Blog parodizující matky: jsme tohle vážně my?!

N0
76
23.4.17 22:48

Blog parodizující matky: jsme tohle vážně my ?!

Hledám blogy o mateřství celkově a najel mi tento komiksový výčet jakési zrůdné panenky.
http://bydlenkabublicka.blogspot.cz
Pročetla jsem těch pár článků a hned v prvním je psané, že tohle jsou dnešní matky a že se v tom jistě poznají.

Nechápala jsem, v čem se mám jakože poznat, protože my v baráku společnou prádelnu nemáme ani nejsem tlustá prostitutka v krajce, která kojí s cigaretou v ústech, ale pak jsem četla dál a dál a došla jsem k tomu, že autor vidí všechny matky jako ucuchtané, vygajdané, teplákoidní zoufalé závistivky.

Něco mi tam přišlo k smíchu, ale celkově mi přijde, že tenhle náhled na všechny matky je výrazem autorovy jakési…osobné tragédie a nespokojenosti, i když nelze upřít, že je to zpodobnění na jisté typy (skutečné mimibazarové bydlenky) velmi trefný. (především vzhled té panenky - sousedka nosí přesně tenhle umaštěnej drdol a já taky u kadeřníka zůstávám stát s pusou dokořán) :mrgreen:
No řekněte - COPAK TOHLE JSME MY?
Přiznejte se, kdo se tam poznává? :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.4.17 23:00

Parodie ma byt trefna a vtipna, ne? Tohle je jenom nenavistne a strasne divne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27586
23.4.17 23:05

Vždyť to nejsou naše reálie. Copak u nás napr rostou palmy a chodí se na procházku k moři? Je to zřejmě převzaté z nějakého amerického blogu. A je to celkove úplně debilni :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85222
23.4.17 23:09

Příšerná kravina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
23.4.17 23:10

O mě to není. :) Je to jak soap opera z Miami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
23.4.17 23:10

Autor krásně píše :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
23.4.17 23:12

Já jsem asi nepochopila, co tím chce básník říci. Baví ho modelovat si v počítači prdelaté postavičky a potřebuje výsledky svojí práce zabalit do nějakého příběhu? Trefné ani vtipné to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
N0
76
23.4.17 23:12

@veria Já vím že ne naše ČESKÉ zreálnění, ale to globální.
Porodivší ženská = tlustá.
Tlustá = závidí hubeným.
Tlustá žena = nesoudná matrona v mini, Česká žena = neumí se chovat.
apod.
Jako by to byl atak na češství mi to přijde… no jak říkám, já se v tom kadeřnictví fakt poznala. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27586
23.4.17 23:13
@Ella9 píše:
O mě to není. :) Je to jak soap opera z Miami.

Přesně. Je to zřejmě z Miami :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27586
23.4.17 23:16
@N0 píše:
@veria Já vím že ne naše ČESKÉ zreálnění, ale to globální.
Porodivší ženská = tlustá.
Tlustá = závidí hubeným.
Tlustá žena = nesoudná matrona v mini, Česká žena = neumí se chovat.
apod.
Jako by to byl atak na češství mi to přijde… no jak říkám, já se v tom kadeřnictví fakt poznala. :)

Já teda ne. Nosím už 20 let plus minus stejný účes matka nematka a tak vůbec. Většina českých matek není tlustá a už vůbec se neziví prostituci. je to totální kravovina. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22009
23.4.17 23:17

@N0
Příšerná grafika a písmo si neumí zvolit tak, aby umělo české znaky.
Jinak se v tom nepoznávám, ty směšné drdoly sluší jen holkám s pořádnou kšticí a to ostatní snad ani nestojí za komentář. Tomu, co nad tím tráví čas, ženy asi hodně leží v žaludku. Ale když ho to baví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
23.4.17 23:20

No zjevně nějaký „maník“,který si o sobě myslí, že je požehnáním pro ženské pokolení a projevují o něj zájem jen tlusté svobodné matky. Tak si tu svou frustraci takhle kompenzuje.
A typove je to opravdu spíš z jiného kontinentu, což je škoda, protože i tady v naší kotlině by se našlo pár stereotypu, který sedí na hodně matek a dalo by se to použít. A mohlo by to být i vtipné, trefné a škodolibe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
N0
76
23.4.17 23:26

@Helileli …Taky mě to napadlo…Dýchla z toho na mě nechuť. Je patrně buď někým odmítnut anebo je to manžel těhulky/ matky, která na něj nemá čas.
Nebo mu přibrala partnerka po porodu a on to nesnese, tak to ní bije prostřednictvím blogu - neotřelé a graficky nezvyklé, něco takového jsem ještě neviděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
24.4.17 00:19

Blábol.. žádný vtip lehkost ani styl… škoda času…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35298
24.4.17 06:07

To je desne blby… z mnoha duvodu, asi to moc ctenaru mit nebude

najdete si motolkomix, to je lepsi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...