Reklama

Bobová dráha kolem Železné Rudy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

japato
Kecalka 160 příspěvků 1 inzerát 21.01.18 18:03
Bobová dráha kolem Železné Rudy?

Chystáme se na víkend do Železné Rudy, je tam někde v okolí sáňková/bobová dráha? Nebo nějaká sjezdovka kde se dá bobovat? Na netu jsem nic nenašla:-( Případně nějaké tipy co tam jiného dělat s 2,5letým dítkem? Díky:-)

Reklama

Reakce:

Moise
Hvězda diskuse 35959 příspěvků 21.01.18 18:47

http://www.sumava.cz/…elezna-ruda/

Já jsem nikdy speciální sáňkovou dráhu neřešila, přijeli jsme, zaparkovali a vylezli na první kopec. Samozřejmě se nepleteš mezi lyžaři, ale kopců je tam dost.

Doporučuju navštívit místní environmentální centrum

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >