Bodavá bolest v žaludku (1.trimestr)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuxu
Stálice 90 příspěvků 30.11.17 14:02
Bodava bolest v zaludku (1.trimestr)

Cau holky, jsem v 8tt a mam jiz dva dny velke bodave bolesti bricha. Pri prvnim tehotenstvi jsem je nemela. Nyni ve dny v noci. Nemohu spat. Neni to podbrisek, ale spis zaludek a oblast nad pupikem. Je mi strasne spatne. Nejaka rada?

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 30.11.17 14:09

Lekarska pohotovost.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 30.11.17 14:34

@Zuxu co myslis, ze se ti tady poradi jineho, nez ze mas jit k lekari?

Trinnity
Povídálka 32 příspěvků 30.11.17 14:44

@Zuxu s tím zkušenosti nemám vyhledala bych lékaře. Mě píchalo na pravé straně a nic to nebylo. Co životospráva? Nejedla jsi něco dráždivého na žaludek? Každopádně k tomu dr. bych si zašla. Třeba to nic nebude, ale jsi v rizikových týdnech. Zlobit se na tebe nikdo nebude. Každopádně držím palce a dej vědět

Zuxu
Stálice 90 příspěvků 01.12.17 01:51

Mimi je v poradku. :D Ale mam zrejme nejaky zanet travici soustavy. Zitra dalsi vysetreni

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanada o Šafářové věděla, já byla slepá! Vondráčková reaguje na prohlášení Plekance

Tomáš Plekanec (35) dnes veřejně potvrdil začínající vztah s Lucií Šafářovou... číst dále >

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama