Bodání v bříšku a nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mishicka1
Kecalka 160 příspěvků 29.10.14 19:41
Bodání v bříšku a nevolnost

Ahojky holky, od dnešního rána mě bolestivě bodá na pravé straně bříška občas i na levé. Trvá to vždycky cca 15 minut a během bodání se mi motá hlava mám černo před očima a je mi na zvracení. Jsem 19+6 a takovou bolest jsem ještě neměla. Většinou mě pouze píchá jak se roztahují vazy, ale tato bolest (bodání) je jiná. Nevíte některá co by to mohlo být? přemýšlím zda jet raději na pohotovost nebo zda to nic není :think:

Reakce:
dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 29.10.14 19:43

Ja to neznam a klidne jed - proto tam jsou :-)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 29.10.14 20:07

@Mishicka1 zajeď do porodky.. lepší zbytečně než pozdě.

zuzanka003
Kelišová 7468 příspěvků 29.10.14 20:28

Zkusila bych brnknout gynekologovi. mě říkal třeba at volám kdyby byl problém, ale pokud máš gyndaře že není tak ochotný tak bych brnkla na gynekologický oddělení a zeptala se. Oni ti řeknou co to je nebo jestli máš přijet

Mishicka1
Kecalka 160 příspěvků 29.10.14 20:37

Myslíte že se miminku může něco stát? jsem poprvé těhotná a moje gynekoložka mě vůbec neinformovala o tom co je a není v těhotenství normální. Každou chvilku se kontroluji zda nekrvácím, asi raději počkám na přítele až skončí v práci a zajedeme na pohotovost…ale jak znám zdejší doktory tak na mě budou koukat jako na hypochondra :/

zuzanka003
Kelišová 7468 příspěvků 29.10.14 20:40

Možná je to jen přehnaný strach a možná se něco děje to vám nikdo nepoví. Pokud to jsou velké bolesti tak jedtě nebo zavolejte. Pokud vás jen píchá tak se vám nejspíš zvětšuje děloha. Pro klid v duši si zavolejte a máte to.

zuzanka003
Kelišová 7468 příspěvků 29.10.14 20:41

Každopádně pokud se vám dělá černo před očima tak zavolejte minimálně. Nemá cenu něco zanedbat a pak si to vyčítat

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 29.10.14 21:45

@Mishicka1 myslím, že mimi bude na 99% v pořádku, ale jistota je jistota :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >