Bodavá bolest při sexu

Anonymní
26.12.20 11:25

Bodava bolest při sexu

Zdravím, chtěla bych se vás zeptat, než vyrážím na gyndu (preventivní prohlídku mám v lednu tak to poresim tam). Trápí mě ze posledních několik dní je mi sex strašně nepříjemný. Od začátku mě trápí to že tam dole hodně špatně vlhnu, ale to už od začátku co jsem se sexem vůbec začala (již je to 6 let) ale tohle není kvůli tomu. Již jen při předehře je mi to hrozně nepříjemné, a natož tak při sexu, při sexu mě z toho bodá v podbrisku a bolí to, polohy jsme zkoušely měnit a nic, porad stejný :( tak by mě zajímalo co by to tak mohlo být? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
905
26.12.20 12:07

Nějaký lubrikační gel používáte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
26.12.20 13:26
@Jolka86 píše:

Kdo maže ten jede :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3035
26.12.20 14:17

A co ti je při předehře nepříjemný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 14:27
@Jolka86 píše:

Ano, používáme.

Příspěvek upraven 26.12.20 v 14:57

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 14:28
@jita22 píše:
A co ti je při předehře nepříjemný?

Jakoby to bolí, pocit jakoby to tam bylo nateklé, ale není.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 15:12
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se vás zeptat, než vyrážím na gyndu (preventivní prohlídku mám v lednu tak to poresim tam). Trápí mě ze posledních několik dní je mi sex strašně nepříjemný. Od začátku mě trápí to že tam dole hodně špatně vlhnu, ale to už od začátku co jsem se sexem vůbec začala (již je to 6 let) ale tohle není kvůli tomu. Již jen při předehře je mi to hrozně nepříjemné, a natož tak při sexu, při sexu mě z toho bodá v podbrisku a bolí to, polohy jsme zkoušely měnit a nic, porad stejný :( tak by mě zajímalo co by to tak mohlo být? :,(

Bodava bolest pri sexu muze byt priznakem endometriozy. Ale s tou predehrou nevim.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 20:58

Nezačala si brát antikoncepci? Když jsem začala brát měla jsem to samé, stačilo ji změnit.
Další věc muže být otočená děloha, bývá vrozená a při sexu je to cítit, většinou tlak ale při nějakých polohách i bolestivé

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 16:06
@Anonymní píše:
Nezačala si brát antikoncepci? Když jsem začala brát měla jsem to samé, stačilo ji změnit.
Další věc muže být otočená děloha, bývá vrozená a při sexu je to cítit, většinou tlak ale při nějakých polohách i bolestivé

Antikoncepci jsem nikdy nebrala a dělohu mám v pořádku jelikož už mám dcerku a to by určitě někdo věděl 😏

• Citovat
  • Nahlásit
29.12.20 22:13

Zdravím, také jsem tím trpěla než po několika letech ne FN Plzeň přišli na to že mám srůsty mezi dělohou střevem, to odstranili a zatím ok!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 15:59
@Jobíková píše:
Zdravím, také jsem tím trpěla než po několika letech ne FN Plzeň přišli na to že mám srůsty mezi dělohou střevem, to odstranili a zatím ok!

A je možné ze se to objeví časem? Jelikož jsem již po jednom dítěti, od porodu 14 měsíců a začalo to až nedávno :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
3.1.21 19:39

Nemůže jít o zánět? Ať už poševní nebo v močových cestách? Já mám vždy u močáku podobné pocity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat