Bodavá bolest v žaludku (1.trimestr)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuxu
Stálice 94 příspěvků 30.11.17 14:02
Bodava bolest v zaludku (1.trimestr)

Cau holky, jsem v 8tt a mam jiz dva dny velke bodave bolesti bricha. Pri prvnim tehotenstvi jsem je nemela. Nyni ve dny v noci. Nemohu spat. Neni to podbrisek, ale spis zaludek a oblast nad pupikem. Je mi strasne spatne. Nejaka rada?

Reakce:
vertunka
Závislačka 4719 příspěvků 30.11.17 14:09

Lekarska pohotovost.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 30.11.17 14:34

@Zuxu co myslis, ze se ti tady poradi jineho, nez ze mas jit k lekari?

Trinnity
Povídálka 32 příspěvků 30.11.17 14:44

@Zuxu s tím zkušenosti nemám vyhledala bych lékaře. Mě píchalo na pravé straně a nic to nebylo. Co životospráva? Nejedla jsi něco dráždivého na žaludek? Každopádně k tomu dr. bych si zašla. Třeba to nic nebude, ale jsi v rizikových týdnech. Zlobit se na tebe nikdo nebude. Každopádně držím palce a dej vědět

Zuxu
Stálice 94 příspěvků 01.12.17 01:51

Mimi je v poradku. :D Ale mam zrejme nejaky zanet travici soustavy. Zitra dalsi vysetreni

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >