Blond barva,která nedělá rezavé odstíny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monali
Kecalka 361 příspěvků 03.06.10 15:27
Blond barva,která nedělá rezavé odstíny?

Ahoj holky. Dlouho chodím ke kadeřnici na melíry a už mě to nebaví, tak uvažuji, že si plácnu na hlavu blond barvu sama, na všechny vlasy. nechci takovou uplně bílou, spíš nějakou do zlata, med atd. máte někdo zkušenosti s blond barvama cco se koupí v supermarketu? (loreal, Palete, garnier atd..) doporučte mi nějaké co nedělají rezavé odstíny..Viděla jsem reklamu na nějaké blond barvy Loreal casting glos..znáte je?

Reakce:
Jaroslava1
Závislačka 4282 příspěvků 03.06.10 17:28

Ahoj mě vyhovuje Palette C10,ten jediný mi zrz odstín nedělá.Po více vyzkoušení,fakt tenhle ne.Odstín C10-platinově plavý.Ale to taky záleží na vlasech.Zdravím :mavam:

DuantNefret
Extra třída :D 14596 příspěvků 03.06.10 17:55

Nejsem si úplně jistá, ale barva se těžko doporučuje, protože mám pocit, že to záleží na pigmentu vlasu :nevim:

zlatík
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.12 22:49
zlatík

hlavně nezkoušejte syoss blond odstín 10 :p mě to chytlo z světle hnědé na totálně zrzavou barvu…zkoušela sem to přebarvit tou samou barvou ale vlasy mám pořád zrravé…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >