Blokování menstruace léky po Ketu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 09:34
Blokování menstruace léky po Ketu

Ahoj, omlouvám se možná za malinko nechutné téma, ale musím to s někým probrat. Jsem 10. den po Ketu (5ti denní blastocysta), 26. den cyklu, příznaky žádné nemám a nezačala jsem ještě ani nijak špinit (při minulých pokusech jsem vždy max. do 9 dne začala špinit) Ale je možné, že mi menstruaci blokují léky - 3×2 Utrogestan, 3×1 Lenzetto, Aspirin. Jenže divné je, že už druhým dnem mám krev ve stolici (mám endometriózu 3. stupně, takže vždy v době menstruace se mi děložní sliznice objevuje ve stolici)
Takže mi nejde do hlavy, že by mi léky blokovaly menstruaci, ale ve stolici bych krev měla… ale těhotná asi taky nebudu, když už se krev objevila… :roll:

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 46206 příspěvků 29.04.19 09:37

Ano, kombinace estrogenu a progesteronu umí MS blokovat dost spolehlivě, se stolicí neporadím. 10 dní po KETu 5denního embrya už by měl být test dost spolehlivý.

karkarka
Závislačka 3652 příspěvků 29.04.19 10:13

Leky menstruaci dokazou odsunout. udelej test.uz by melo byt jasno.

Adobe22
Povídálka 17 příspěvků 29.04.19 10:33

Příspěvek upraven 30.04.19 v 09:41

ugluk
Hvězda diskuse 46206 příspěvků 29.04.19 14:24

Se stolicí fakt nevím, na jakém principu se tam při endometrióze dostává, ale i špinění by bylo normální. Teď jsi vlastně 15.DPO, to už by měl být test zřetelný, od Ovitrelle bych čekala max. slabý duch. A kdyby byl duch, s odstupem test zopakuješ a musí být silnější.

Váš příspěvek
Reklama