Blokáda SI skloubení v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 19:23
Blokáda SI skloubení v těhotenství

Zdravím,

jsem v 5tt a dnes jsem si nešikovným pohybem zablokovala SI skloubení. Neskutečně to bolí, aplikuju suché teplo a provádím automobilizační cviky, prosím poraďte jak si ulevit od bolesti? Může tato blokáda nějak ublížit miminku?

Reakce:
saphire
Kelišová 6893 příspěvků 13.12.16 19:36

Mela jsem to az v 5.mesici a nejdriv se to zkouselo odstranit mistnimi injekcemi a potom v nemocnici 3dny kde mi to povolilo. Resila bych to s odborniky a ptala bych se pak na cviky a rehabilitace, co muzes v tehotenstvi cvicit abys tomu pak predchazela i pozdeji :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 19:41

@saphire já cviky dělám dlouhodobě, mám protruzi ploténky L5S1, poslední dva roky byl klid, první těhotenství jsem zvládla bez problému, ale dnes jsem sjížděla s kočárkem 3 schody, co máme z domu, a najednou mi vystřelilo v bedrech a okamžitě to začalo tuhnout. Pokud to nepoleví, tak asi vyhledám lékaře, ale bojím se, že mi v takto ranném těhotenství stejně nic nedají :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Trest je moc tvrdý, rozhodnutí soudu mě překvapilo, uvedl Řepkův advokát Jankrle

Devět měsíců tak zní rozhodnutí okresního soudu, který předešlé rozhodnutí,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >