Blog o zahradničení na balkoně/terase

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Agrion
Závislačka 2704 příspěvků 31.03.18 17:24
Blog o zahradniceni na balkone/terase

Neznate nejaky dobry blog o zahradniceni na balkone? Pripadne dobre blogy o bydleni? Prosim sem s tipy ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 51604 příspěvků 31.03.18 17:31

@Agrion ty jedna tady z emimina má v popisu blog ale ted mám okno a nevzpomenu si na jeji nick

aiwwa
Extra třída :D 14019 příspěvků 31.03.18 17:33

@warita :lol:

Petra Z
Hvězda diskuse 51604 příspěvků 31.03.18 18:25

@aiwwa joooo to je ona…
hlavně že jsem ten blog zkoumala a pročítala :lol:

Agrion
Závislačka 2704 příspěvků 31.03.18 18:29

@Petra Z A jak ho najdu? Jak se jmenuje?

warita
Kelišová 6907 příspěvků 31.03.18 18:40
@Agrion píše:
Neznate nejaky dobry blog o zahradniceni na balkone? Pripadne dobre blogy o bydleni? Prosim sem s tipy ;)

ahoj, ja mam blog o zahradniceni na balkone. Zahradnicim uz asi 7let, docela uspesne.

https://www.facebook.com/…nygardening/

Agrion
Závislačka 2704 příspěvků 31.03.18 19:17

@warita Dekuju ;) Uz brouzdam :lol:

warita
Kelišová 6907 příspěvků 31.03.18 19:19
@Agrion píše:
@warita Dekuju ;) Uz brouzdam :lol:

rado se stalo, Ze zacatku jsem psala jenom anglicky, ted to delam dvojjazycne.

Je takove hluche obdobi ted. Mam uz predpestovano, ale stale je chladno a sychravo, takze jsem jeste nesadila ani salaty, ani redkvicky ani nic, co by slo primo ven do zeme.

takhle vypada moje predpestovavaci stanice:

Agrion
Závislačka 2704 příspěvků 31.03.18 19:25

Wow… to je teda mega :lol: Ja dneska teda jako zacatecnice nakoupila kvetniky - se zavlazovacim systemem od Lechuzy a uz vzrostle rostliny - bylinky a par jahod… a cekaji me jeste kvetinky do kastliku na zabradli… koukam ale, ze ty tam mas hlavne zeleninku… par rajcatek bych si taky jeste mohla poridit :think:

Agrion
Závislačka 2704 příspěvků 31.03.18 19:40

@warita A ted premyslim, jestli je na noc radsi nemam necim prikryt, aby mi to neomrzlo :nevim:

warita
Kelišová 6907 příspěvků 31.03.18 19:46
@Agrion píše:
@warita A ted premyslim, jestli je na noc radsi nemam necim prikryt, aby mi to neomrzlo :nevim:

a co tam presne mas? Jahody by mohly nejaky minus stupen vydrzet. Pokud mas mezi bylinkami bazalku, tak ta musi dovnitr.

Jinak, vseobecne k tematu kytky… u me je na balkone dost velka vyhen a az na nejake vyjimky jako oleandr a levandule, se tam kytkam moc nedari. Jinak bych samozrejme kyticky mela taky rada.

Petra Z
Hvězda diskuse 51604 příspěvků 31.03.18 19:54

@warita právě jsem nedávno pročítala…doteď jsem měla jen kytky…
ale chtěla bych třeba 2-3 květináčky rajčat, možná papriku…pro syna…tak tápu
Jinak mám balkon na východ…celé dopoledne tam praží slunce…
Balkon loni…ale chce to změnu

Agrion
Závislačka 2704 příspěvků 31.03.18 20:03

@warita No ono je velmi pravdepodobne, ze dojdu k podobnemu zaveru :lol: Balkon mame na jihozapad, takze v lete brutalni vyhen… :nevim: Ale neco zelenyho tam musi :lol:
Bazalku jdu teda schovat ;) Je tam jeste mata, medunka, petrzelka, rozmaryn a pazitka..

warita
Kelišová 6907 příspěvků 31.03.18 20:12
@Agrion píše:
@warita No ono je velmi pravdepodobne, ze dojdu k podobnemu zaveru :lol: Balkon mame na jihozapad, takze v lete brutalni vyhen… :nevim: Ale neco zelenyho tam musi :lol:
Bazalku jdu teda schovat ;) Je tam jeste mata, medunka, petrzelka, rozmaryn a pazitka..

zbytek by teoreticky mel lehke minusy vydrzet. Otazka je, jestli to nejsou bylinky nahnane nekde ve skleniku, ty jsou pak dost citlive. Ale hele, co ti vymrzne, dokoupis nove. Dej to na vnitrni parapet, aby to bylo co nejbliz k teplu a chranene.

warita
Kelišová 6907 příspěvků 31.03.18 20:15
@Petra Z píše:
@warita právě jsem nedávno pročítala…doteď jsem měla jen kytky…
ale chtěla bych třeba 2-3 květináčky rajčat, možná papriku…pro syna…tak tápu
Jinak mám balkon na východ…celé dopoledne tam praží slunce…
Balkon loni…ale chce to změnu

no to je nadhera, fakt. Je videt, ze mas kyticky rada a ony tebe.

Rajcatka jsou super, neni nic lepsiho nez par cerstvych rajcatek na chleba k snidani. Jestli mas zajem, doporucim neco. Nebo pokud bydlis v praze, predam nejakou sazenicku na vyzkouseni.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama