Bodavá bolest na začátku těhotenství

1
24.10.20 05:07

Bodavá bolest na začátku těhotenství

Ahoj holky,
mám na vás dotaz. Jsem 5tt a začala mi v noci bodavá bolest na levé straně břicha. Není to podbřišek, je to spíš vedle pupíku. Žádné špinění, prostě nic. Jen je mi trochu špatně. K doktorce jdu až za pár dní. Tohle je moje první, tak nemám vůbec ponětí, zda je to normální nebo ne.

Předem všem děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
500
24.10.20 07:23

Ahojky. Takhle brzy jsem to neměla, ale měla jsem to úplně stejně jako ty Cca před tyden. 9. tt. Raději jsem sla do nemocnice a vše v poradku. Miminko si dělá místo. Poku nemáš krvavý vytok, buď v klidu :srdce:. Kdyby se to častěji opakovalo asi bych k doktorovi sla, ale záleží, jestli bude neco vidět. Je to fakt začátek. Každopádně, opravdu se neboj, je to normální. Držím ti palečky :oops:!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
721
24.10.20 08:22

Jsem taky 5t a bolí mě porůznu všechno. Hlavně mám jako by menstruační křeče, prý se tak roztahuje děloha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
24.10.20 08:42

Je to normální. Minimálně celý první trimestr mě někde píchalo. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1914
24.10.20 14:13

Taky jsem v začátku a taky všelijaké bolení… V pondělí jsem měla jít k lékaři… Ale nemůžu, protože můj bývalý manžel se svojí přítelkyní se se mnou tento týden setkali se ztrátou čichu, aniž by mi cokoliv řekli, příznaky měli prý od víkendu, ještě se mi pochlubili, takže máme karanténu. Máme jinak super vztahy, ale tohle podělali, protože věděli, že jsem těhotná. Navíc dříve po onkologické diagnóze :zed: Budu se modlit, ať se nic neprojeví. Oba jsou pozitivní :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama