Blokování zpráv na Facebooku

Anonymní
5.10.19 20:56

Blokování zpráv na Facebooku

Ahoj, jelikož jsem to na Facebooku nikde nenašla, tak to zkusím tady, kde vás je tisíce… je to asi rok co jsem si na messengeru zablokovala jistou osobu… teď od ní mám žádost o přátelství… když jí ho potvrdím odblokuje se mi automaticky chat sní nebo bych to musela odblokovat já??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13456
5.10.19 20:59

A nemá novej profil? Já když někoho zablokuje tak dotyčný ani nenajde můj profil, natož aby moh poslat žádost :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
870
5.10.19 21:07

Taky myslím, že by neměl vůbec najít blokující profil.

Přidám se s dotazem: v messengeru v Žádostech o zprávy (= nevyžádané od cizích lidí) - dají se ty zprávy nějak vymazat? (Nejen odmítnout a blokovat uživatele) Mně to tu možnost vůbec nenabízí, i když jsem po ní pátrala… Sem tam jdu do žádostí kvůli inzerátům na marketplace a ty nevyžádané ujeté zprávy mě tam znervózňují :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
5.10.19 21:52

@Lu1234 vim, ze na telefonu v messengeru tu zpravu dlouze podrzim a da mi to na vyber, co s ni chci udelat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
5.10.19 21:56

@Lu1234 jo a ted jsem zkusila vymazat v zadostech a tam mi to šlo jinak. Rozkliknout zprávu od toho člověka a ten text podrzet a dole je na vyber. Kdyz vymazes vsechny zprávy od toho cloveka, tak ti ze zadosti zmizi i ten jeho profil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
870
5.10.19 22:28

@VeruMar mám tam několik zpráv, v podstatě nabídky všeho možného, od „Uživatel Facebooku“ a v nabídce je „opustit konverzaci“, ale když dám opustit, tak mi to napíše, že konverzaci nelze opustit, ať to zkusím později. Zprávy tam zůstávají. Dlouhodobě. Také tam mám zprávu od konkrétního člověka se jménem, kterého blokuju, a tam mi to nabízí pouze Odblokovat nebo Něco se nepovedlo (= nahlásit, ale když nahlásim obtěžování, tak se nestane vubec nic a zprávy tam zůstanou). :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.10.19 02:06

@Kriss Tina já jsem tu dotyčnou nezablokovala na fb, ale pouze v messengeru. Pokud zablokuju zprávy tak mě nemůže napsat, ale vyhledání na fb by jí to pustit mělo…
a mě se jedná o to jestli když ji příjmu žádost o přátelství tak jestli se mě sní odblokujou zprávy nebo jestli to budu muset udělat já… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
6.10.19 02:23
@Anonymní píše:
@Kriss Tina já jsem tu dotyčnou nezablokovala na fb, ale pouze v messengeru. Pokud zablokuju zprávy tak mě nemůže napsat, ale vyhledání na fb by jí to pustit mělo…
a mě se jedná o to jestli když ji příjmu žádost o přátelství tak jestli se mě sní odblokujou zprávy nebo jestli to budu muset udělat já… :think:

A prečo ju chceš na fb prijat žiadost a pritom s tym clovekon nekomunikovat? Takže chces mať prehlad o sukromi? To mi hlava nebere :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.10.19 14:38

@Ďáblice84 neřekla jsem že jí to chci potvrdit ani jsem neřekla že kdybych jí to potvrdila tak bych sní nechtěla komunikovat… prostě mě zajímá jak to je… nic za tím nehledejte :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
6.10.19 18:02
@Anonymní píše:
@Ďáblice84 neřekla jsem že jí to chci potvrdit ani jsem neřekla že kdybych jí to potvrdila tak bych sní nechtěla komunikovat… prostě mě zajímá jak to je… nic za tím nehledejte :nevim:

Nic za tym nahladam len mi to prislo divne nic viac ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama