Blokáda krční páteře nebo žeber?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
42
6.7.22 17:15

Blokáda krční páteře nebo žeber?

Ahojky, mám otázku, jestli tady není někdo, kdo má blokaci krční páteře, nebo vyskočená žebra? 2 dny mě trápí velké bolesti na hrudi, bolesti čelisti (zubů - nepoznám to, bolí mě celá čelist) a rukou, jakoby mravenčení a bolest v jednom, ramen, občasné bušení srdce, motání hlavy. Cca půl roku užívám Nebilet na vysoký tlak a každý den piju Magnosolv. Mám udělané Echo, 2× jsem měla holtera, 3× ultrazvuk žil a EEG. Myslíte, že tyhle problémy mohou být od srdce? Bolest na hrudi mě trápí už dlouho, ale nikdy mě u toho takhle nebolely a nebrněly ruce, ani ta čelist. Nebo myslíte, že to může být způsobeno blokací páteře nebo žeber? Páteř mám křivou, takže bych to tomu i přisuzovala, jen moc neveřím, že od ni může bolet čelist a zuby, jinak 2 týdny zpátky jsem byla u zubaře na preventivce a rentgenu a žádný kaz ani problém, tak od zubů by to být nemělo :( mᡠstrašný strach, když úplně stejné příznaky má i infarkt, na pohotovost se mi jet nechce, jednou jsem tam už byla a tam se mi vyloženě sestra vysmála, že to je od tetanie, kterou má dneska každý. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Nebo jestli tady je někdo, kdo má bloklou páteř, děje se vám něco podobného? Popřípadě nějaký dobrý cvik na krční nebo hrudní páteř? Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
512
6.7.22 17:40

Znám velice dobře. Čelist, zuby a tvář.. ostrá bolest pronikavá, někdy trvalá tupá. To mívám od krční páteře. Někdy to jde i do ruky. Motání hlavy je u krční páteře velmi časté. Bloklé žebro se u mne projevuje, že se nemůžu přes bolest nadechnout. A jako kdyby mi,, probíjí,, srdce. Najdi si pořádného fyzioterapeuta a on tě dá dokupy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
6.7.22 18:41

@dada85 a taky tě tak řeže na hrudníku u toho jo?:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
6.7.22 20:09

Tak při vyhozeném žebru je to spíš bolest šílená a nemožnost se nadechnout, řezání ani ne… Ale stačí dvě minuty u reha a jak ti ho nahodí zpět je vše cajk hned. Má zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
6.7.22 21:23

Je to od zablokovanych zeber.Ja uz to mela taky x krat. Cviky si najdes i na netu, ale urcite bez k fyzioterapeutovi, zalezi, jak moc to mas zablokovany, musis prvni k nemu. A rehabky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.7.22 10:47
@tereza248 píše:
Ahojky, mám otázku, jestli tady není někdo, kdo má blokaci krční páteře, nebo vyskočená žebra? 2 dny mě trápí velké bolesti na hrudi, bolesti čelisti (zubů - nepoznám to, bolí mě celá čelist) a rukou, jakoby mravenčení a bolest v jednom, ramen, občasné bušení srdce, motání hlavy. Cca půl roku užívám Nebilet na vysoký tlak a každý den piju Magnosolv. Mám udělané Echo, 2× jsem měla holtera, 3× ultrazvuk žil a EEG. Myslíte, že tyhle problémy mohou být od srdce? Bolest na hrudi mě trápí už dlouho, ale nikdy mě u toho takhle nebolely a nebrněly ruce, ani ta čelist. Nebo myslíte, že to může být způsobeno blokací páteře nebo žeber? Páteř mám křivou, takže bych to tomu i přisuzovala, jen moc neveřím, že od ni může bolet čelist a zuby, jinak 2 týdny zpátky jsem byla u zubaře na preventivce a rentgenu a žádný kaz ani problém, tak od zubů by to být nemělo :( mᡠstrašný strach, když úplně stejné příznaky má i infarkt, na pohotovost se mi jet nechce, jednou jsem tam už byla a tam se mi vyloženě sestra vysmála, že to je od tetanie, kterou má dneska každý. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Nebo jestli tady je někdo, kdo má bloklou páteř, děje se vám něco podobného? Popřípadě nějaký dobrý cvik na krční nebo hrudní páteř? Děkuji :srdce:

Možná trochu mimo, ale nemáš artritidu? Jestli jo tak by mohla napadat i páteř a něco podobnýho způsobovat. Zajdi si s tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat