Bodnutí, nevím čím, zřejmě komár či muška

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mamcapavca
Závislačka 4752 příspěvků 13.09.09 10:03
bodnutí,nevím čím,zřejmě komár či muška...

Ahojky holky…můj kluk,nevím proč ,nikdy na to netrpěl.až letošní léto!!Nevím co ho může bodnout či kousnout..doma mi jede neustále prostředek na komáry…můžete mi poradit jak se toho rychle zbavit???Má vždy nateklé místo vpichu…momentálně máme ouško jako slon…už jsem vyzkoušela vše co mě napadlo.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kristynab
Echt Kelišová 9130 příspěvků 13.09.09 10:49

Ahoj,
toto jsem zrovna resila v patek, maleho neco postipalo, mel otekle oko i ucho, mamka kdyz to videla, tak rekla, at to jdu ukazat detske, ta nam napsala zyrtec a doporuceni na arelgologii, je to pry alergie.

AnastazieB
Echt Kelišová 8413 příspěvků 13.09.09 11:37

Namaž mu to Fenistilem, ten by měl otok zmírnit.

A mmch, prostředek na komáry v zásuvce je pěknej chemickej hnus, nesmí mi to přes práh, natož aby to dýchalo dítě…

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47115 příspěvků 13.09.09 11:39

Nám pomáhá jen fenistil gel.Mnohem větší svinstvo jsou ale ty komáří hubiči do zásuvky,to bych tedy také domu nepustila přez práh :wink: .

Existují i přímo pro kojence,ale ty prej nefungujou

mamcapavca
Závislačka 4752 příspěvků 13.09.09 12:54

no.mi používáme biolit,musím to kupovat,kvůli manželovi,na mě osobně to neleze nějak moc,ale na manžela ano..když je doma ten biolit,tak to ani na manžela neleze,jen na našeho kluka,ten má štípance všude!!Asi navrhnu sítě do oken manželovi,aby se nemuselo kupovat ten prostředek!! :) Jenže to by muselo se chtít udělat.Chlap můj věčně nemá čas a na firmu nemám peníze!! :(

Rézi
Kecalka 413 příspěvků 13.09.09 14:16

Já ještě přidám, jaké má malý prostěradlo? Jestli je to froté, tak o to si to při spaní rozdírá a dráždí a pak to vypadá hrozně. Pomáhá jen čistá bavlna, jinak si to každým spánkem o to prostěradlo rozeškrábe.

bodo74
Kecalka 175 příspěvků 13.09.09 14:50

Ahoj, můj starší syn na to taky trpí. Ať ho štípne komár, vosa nebo snad i moucha, tak mu to opuchne tak, že má 3× takové ucho, ruku nebo nohu. Byli jsme i na alergologii a tam nám řekli, že má místní alergii ale není životu nebezpečná. Nám fenistil nepomáhá, tak mu to mažu Tea tree olejem a to nám v 90% pomůže. Když to stejně začne hodně opuchat, tak mu to namažu černou mastí a zalepím (nebo mu tam dám kousek gázy, když je to opravdu hodně velký) a pak mu to většinou přes noc splaskne. Když jsme u prababičky nebo na chalupě, tak taky dávám do zásuvky proti komárům, protože jinak by to chudák asi nepřežil. Nedávno jsem v Hornbachu koupila síť do okna za 35 kč. Dala jsem jí jen do jednoho okna v každé místnosti, abych mohla větrat. Zvládla jsem to sama a nijak zvlášť šikovná nejsem :wink: Nevím jak dlouho ta síť vydrží (zatím jí mám asi 14 dní), ale za tu cenu klidně koupím další. Tak držím pěsti, ať neopucháte.

Eridana
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 13.09.09 15:24

Ahoj,
podle mě by to mohlo být od komára. Syna nedávno poštípal - na jedné noze (u kotníku a na nártu) měl asi 5 štípanců, na druhé jen 2. To ho štípnul během jedné noci. Měl to nateklé šíleně, že se skoro do bot nevešel.
Taky bych mázla Fenistilem. Ale synovi jsem to nemazala ničím a cca za 4 dny to úplně splasklo a zbylo jen pár strupů z toho, jak si to ten první den rozškrábal.

mamcapavca
Závislačka 4752 příspěvků 13.09.09 17:00

Rézi,prostěradlo máme v posýlce kvalitní,takové věci jsem již v těhotenství nepodcenovala,páč i já se lépe vyspím na bavlně,asi jsem náročná!! :D
No zítra jdeme na očkování,tak se u dětské informuji,zda by nebylo lepší zajít na nějaké vyšetření ohledně alergie!!!No a tu sít,snad se nám do dalšího jara podaří něco vymyslet!!Máme v plánu na jaře malovat,tak do té doby to vymyslíme!!Teda aspon já :lol:

mamcapavca
Závislačka 4752 příspěvků 13.09.09 17:02

Jinak děkuji všem za rady snad nám něco pomůže??!! :D

mamcapavca
Závislačka 4752 příspěvků 13.09.09 17:04

Holky,zajímalo by mě??jak máte vložené ty fotečky??Pod příspěvky?!!!

radnas
Kecalka 125 příspěvků 10.10.09 21:48

Tak my jsme se štípancema od mušek nebo komárů skončili v srpnu v nemocnici. Malému natekla ruka a obličej, tak si nás tam radši nechali 2 dny, dávali do žíly kortikoidy a tabletky Dithiadenu. Od té doby měl stejný problém už 2×, pokaždé jsme to vyřešlili doma Dithiadenem. Fenistil nám vůbec nezabíral.

esterka_03
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 14.09.16 20:38

Ahoj zeny, muze byt na bodnuti komarem takhle oskliva alergicka reakce? Rano a pred den malou neco postipalo (pravdepodobne kdyz spala), pak si to pres den asi skrabala a vecer z toho vylezlo toto. Namazala jsem na noc Fenistilem, ale jsem z toho uplne vykulena. Vic nez mala asi :mrgreen:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 14.09.16 20:45
@esterka03 píše:
Ahoj zeny, muze byt na bodnuti komarem takhle oskliva alergicka reakce? Rano a pred den malou neco postipalo (pravdepodobne kdyz spala), pak si to pres den asi skrabala a vecer z toho vylezlo toto. Namazala jsem na noc Fenistilem, ale jsem z toho uplne vykulena. Vic nez mala asi :mrgreen:

no jo může.. staršímu se dělají ještě větší fleky po komárovi - jak dlaně :nevim:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5961 příspěvků 14.09.16 20:47

Jojo může, znam na vlastní kůži, mě se po komárovi udělá taková velká tvrdá boule a kolem rudej flek…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >