Bobová dráha kolem Železné Rudy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

japato
Kecalka 148 příspěvků 21.01.18 18:03
Bobová dráha kolem Železné Rudy?

Chystáme se na víkend do Železné Rudy, je tam někde v okolí sáňková/bobová dráha? Nebo nějaká sjezdovka kde se dá bobovat? Na netu jsem nic nenašla:-( Případně nějaké tipy co tam jiného dělat s 2,5letým dítkem? Díky:-)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineMoise
Vesmírná mluvilka 34358 příspěvků 23 inzerátů 21.01.18 18:47

http://www.sumava.cz/…elezna-ruda/

Já jsem nikdy speciální sáňkovou dráhu neřešila, přijeli jsme, zaparkovali a vylezli na první kopec. Samozřejmě se nepleteš mezi lyžaři, ale kopců je tam dost.

Doporučuju navštívit místní environmentální centrum

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama