Blokování nových diskusí na téma zvyšovaní RP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BaaraD
Kecalka 104 příspěvků 21.03.19 14:07
Blokovani novych diskusi na tema zvysovani RP

Prosim, blokujte nebo mazte vsechny diskuse k tematu zvysovani/nezvysovani RP. Je jich tu porad hodne.
Dekuju za vsechny uzivatelky, kterym uz tohle narikani leze krkem

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8666 příspěvků 21.03.19 14:12

@BaaraD A není to každého věc, co napíše. Když se ti téma nelíbí, tak to jde vynechat ne ??

Uslava
Kecalka 424 příspěvků 21.03.19 14:16

Tak to nečti.

BaaraD
Kecalka 104 příspěvků 21.03.19 14:16

Nebo by zde nemuselo byt 243 diskuzi na jedno brdo, ale mohlo by to byt v jedne diskuzi, ktere bych se obloukem vyhnula.
Ps. prosila jsem o reskci admina :lol: @P4ja

P4ja
Echt Kelišová 8666 příspěvků 21.03.19 14:21
@BaaraD píše:
Nebo by zde nemuselo byt 243 diskuzi na jedno brdo, ale mohlo by to byt v jedne diskuzi, ktere bych se obloukem vyhnula.
Ps. prosila jsem o reskci admina :lol: @P4ja

To jako fakt tohle musí řešit admin ?? To fakt je takový problém přejít téma, které se ti nelíbí ??

Teruška85
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 21.03.19 14:26

@BaaraD a kvůli tomu musíš zakládat novou diskuzi :lol: :P Je jich tu přeci už tolik na dané téma,tak proč další :palec:

Janli
Echt Kelišová 8191 příspěvků 21.03.19 14:28

A pak ještě začnem blokovat diskuze na téma duch na testu, co mi asi je, můžu být těhotná…atd. Těch je tu tady deset denně. Víš čemu se říká cenzura? Asi ne…

Euforia
Kecalka 242 příspěvků 21.03.19 14:28

proste to nectete, kdyz vas to nezajima, ne?

Uslava
Kecalka 424 příspěvků 21.03.19 14:29
@Teruška85 píše:
@BaaraD a kvůli tomu musíš zakládat novou diskuzi :lol: :P Je jich tu přeci už tolik na dané téma,tak proč další :palec:
:potlesk: :potlesk: :potlesk: trefné. :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 21.03.19 14:30

@BaaraD pořád hodně je tu všelijakých diskuzi. Každej den tu máš nové diskuze na téma „můžu být těhotná, mám příznaky, ale nejsem schopna si jít udělat test“, „vidíte neexistujícího ducha na testu dělaném týden před ms“ apod, to chces nechat mazat každou diskuzi co se tu opakuje? Tak do nich prostě neprispivej no, ono ten zájem za chvíli opadne…

ka2ka
Extra třída :D 14600 příspěvků 21.03.19 14:38
@BaaraD píše:
Prosim, blokujte nebo mazte vsechny diskuse k tematu zvysovani/nezvysovani RP. Je jich tu porad hodne.
Dekuju za vsechny uzivatelky, kterym uz tohle narikani leze krkem

a proč? každý má právo vyjádřit svůj názor a navíc tenhle server se živí tím že tu má uživatelky který diskutují takže pokud jim zakáže se tu dohadovat o rp tak odejdou jim a admini fakt pochválený nebudou :mrgreen:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 21.03.19 15:05

zablokujte ty bláznivky, které si fotí jasně negativní těhotenský test a loví tady duchy…
těch je podstatně víc

trmoka
Stálice 92 příspěvků 21.03.19 15:05

Já to podporuju, už mi to leze i ušima. Odevšad je slyšet jen nesouhlas s RP, petice, skupiny. Kdyby to neřešili tak agresivně, tak bych to moc ráda přehlídla a diskuzi přeskočila. Ale nejde to. Čekám kdy to na mě vypadne z ledničky.

bartsch
Závislačka 4775 příspěvků 21.03.19 15:10

Takových diskuzí tady je, které se neustále opakují a jsou k ničemu :nevim: Zrovna to lovení duchů a hledání těhotenských příznaků den dva po sexu tady je hodně v oblibě :lol: Někde spolu lidé polemizují, dohadují se, odporují si, souhlasí spolu, plácají se po zádech … od toho ty diskuze jsou :nevim:

bartsch
Závislačka 4775 příspěvků 21.03.19 15:15

Mě ta hysterie ke zvýšení/nezvýšení RP taky nebaví a je to otravné :nevim: Ale pak se stane, že admin nějaké spojí dohromady a už se z toho stávají pěkné slátaniny bez smyslu a logiky. :mrgreen: Tyto diskuze velmi rychle diskutující přestanou bavit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama