Bobování s malými dětmi v Praze

10
15.1.21 17:03

Bobování s malými dětmi v Praze

Zdravím, rodiče z Prahy, poradíte prosím, kde se dobře bobuje s malými dětmi (1,5 - 2 roky). Našla jsem na netu různé tipy (Prokopák, Šárka, Modřanské údolí, Hostivař, Petřín…), ale jde mi o něčí osobní zkušenost a doporučení. Děkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1883
15.1.21 17:53

A nemate tam v okoli alespon nejaky maly kopecek. Takto male dite tam bude nejstastnejsi. Ted je vsude bobistu a sankaru milion, jak nejsou krouzky a jina zabava. Takto male dite se tam muze dost plect a muze to byt i nebezpecne. Vsude je 3krat vic lidi nez obvykle. Mozna budete zklamana, ze nekam jedete a pak si to ani neuzijete. Kdyz uz tak jet ve vsedni den dopoledne, kdy maji deti vyuku. Ja vyjdu s detmi 2,5 a 5 let za dum, kde je takova ta navazka ze stavby domu a bobujeme/lopatujeme/lyzujeme na tom minikopecku a vsichni jsou stastny. V okoli mame i nekolik vetsich kopecku, kam nekdy zajdeme. My jsme z kraje Prahy, takze tady je fajn zajet treba do Mnichovic, Na klokocnou, ale to ti asi moc nepomuze, jestli nebydlis smerem na Ricany :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30454
15.1.21 18:06
@Terišja píše:
Zdravím, rodiče z Prahy, poradíte prosím, kde se dobře bobuje s malými dětmi (1,5 - 2 roky). Našla jsem na netu různé tipy (Prokopák, Šárka, Modřanské údolí, Hostivař, Petřín…), ale jde mi o něčí osobní zkušenost a doporučení. Děkuju :)

Nejlepší je fakt kousek od místa, kde bydlíte. Pokud to teda není přímo v centru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20433
15.1.21 18:21

Chodili jsem do Stromovky, pac jsme u ni bydleli a pak na Folimanku, kde zas bydlela tchyne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20433
15.1.21 18:22
@Bábrdl píše:
Nejlepší je fakt kousek od místa, kde bydlíte. Pokud to teda není přímo v centru.

V centru bydli svagra bracha a s detma chodi na Petrin…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13934
15.1.21 18:45

Na větší bobování chodíme do Grobovky, tam je kopců několik. Když byly děti menší tak jsme bojovali u baráku na takovým nevyužívaným nájezdu. Nebo na mezce za domy, prostě kdekoliv. S těmi malymi nemá smysl chodit/jezdit daleko, nevydrží dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5068
15.1.21 23:40

Poradila bych ti pro větší, ale s takhle malými bych šla na 20 minut na nějaký pidi Kopeček u baráku. Stačí třeba dvoumetrový. Oni to stejně vydrží 10 nebo 20 minut, pokud mohu soudit podle svých dětí. Možná je to ani nebude bavit vůbec. Co znám děti, baví je to většinou tak od 4 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat