Bodavá bolest v levém podbříšku v 5tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.11.21 21:36

Bodavá bolest v levém podbříšku v 5tt

Ahoj,
už 10 dní cca mám pozitivní test a příští pátek jdu k doktorce na první prohlídku. Nicméně co mě od včerejška trápí, tak je to, že mě sem tam bodne v podbříšku na levé straně. Není to furt, ale třeba cca tak 4× za den s tím, že to netrvá dlouho. Max 5 sekund. Trápí mě, že to je jen na jedné straně. Abych nelhala, tak někdy to cítím u pupku. Nešpiním, nekrvácím nic. :nevim: Mám se bát? Zažil toto někdo taky a bylo těhotenství v pohodě?
Děkuji moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
713
10.11.21 21:38

Kriste… vždyť je to tady pořád. Může to být prosperující, ale taky nemusí. Pokud nekrvácíš, tak to vůbec neřeš.
Bude tě to bolet ještě tolikrát během těhotenství na různých místech. Opravdu se nestresuj. Pokud to není dlouho trvající nesnesitelná bolest, tak to neřeš. Ono si to všechno tam dole musí sednout, uhnízdit, posunout a to může bolet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
10.11.21 21:43

@Malineka děkuji za reakci, jsem tady vcelku nová a jiné diskuze jsem si nevšimla… mám po mimoděložním těhotenství, a tak se bojím. Ale chápu, že asi tady mi nikdo nic neřekne na 100% :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11992
10.11.21 21:46

V těhotenství pořád něco bolí, picha, boda. Roste v tobě dítě, všechno se roztahuje a to bolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1692
10.11.21 21:59

Typické bolesti, když se zvětšuje děloha. Ostré bodání, jsou to jakési vázy…klid matko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
10.11.21 22:00

Ja podle takoveho pichani vzdycky poznala tehotenstvi driv nez test :dance: takze za me je to normalni :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
11.11.21 06:11

@lenkatols Neboj :srdce: nesleduj se a bude všechno dobré :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
11.11.21 08:47

Děkuji :kytka: