Bloklá záda v 16tt chirur. pohotovost?

2023
21.5.16 07:04

Bloklá záda v 16tt chirur. pohotovost?

Ahoj!
Nato, že jsem těhotná po 3. mám asi celem blbý dotaz, ale zkusím. Podařilo se mi bloknout záda, ale šíleným způsobem, v noci už jsem si i pobrečela, mám za sebou přir. porod i císaře, ale takovou bolest při jakkémkoliv pohybu jsem ještě nezažila. Co teď? Jednorázově jsem zobla ibuprofen, ale efekt nic, když už se podaří vstát celkem jdu… :D Vysmějou se mi na pohotovosti? Trvá to od včerejška, rozchodit opravdu nejde. Podepsal se na mně nedostatek pohybu - placenta preavia a jizva po císaři. Děkuji za odezvu! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19189
21.5.16 07:09

Já bych tam dojela, smát se nebudou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7731
21.5.16 08:00

Nevysmejou taky jsem byla ale jen mi trochu ty záda povolila a hrozila kapackou jestli to nezabere

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
21.5.16 08:36

Proč by se vysmívali? Taky jsem byla a několikrát :mrgreen:, dostala jsem injekci a za chvilku bylo po bolesti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
21.5.16 08:59

Určitě zajet na pohotovost. Mě dali kapačku a žádanku na rehabilitace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
21.5.16 09:07

No nic na uvolnění ti dát nemohou, protože to vše prý ovlivňuje tonus dělohy. Takže max. nějaké rehabilitace a tam ti zase řeknou, že se to smí dělat, až to nejhorší přejde. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
39127
21.5.16 10:01
@Frnda píše:
Ahoj!
Nato, že jsem těhotná po 3. mám asi celem blbý dotaz, ale zkusím. Podařilo se mi bloknout záda, ale šíleným způsobem, v noci už jsem si i pobrečela, mám za sebou přir. porod i císaře, ale takovou bolest při jakkémkoliv pohybu jsem ještě nezažila. Co teď? Jednorázově jsem zobla ibuprofen, ale efekt nic, když už se podaří vstát celkem jdu… :D Vysmějou se mi na pohotovosti? Trvá to od včerejška, rozchodit opravdu nejde. Podepsal se na mně nedostatek pohybu - placenta preavia a jizva po císaři. Děkuji za odezvu! :kytka:

Nejela bych. Vzala si paralen, byla v klidu a na zada dala suche teplo. Stejne ti jako tehuli nic nedaj. Max. Paralen do zily

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
21.5.16 11:52

Já byla s tím samým cca v 10. týdnu, ale bylo mi řečeno, že mi léky dát nemůžou. Tak jsem si vyprosila urgentní termín u jedné moc šikovné paní, co dělá rehabilitace. Nebyla ze mě nadšená jako z těhule, ale hodinu a kousek se mnou cvičila a pak jsem měla být 48 hodin v posteli (suché teplo). A světe div se, po 45 hodinách se mi najednou ulevilo a bylo to zase jak dřív (k ní mě vezli a vedli, od ní jsem dokázala už jít k autu sama, ale žádná sláva, úleva přišla až pak později). Takže bych se spíš vydala touto cestou. Držím pěsti! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2023
21.5.16 13:40

Děkuju za nazory, nakonec ten ibuprofen asi preci jen zabral, dala jsem 12km terenem pohadkovy les, zatim dobry, ted si dachnu a uvidím jestli vstanu, nebo mně tam chlap odveze :-D Rehabky by se zbodly, cvicit bych i chtela, prave kvuli kondici, ale zas se bojim kvuli te placente a jizve. :nevim: Tam by snad poradili co jo a co ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
21.5.16 13:55

Tak me normalne cosi pichli, pry to v tehotenstvi nevadi, lepsi nez se pry do sebe cpat leky proti bolesti
Zavolali na konzultaci i primare z gyndy a no problem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39127
21.5.16 14:06
@Frnda píše:
Děkuju za nazory, nakonec ten ibuprofen asi preci jen zabral, dala jsem 12km terenem pohadkovy les, zatim dobry, ted si dachnu a uvidím jestli vstanu, nebo mně tam chlap odveze :-D Rehabky by se zbodly, cvicit bych i chtela, prave kvuli kondici, ale zas se bojim kvuli te placente a jizve. :nevim: Tam by snad poradili co jo a co ne.

8o tys s tim sla 12 km a pak bys jela na pohotovost? Tak tomu rikam drzost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2023
21.5.16 14:34
@Baba píše:
8o tys s tim sla 12 km a pak bys jela na pohotovost? Tak tomu rikam drzost.

Asi si každá pod pojmem drzost představujeme něco jiného, když je pro mně největí utrpení ležet, nebo sedět, tak stát na místě celý den nemůžu. :roll: Buď to po tom pohybu bude lepší, nebo nebude. Pokud nebudu moct vydržet sedět, ležet, tak pojedu. Do pondělí stát, nebo chodit, kdy je to celkem snesitelné fakt nevydržím a na delší procházky jsme zvyklá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39127
21.5.16 14:40

@Frnda
Na lumbago ti nejvic pomuze klid a teplo, ne dalsi otresy. Na pohotovosti ti daj paralen do zily a to jeste jen kdyz natrefis na doktora, co se nevydesi pohledem na tehuli. Co myslis, ze jineho s tim vymysli? Doporuci klid a teplo. A budou nasrani, ze jim o vikendu prijede houser po pesi ture :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44780
21.5.16 21:19

@Frnda kdybys měla skutečně bloklá záda, tak bys těžko ušla 12 km :mrgreen: Mám za sebou čerstvou zkušenost. Na pohotovost bych nešla, lehla bych si doma někde na tvrdou podložku, teplo na záda (my máme takovou tu hřející deku do zásuvky) a ono to povolí. Ale chce to klid, ne další tůry 8o A místo ibuprofenu paralen..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama