Boa vista nebo sal

3195
16.8.19 09:16

Boa vista nebo sal

Ahoj, chceme si udělat s holkama dámskou jízdu na Kapverdy. Kde je to lepší, hezčí, Boa vista nebo Sal?
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
362
16.8.19 09:45

Oba mají něco do sebe. Ale zelenejsi je Boa Vista :) Sal je za 1 den objety, ale je tam na co koukat. Solné doly, tam se da vykoupat, Magické oko, jízda na 4kolkach, Fata Morgana… a musíte pocitat s větrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1826
16.8.19 09:49

My byli letos v lednu na Boa Viste (Iberostar) a bylo to perfektni. Na Salu byl muj kolega a byl taky moc spokojeny. Osobni porovnani nemam, ale Sal je pry zivejsi nez Boa Vista, co se tyce okolniho prostredi, bude zrejme srovnatelne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3195
16.8.19 10:10

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13832
16.8.19 15:40

My byli na salu a spokojenost, nechteli jsme byt uvezneni u hotelu, takze jsem temer kazdy vecer chodili na prochazky do mesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
16.8.19 15:55

My jsme byli na Salu a za nas zatim nejhezci dovolena. Ale dalsi rok se chystame na Boa, takze porovnani zatim nemam. Ale mam zname co byli tam i tam a s obojim byli spokojeni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Caboverde
16.8.19 16:00

Sal a hotel Salinas Sea. Na Boa Vistě jedině Riu Karamboa. Doporučuji se vyhnout hotelu Belorizonte na Salu, jídlo naprosto nepoživatelné.

• Citovat
  • Nahlásit
1826
16.8.19 16:11
@Caboverde píše:
Sal a hotel Salinas Sea. Na Boa Vistě jedině Riu Karamboa. Doporučuji se vyhnout hotelu Belorizonte na Salu, jídlo naprosto nepoživatelné.

No nevim jak vypadal Riu Karamboa zevnitr, urcite moc hezky, ale z plaze jsme byli dost zklamani. My byli v Iberostar a u toho byla plaz nesrovnale lepsi. Takze ja utratit za dovolenou v Riu asi bych z toho byla dost rozmrzela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Caboverde
16.8.19 16:18
@Ernais píše:
No nevim jak vypadal Riu Karamboa zevnitr, urcite moc hezky, ale z plaze jsme byli dost zklamani. My byli v Iberostar a u toho byla plaz nesrovnale lepsi. Takze ja utratit za dovolenou v Riu asi bych z toho byla dost rozmrzela..

V Iberostaru jsem nebyla, ale četla jsem, že strava je dost podobná té v Belorizonte na Salu. A to by mi dcera nejedla, takže pro nás to není utrácení, ale investice do lepší stravy pro dítě. Naposledy jsme byli v Salinasu a naprostá spokojenost. V Belorizonte mi dítě drželo protestní hladovku.

• Citovat
  • Nahlásit
1826
16.8.19 16:20
@Caboverde píše:
V Iberostaru jsem nebyla, ale četla jsem, že strava je dost podobná té v Belorizonte na Salu. A to by mi dcera nejedla, takže pro nás to není utrácení, ale investice do lepší stravy pro dítě. Naposledy jsme byli v Salinasu a naprostá spokojenost. V Belorizonte mi dítě drželo protestní hladovku.

A v cem konkretne shledavate ve strave problem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Caboverde
16.8.19 17:14

@Ernais Malý výběr, povětšinou nevhodný pro děti. Jídlo z 90% nepoživatelné. Rok před Salinasem jsme byli v Belorizonte, rozdíl mezi těmito dvěma hotely je propastný. Salinas je vynikající, na evropské poměry odpovídá čtyřem a půl hvězdičkám. Jídlo místní, světové i evropské - s ohledem na děti. Dcera si Belorizonte pamatuje stále, a jídlo v něm označila za nejhorší, jaké kdy jedla, tedy spíš nejedla. Dost jídla mi přišlo tepelně nedostatečně upraveno, někteří naši spolucestující měli zažívací problémy. Pamatuji si i rozbité skleničky, které musel člověk neustále kontrolovat. Jídelnu plnou much (nejvíce tu u prostředního bazénu, kde probíhaly různé programy), zápach pomalu se kazících uzenin. Zajímavé, že o pár metrů vedle jde všechno lépe.

• Citovat
  • Nahlásit
13832
16.8.19 17:55

@Caboverde tyjo, kdy jste tam byli? My takové zážitky nemáme :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1826
16.8.19 18:42

@Caboverde tak s nicim takovym jsme se teda nesetkali. Jidlo bylo chutne, vyber obrovsky a kazdy den jiny, v hotelu bylo spoustu deti a normalne jedli, vsude bylo cisto a mouchu jsem za celou dobu nevidela. Zaludecnimi potizemi jsme netrpeli a to ja jsem na toto docela citliva. Takze nevim jaky je Belorizonte, ale Iberostar tomuhle popisu neodpovida ani minimalne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Caboverde
16.8.19 21:52
@debra.morgan píše:
@Caboverde tyjo, kdy jste tam byli? My takové zážitky nemáme :nevim:
Červenec 2017 Belorizonte, loni v říjnu jsme byli v Salinasu.
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama