Bohemia energy zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ne.llaaa
Kecalka 119 příspěvků 30.12.16 15:18
Bohemia energy zkušenosti

Dobrý den, koupili jsme s manželem starší baráček na vesnici, ve kterém se topí plynem a elektřinou se ohřívá voda a vaří. Majitel, kterému to původně před tím patřilo svoje smlouvy vypověděl a nám řekl ať se snažíme najít si co nejlevnějšího dodavatele, jelikož barák je zatím nezateplený a v podstatě celý je před rekonstrukcí (fasáda, okna i střecha). S manželem už delší dobu prolejzáme internet (v baráku zatím ještě nejsme nastěhovaní) a docela nás zaujala firma bohemia energy s tarifem jubileum plus, kde je možnost mít smlouvu na dobu neurčitou. Co myslíte?..máte někdo s tímto tarifem již zkušenost?..nebo ještě lépe s tímto konkrétním dodavatelem?..rádi bychom s manželem volili nějakého alternativního dodavatele a celou záležitost by jsme rádi vyřídili někdy po novém roce.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Linda45
Stálice 88 příspěvků 30.12.16 15:23

Ahoj @Ne.llaaa, u mě jsou zkušenosti dobré, plyn jsem měla už z dávna převedený od prodejce a elektřinu jsem pak sloučila přes telefon, volali mi s nabídkou sjednocení energií, tak jsem to vzala. Sice jsem všechno trochu protahovala tím, že jsem si všechny podklady nechávala zasílat do meilu, abych si to přečetla a ale to je jen pro mojí jistotu a klid. Jinak mi to u nich klape.

Ne.llaaa
Kecalka 119 příspěvků 30.12.16 15:26

@Linda45 Ahoj, díky za tvojí zkušenost a pro mě vyčerpávající odpověď :kytka:

Ne.llaaa
Kecalka 119 příspěvků 30.12.16 15:32

@Sany80s Děkuju moc, že ses s tím hledala, tímhle si mi značně usnadnila práci :kytka:

Linda45
Stálice 88 příspěvků 30.12.16 15:34

@Ne.llaaa Úplně v pohodičce ;-)

Kačkyss
Kecalka 125 příspěvků 30.12.16 15:36

My máme celkem čerstvě Jubileum a taky to bylo všechno řešený skrz telefon. Manžel když na to na internetu koukal, tak jsme se dostali k úspoře kolem 6 tisíc s tím, že jsme k tomu dostali i tu volnou smlouvu. Bližší zkušenosti ti zatím schopná nejsem říct, ale veškeré vyřizování proběhlo myslím si, že v klidu.

Ne.llaaa
Kecalka 119 příspěvků 30.12.16 15:41

@Kačkyss Super díky za tvojí odpověď :kytka: taky chceme právě smlouvu na neurčito, má to svý výhody :-)

Kačkyss
Kecalka 125 příspěvků 30.12.16 15:50

@Ne.llaaa to určitě souhlasím :-)

merkola
Kecalka 147 příspěvků 30.12.16 15:58

Já mám taky převážně s Bohemia energy dobré zkušenosti, sjednal jsem nám u nich smlouvu tak aby nám pružně navázala na konec předchozí smlouvy. Pak mi chodili obálky uvítací, od předchozí dodavatele ať si to zas rozmyslím atd. atd. 14 dní pak před zahájením dodávky mi dorazil rozpis záloh. A je fakt, že první složenku jsme měli hnedka o něco levnější. Ale u tohodle bych vás upozornil, že snížení záloh hnedka neznamená že to máte levnější, na to bacha. Každopádně předpokládám, že tím jak se nám spotřeba moc nezměnila, tak to vyšlo dobře a něco jsme ušetřili.

Pavlaskaa
Kecalka 126 příspěvků 30.12.16 16:30

U Bohemia Energy máme třetím rokem elektřinu a to jak doma taky i na chatě a v podstatě o nich nevíme, za tu dobu jsme s nimi neměli žádnou potřebu cokoliv řešit. Jednou za rok meilík s pdf kde je faktura pak meilík s novým ceníkem a toť pro nás vše.

BedřiškaA
Kecalka 115 příspěvků 30.12.16 17:21

Ahojky @Ne.llaaa, můj přítel o bohemia energy uvažuje taky, ale v souvislosti s jiným tarifem, prý je to od nich teďka něco new, já tyhle rozhodnutí dycinky nechávám na něm, jelikož o tom nemám vůbec šajne. Jen vím, že něco říkal o tom, že by nám cenu měla určovat burza či co a že tím pádem by jsme měli platit míň, ale víc fakt o tom nemám páru, tohle odvětví je pro mě absolutně španělská vesnice :D

Damikl
Kecalka 165 příspěvků 30.12.16 18:15

Máme u Bohemie smlouvu na plyn už přes dva roky a elektřinu jsme připojili o něco později. Nabídli manželovi slušnou cenu tak je vzal a i dneska nám ještě stále vycházejí líp než dominant, kterýho jsme měli před tím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 15:48

Pokud hledáte do baráku novýho dodavatele, vemte to přes nezávislou kalkulačku a to buď přes http://kalkulator.tzb-info.cz nebo přes http://kalkulator.eru.cz/. Tyhle dvě jsou jediné objektivní a stačí vám k tomu jen pár údajů z vyúčtování, žádné osobní.

eumedon
Extra třída :D 13641 příspěvků 14.01.17 20:14
@Anonymní píše:
Pokud hledáte do baráku novýho dodavatele, vemte to přes nezávislou kalkulačku a to buď přes http://kalkulator.tzb-info.cz nebo přes http://kalkulator.eru.cz/. Tyhle dvě jsou jediné objektivní a stačí vám k tomu jen pár údajů z vyúčtování, žádné osobní.

Jj, taky doporučuju.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily z bytu hrůzy Jiřího Pomejeho: Muž, s nímž bydlí, se bojí o život

Zatímco příbuzní a zbytek kamarádů Jiřího Pomejeho se nemohou dočkat, až ho... číst dále >

Nový fotbalový boss na obzoru? Zemanův kancléř Mynář si chce koupit Slovácko

Fotbalové Slovácko letos patří mezi nejhorší týmy v české nejvyšší soutěži.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >