Bodání do zad a podbřišku v 10tt-může značit potrat?

141
11.6.20 14:30

Bodání do zad a podbřišku v 10tt-může značit potrat? :(

Ahoj holky, zas plaším :roll:
Asi před dvěma hodinami mě začalo bodat do zad na pravé straně, pak se to přesunulo hlavně do pravého podbřišku. Něco, jako když se mi tam něco natahuje, nebo jako “zaražené vetry” ale stupňovalo se to a dělalo mi problém i stát nebo chodit :roll: už zas blaznim, že by to mohl být potrat, nekrvácím a každý den mám porad těhotenské nevolnosti. Jsem v 10tt dle poslední UZ kontroly, dle poslední MS v 11tt. Teď jsem si uvarila fenyklový čaj, kdyby to bylo vážně to silné nadýmání, ale nevím ????
Poraďte mi, prosím, má tu někdo nějakou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1101
11.6.20 15:27

@ashanthe řekla bych že se začínají natahovat vazy, které drží dělohu. Taky jsem to měla a přesně jak píšeš, u mě chození, zvedání byl hotový horor. Za pár dní by to mělo přejít. Nejdéle mi to trvalo cca 4 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3371
11.6.20 15:30

To se spíš jen natahuji opravdu nějaké vazy, děloha se zvětšuje.. Z bylinkami pozor, radši si vem hořčík. Jinak já na to ve druhém těhotenství trpím snad ještě víc než v tom prvním :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
11.6.20 15:32

@Jessica4
Uklidnila jsi mě :* když se stočím do klubicka, nebo lezim jen v klidu, tak je to lepší…teď už i chodím, spis už zas do těch zad do vystreluje :see_no_evil: mě už bere dobry tyden nad tím lopatka a trapéz, tak mám celou pravou stranu nejspíš chycenou…snad se mimi drzi…já jsem adept na zblazneni :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
11.6.20 15:35

@mackA159
A jsi v kolikatem tt? :slight_smile: no zrovna predtim jsem zapijela Mamavit a protože mi je permanentně blbě od žaludku, porad do sebe něco tlačím, ač nechutenství sileny :see_no_evil: tak jsem si dala trochu spaget s vajíčkem, zkouším vše, ale jak znáte všechny, druhy den to zpravidla nemůžu ani vidět :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
11.6.20 15:46

A ten podbřišek bolí jen na te prave straně, tak nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3371
11.6.20 15:54
@ashanthe píše:
@mackA159
A jsi v kolikatem tt? :slight_smile: no zrovna predtim jsem zapijela Mamavit a protože mi je permanentně blbě od žaludku, porad do sebe něco tlačím, ač nechutenství sileny :see_no_evil: tak jsem si dala trochu spaget s vajíčkem, zkouším vše, ale jak znáte všechny, druhy den to zpravidla nemůžu ani vidět :joy:

Ted jsem cca 15tt, ale mám to tak od začátku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
11.6.20 15:58

@mackA159
A řeže Tě jen v zádech nebo i v tom podbřišku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama