Bodavá bolest na levé straně břicha v těhotenství

20.10.19 22:44

bodavá bolest na levé straně břicha v těhotenství

Dobrý den, již 3 týden mě trápí bodavá bolest na levé straně břicha při které se mi špatně dýchá. Nedělám nic náročného, příjde to samo, at už něco dělám či ne. Ten stav trvá klidně i hodinu v kuse. Akorát že dnes to bylo horší. Sotva jsem popadla dech a vrhklo mi to slzy do očí. Jsem ve 30 tt a obracím se na vás jelikož jsem prvorodička a nechci s každým problémem otravovat doktorku a veřím že je tady spoustu maminek které mi pomůžou co a jak. Takže se ptám, měli jste někdy něco podobného, jako jestli to je v těhu normální. Předem děkuji za odpověd. Hezký den. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2756
20.10.19 22:59

@Tereza… 222 Tri tydny se ti spatne dycha a nebyla jsi u doktora? Nedostatek kysliku ma negativni vliv na mimco! Kdyz ne osobne, tak to konzultuj alespon telefonicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3275
20.10.19 22:59

Jestli se ti to fakt nezda a boli to moc, navstiv rano doktorku, hlavu ti neutrhne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32876
20.10.19 23:01

Tak ber to jako laickou podporu. zrovna ležím na pravém boku a mám bodavou bolest na levé straně. Nevím, jestli se mi natáhl přitahovat stehna, nebo si dítě ulevilo nožičkou pod mé žebírko. Myslím, že většina divných stavů prostě normálně souvisí s těhotenstvím. Před týdnem se mi zablokovala pravá zadní strana těla a celý týden se pohybuju v podstatě po čtyřech. Včera mě to jakž takž pustilo, zítra čekám blokádu druhé strany :roll: měla jsem to takhle už v prvním, prostě v.ser, no :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7182
20.10.19 23:15

@Tereza… 222 kdyby se mi cokoli nezdalo, jdu k dr. Moje rikala: radsi 10× zbytecne, nez neco podcenit. Optej se dr a uvidis, hlavu ti nekdo neutrhne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.10.19 03:04

Mě to děla třeba i při trochu rychlejší chůzi. Začne mě strašně píchat v břiše v levo a musím nejlépe zastavit a dat si oddech nebo hodně zpomalit. Mě ta bolest teda vždy odezní rychle, když si dam oddech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3249
21.10.19 06:39

Taky jsem to měla při chůzi, dlouhém stání… Já se ptala doktorky a pry vazy, jak se roztahují, že je to normální, no měla jsem to jen u 3.tehotenstvi takto extrémně v podstatě od 20 tt, tak jsem plasila…

Ale ty problémy s dýcháním jsou divné, to máš opravdu jen když tě bolí břicho? Na to bych se doktora zeptala, mohou to byt třeba už začínající posličci, ale rozhodně nechci strašit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat