Blond přeliv, pigmentová maska na špinavou blond?

364
14.7.21 16:45

Blond přeliv, pigmentová maska na špinavou blond?

Ahoj maminky. Mám špinavou blond, na koneckach odrostly melír, byl hodně jemný, takže ten přechod není nijak razantní. Bohužel se se synem nedostanu ke kadeřnici. Je mu skoro 12 měsíců a bohužel má období, kdy po půl hodině ho to v kočárku nebaví, chce někam lézt a když to nejde, tak se vztekne a řve, takže by mi tam nevydržel… A hlídání nemám žádné. Nemáte některá dobrou zkušenost s nějakým blond přelivem, pigmentovou maskou apod? Po porodu mám pocit, že mi ta moje blond ještě tak nějak ztmavla, takže je to fakt taková hnusná barva, hodně špinavá blond, skoro už to ani blond není. Strašně se mi to nelíbí. Prosím komentáře, že si mám najít hlídání a jít ke kadeřnici mi nepište, strašně ráda bych, ale cizímu člověku takhle malé dítě nesvěřím a jiné hlídání není. Děkuji za tipy na nějaké přelivy apod, co se časem vymyji, tedy žádnou permanent barvu nechci, která chytne i na takhle špinavou blond a nebude to vypadat ani jako peroxid ani jako oranžová… :nevim: moc děkuji a hezký den všem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22603
14.7.21 16:54

To nejde, vlas zesvetlis jedině odbarvovacem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
14.7.21 16:59

@September88 zkus tohle Casting creme gloss 1021 pripadne maji asi dalsi dva odstiny. Ja sice mam opacnou skalu barevneho spektra(4×x-3×x), ale ten preliv je neco neskutecnyho a kdyz jsem se koukala ted na google na fotky pres a po (befot after) tak celkem myslim dobry :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
14.7.21 17:18

Tak ať pohlídá otec dítěte nebo ani ten se nemůže postarat o své dítě? Ale ono je lepší si postěžovat jak je vše problém, ale něco udělat to ne. Můžeš si zavolat kadeřnici domů, koupit si barvu a vyzkoušet to sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
661
14.7.21 17:26

Rozhodně ne u přelivu žádná drogerie, prosím, chytají více tmavě a nevymyjí se!
Pokud ti jde o to, aby blond byla více studená (vždy po čase jde do teplých tonůa trochu tím opticky barva ztmavne) kup si Silver šampon (ten teda můžeš i v drogérce :mrgreen: ) ALE přeliv jedině třeba z Bezvavlasy, Glanmot apod.. Dobrý je Igora Vibrance. Vyvíječ podle sytosti jaké chceš, ředění 1:1 s barvou, nic složitého. Pokud chceš světlejší odstín než máš, rozhodně jdi ke kadeřnici, pak to bez peroxidu nepůjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
14.7.21 18:28
@Leenvecka píše:
@September88 zkus tohle Casting creme gloss 1021 pripadne maji asi dalsi dva odstiny. Ja sice mam opacnou skalu barevneho spektra(4×x-3×x), ale ten preliv je neco neskutecnyho a kdyz jsem se koukala ted na google na fotky pres a po (befot after) tak celkem myslim dobry :)

Juuuu díky za tip, schválně juknu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
14.7.21 18:31
@nototo píše:
Rozhodně ne u přelivu žádná drogerie, prosím, chytají více tmavě a nevymyjí se!
Pokud ti jde o to, aby blond byla více studená (vždy po čase jde do teplých tonůa trochu tím opticky barva ztmavne) kup si Silver šampon (ten teda můžeš i v drogérce :mrgreen: ) ALE přeliv jedině třeba z Bezvavlasy, Glanmot apod.. Dobrý je Igora Vibrance. Vyvíječ podle sytosti jaké chceš, ředění 1:1 s barvou, nic složitého. Pokud chceš světlejší odstín než máš, rozhodně jdi ke kadeřnici, pak to bez peroxidu nepůjde

Přesně to chci, světlejší. Bohužel ke kadeřnici se nedostanu. Aby se tam v kočárku kroutil a řval, že nemůže někam lézt atd, to fakt ne. A když ho tam vypustím, tak jako co? Mě bude kadeřnice barvit vlasy a jí tam bude lézt dítě, vytahovat všechno, strkat do pusy atd atd. :mrgreen: to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
14.7.21 18:34
@Jolka86 píše:
Tak ať pohlídá otec dítěte nebo ani ten se nemůže postarat o své dítě? Ale ono je lepší si postěžovat jak je vše problém, ale něco udělat to ne. Můžeš si zavolat kadeřnici domů, koupit si barvu a vyzkoušet to sama.

Ja se tady slušně ptala na tipy, nevím, proč hned útočite, když o otci nic nevíte a rada kup si barvu a vyzkoušej sama? Proto se asi ptám na tipy a zkušenosti. Ptala jsem se třech kadeřnic, jestli by nepřijely domů a ani jedna. Proto mě napadlo se zeptat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
661
14.7.21 18:42
@September88 píše:
Přesně to chci, světlejší. Bohužel ke kadeřnici se nedostanu. Aby se tam v kočárku kroutil a řval, že nemůže někam lézt atd, to fakt ne. A když ho tam vypustím, tak jako co? Mě bude kadeřnice barvit vlasy a jí tam bude lézt dítě, vytahovat všechno, strkat do pusy atd atd. :mrgreen: to nejde.

Ale já ti neříkám jdi ke kadeřnici s dítětem, říkám že pokud chceš zesvětlit, bez kadeřnice to nepůjde, pokud nechceš oči pro pláč. To, že máš problém s hlídáním dítěte je věc úplně jiná. Přeliv nikdy vlas nezesvětlí, přeliv ztmavuje a tonuje. Ale dělej jak myslíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
661
14.7.21 19:01
@Leenvecka píše:
@September88 zkus tohle Casting creme gloss 1021 pripadne maji asi dalsi dva odstiny. Ja sice mam opacnou skalu barevneho spektra(4×x-3×x), ale ten preliv je neco neskutecnyho a kdyz jsem se koukala ted na google na fotky pres a po (befot after) tak celkem myslim dobry :)

K tomu jenom ale dodám, odrosty budou vidět, nebude to tak hezky přirozené jako melír nebo balayage. Bude jednolité zesvětlení a to teda není nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
14.7.21 19:03
@September88 píše:
Ja se tady slušně ptala na tipy, nevím, proč hned útočite, když o otci nic nevíte a rada kup si barvu a vyzkoušej sama? Proto se asi ptám na tipy a zkušenosti. Ptala jsem se třech kadeřnic, jestli by nepřijely domů a ani jedna. Proto mě napadlo se zeptat.

To není útok, ale jak jinak to chceš udělat? Ke kadeřnici nechceš, nemá kdo hlídat, žádnou známou kadeřnici, která by přišla k tobě taky ne, sama se nabarvit taky nechceš, jaké máš jiné řešení? Nějaká učnice ta by se nedala sehnat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
661
14.7.21 19:22

Já ještě nepochopila, jak si chceš zesvětlit vlasy, aby to nebylo permanentní??? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
661
14.7.21 19:23

Jako myslíš že si zesvětlíš vlasy a pak to vymyješ? :D Viz. Tvoje poslední věta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
14.7.21 19:39
@Jolka86 píše:
To není útok, ale jak jinak to chceš udělat? Ke kadeřnici nechceš, nemá kdo hlídat, žádnou známou kadeřnici, která by přišla k tobě taky ne, sama se nabarvit taky nechceš, jaké máš jiné řešení? Nějaká učnice ta by se nedala sehnat?

Ja ke kadeřnici chci :mrgreen: Ježíši samozřejmě, že ano. Ale vím, jaké má prďola období, je jak motorová myš a sezení v kočárku ho fakt teď nebaví, hlídání nemám a zatím jsem nenašla kadeřnici, která by přišla domů. Tak mě napadlo, jestli nějaký preliv apod. pokud tady čtu, že to takhle nejde, tak to beru a holt počkám než bude malej větší a vydrží si chvíli hrát u kadeřnice třeba na zemi nebo tak něco :nevim: to, že se nechci sama nabarvit, tak to myslím permanentní barvou. proto se ptám na masky a přeliv atd. tedy něco, co kdyby špatně chytlo nebo se mi nelíbilo, tak by se pak vymylo. něco ala masky od Maria nila. Takhle jsem to myslela. Takže zkusím ještě obvolat nějaké další kadeřnice, jestli by nepřijely domů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
14.7.21 19:42
@nototo píše:
Já ještě nepochopila, jak si chceš zesvětlit vlasy, aby to nebylo permanentní??? :mrgreen:

Tak např. Maria Nila má pigmentové masky na vlasy. Z blond je najednou rýžová, fialová, červená a plně se to vymyje. To jsem zkoušela, takže vím, že se to 100 procentne vymyje. Ale já měla ráda svoje blond jemné meliry, na které se teď nedostanu, tak mě napadlo se zeptat na něco ve stylu zesvětlení v tomto duchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat