Reklama

Bodavá bolest v žaludku (1.trimestr)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuxu
Stálice 94 příspěvků 30.11.17 14:02
Bodava bolest v zaludku (1.trimestr)

Cau holky, jsem v 8tt a mam jiz dva dny velke bodave bolesti bricha. Pri prvnim tehotenstvi jsem je nemela. Nyni ve dny v noci. Nemohu spat. Neni to podbrisek, ale spis zaludek a oblast nad pupikem. Je mi strasne spatne. Nejaka rada?

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 30.11.17 14:09

Lekarska pohotovost.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 30.11.17 14:34

@Zuxu co myslis, ze se ti tady poradi jineho, nez ze mas jit k lekari?

Trinnity
Povídálka 32 příspěvků 30.11.17 14:44

@Zuxu s tím zkušenosti nemám vyhledala bych lékaře. Mě píchalo na pravé straně a nic to nebylo. Co životospráva? Nejedla jsi něco dráždivého na žaludek? Každopádně k tomu dr. bych si zašla. Třeba to nic nebude, ale jsi v rizikových týdnech. Zlobit se na tebe nikdo nebude. Každopádně držím palce a dej vědět

Zuxu
Stálice 94 příspěvků 01.12.17 01:51

Mimi je v poradku. :D Ale mam zrejme nejaky zanet travici soustavy. Zitra dalsi vysetreni

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >