne. Mnohdy staci treba vysoko vycesany culik, drdulek, cop apod. Taky nemuzu vlasy casto fenovat nebo zehlit. a vyplati se pripravky na ochranu pred teplem.

Tamtama
Extra třída :D 11585 příspěvků 16.02.18 16:30

@Lahana ochranné přípravky jsem používala, ale nepřišlo mi, že by to nějak účinkovalo. Vysoký culík mám dneska, vypadá to přesně takhle. :mrgreen:

vjerunqa
Závislačka 2847 příspěvků 16.02.18 17:31

@Lahana Ahoj, asi nejsem úplně cílovka (začátečník), ale líbí se mi to a inspirace není nikdy dost. Budu sledovat ;)

stankaSR
Kecalka 421 příspěvků 17.02.18 03:46

Ja som stopro cielovka a páči sa mi to, píš ďalej, budem sledovať.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Plekanec utekl kvůli Hádkovi? Prý ho viděl na kameře, jak chodí za Vondráčkovou

Informoval veřejnost o rozpadu svého manželství a frnknul do Kanady. Tak se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama