Bohumil Jukl, léčitel - poraďte prosím

19
22.12.20 20:11

Bohumil Jukl, léčitel - poraďte prosím

Dobrý den, nevíte někdo prosím, zda pan Bohumil Jukl stále ordinuje? Můj tatínek má závažný problém, moc bych si přála, aby ho pan Jukl vyšetřil, budu Vám vděčná za jakoukoli radu. Ordinuje? Pokud ano, stále v Sádku u Poličky? Moc díky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
272
22.12.20 20:28

Ahoj, jukni na odkaz. Neznám ho, ale je tam kontakt. Tak tam zavolej. Držím palce

https://www.jukl.cz/bohumil-jukl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.12.20 20:31
@X_Cassiopea píše:
Ahoj, jukni na odkaz. Neznám ho, ale je tam kontakt. Tak tam zavolej. Držím palcehttps://www.jukl.cz/bohumil-jukl

Moc děkuju, zítra tam zkusím zavolat :D Kdyby ještě někdo něco věděl, určitě napište ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
22.12.20 20:34

@KatkaVal ja si od nej objednavala. Uz neordinuje nejakou dobu. Psala jsem si s pani, z jeho obchodu a ta si rekla o mou fotku a jake mam problemy a na zaklade toho mi to pak pan Jukl vybral a ona mi to zaslala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.12.20 20:38
@AliBaba40 píše:
@KatkaVal ja si od nej objednavala. Uz neordinuje nejakou dobu. Psala jsem si s pani, z jeho obchodu a ta si rekla o mou fotku a jake mam problemy a na zaklade toho mi to pak pan Jukl vybral a ona mi to zaslala..

A můžu se zeptat, zda tu diagnózu (ten problém), stanovuje sám pan Jukl nebo některý z jeho kolegů? Jinak moc děkuju za zprávu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
22.12.20 20:41

@KatkaVal rikala pani, ze to dala panu Juklovi, tak snad to tak bylo :) ale je to uz cca 2roky, tak se to treba zmenilo, musite tam zkusit napsat a uvidite..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.12.20 20:42
@AliBaba40 píše:
@KatkaVal rikala pani, ze to dala panu Juklovi, tak snad to tak bylo :) ale je to uz cca 2roky, tak se to treba zmenilo, musite tam zkusit napsat a uvidite..

Jojo, zítra tam brknu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.12.20 20:43
@AliBaba40 píše:

A můžu se ještě zeptat, zda Vám to pomohlo? Neumím si moc představit, že by šlo stanovit diagnózu jen skrze fotku a pár řádků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
22.12.20 20:58

@KatkaVal ja jsem lajdak, vzdy se pro neco nadchnu, ze to zkusim, neb mam nejaky zdrav. problemy delsi dobu, najdu neco s dobryma recenzema, objednam a pak to beru jen chvili, takze v tomhle neporadim, jestli to zabralo ci ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.12.20 21:00
@AliBaba40 píše:
@KatkaVal ja jsem lajdak, vzdy se pro neco nadchnu, ze to zkusim, neb mam nejaky zdrav. problemy delsi dobu, najdu neco s dobryma recenzema, objednam a pak to beru jen chvili, takze v tomhle neporadim, jestli to zabralo ci ne..

Aha, nevadí :D děkuju i tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3959
22.12.20 21:39

Jak psala paní výše, mamce taky takhle naordinoval, co má brát, a to asi před půl rokem.. Poslala fotku, popsala, co jí trápí a on ji podle toho něco doporučil.. jestli to funguje, to vám taky nepovím, mamka u toho vydržela chvíli a já osobně tomu nejsem nakloněná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.12.20 21:48
@darekp píše:
Jak psala paní výše, mamce taky takhle naordinoval, co má brát, a to asi před půl rokem.. Poslala fotku, popsala, co jí trápí a on ji podle toho něco doporučil.. jestli to funguje, to vám taky nepovím, mamka u toho vydržela chvíli a já osobně tomu nejsem nakloněná..

Tak teďka nevím, jestli to máme vůbec zkoušet. Nedávám tomu velké naděje, ale za zkoušku nic nedáme :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
22.12.20 22:28

...

Třeba to zabere jako placebo. Jinak nevěřím. dlouhá léta jsem chodila a hledala, Kineziologie, homeopatie, různí léčitelé, Reiki… Hodně podvodníků. Jediné, co na malé fyzické problémy pomáhá, je akupunktura. Na psychiku a další nic. Jinak na nachlazení atd. jsou dobré takové čínské kuličky, to jo, ale na velké problémy jsem nenašla nikdy nic :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat