Bodavá bolest v uchu a angína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aristolochia
Kecalka 201 příspěvků 8 inzerátů 28.02.18 12:19
Bodavá bolest v uchu a angína

Zdravím. Mám angínu, jeden den beru ATB. První den jsem měla silnou bolest hlavy, včera a dnes dopoledne mě bolely oční bulvy, občas mě zabodalo v hlavě, a teď mě už několik hodin v intervalu několikrát za minutu, silně zabodá v uchu. Bolest v krku bych řekla, že začíná pomalu ustupovat, ale to ucho je horší a horší, intervaly se zkracují a bolest je stále intenzivnější, občas už i nahlas skučím. Vím, že bolest v uchu při angíně být může, nikde jsem se ale nedočetla o podobném průběhu. Setkal jste se tím někdo?

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 28.02.18 12:29

Jo mela jsem nedavno. Velmi podpbne jak pises. Atb trvalo ccs dva a pul dne a zabrala i na usi.

ivašot.
Kelišová 6578 příspěvků 28.02.18 12:30

Vzala bych si ibalgin a počkala, co to udělá.

Aristolochia
Kecalka 201 příspěvků 8 inzerátů 28.02.18 12:36

Děkuju. Vezumu si ibalgin a ještě tedy počkám. Snad to vydržím, než ATB zaberou.

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 28.02.18 12:38

Ibalgin snizuje otik, pomuze. Jestli mas atb den tak vysdrz.

marfra
Generální žvanilka 23219 příspěvků 27 inzerátů 28.02.18 12:38

Mela jsem taky, kdyz jsem polkla, myslela jsem, ze vyletim z kuze jak me ty usi zabolely. Atb zabraly az tak 3.den. Vem si ibalgin, nez zaberou.

Strecha
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 28.02.18 12:51

Ja bych jela na ORL, pokud uz to fakt boli. V noci muze byt hur!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >