Bodavá bolest v podbřišku a vodový výtok

Anonymní
1.6.16 10:32

Bodavá bolest v podbřišku a vodový výtok

Ahoj, mam takovy problem, jsem dnes 20DC a mam takovou bodavou bolest v podbrisku a hrozne vodovy vytok celkem hodne uz jsem menila intimku a mam druhou od 8 od rana. Nevite co yb to mohlo byt?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.6.16 10:59

Mam ted úplně stejný problém 8o taky nevím

• Nahlásit
  • Citovat
5397
1.6.16 11:09

Holky a nemate posunutou ovulaci? Vytok se může změnit ještě, já jsem měla takový bolesti že jsem myslela, že je to slepak :mrgreen: a na gynekologii mi doktor řekl že ovulace a nasledujici dva dny vhodné pro početí :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
1.6.16 11:11

U mě je to možné jsem po laparoskopii ale já už pozitivní test mela.. Pred 7 dny 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 11:22

Taky si rikam, ze by to mohla byt ovulace, ale proc ten vytok? cyklus mivam 26 dni. Tohle by odpovidalo cklu tak 31 az 32 dni… Mam zkusit ovu test??? nebo je to zbytecne?
Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
716
1.6.16 11:25
@Anonymní píše:
Taky si rikam, ze by to mohla byt ovulace, ale proc ten vytok? cyklus mivam 26 dni. Tohle by odpovidalo cklu tak 31 az 32 dni… Mam zkusit ovu test??? nebo je to zbytecne?
Zakl.

Zkus ja taky radši delala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 13:04

@Putňátko tak test jsem zkusila a je skoro pozitivní takže si myslím že úplne pozitivní byl nejspíš včera. A asi se jedna o posunuto ovulaci opravdu… jsem zvědava mimco by jsme chtěli tak se třeba povede. Já to tenhle měsíc nehtela vůbec resit ale tohle mne dostalo Takova bolest :jazyk:
Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
716
1.6.16 14:21
@Anonymní píše:
@Putňátko tak test jsem zkusila a je skoro pozitivní takže si myslím že úplne pozitivní byl nejspíš včera. A asi se jedna o posunuto ovulaci opravdu… jsem zvědava mimco by jsme chtěli tak se třeba povede. Já to tenhle měsíc nehtela vůbec resit ale tohle mne dostalo Takova bolest :jazyk:
Zakl.

Taky me to vždycky bolí no ale ted jsem to měla často

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama