Bohunice nebo Obilní trh?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
9.1.22 11:51

Bohunice nebo Obilní trh?

Zdravím!
Chtěla bych se vás zeptat na vaše zkušenosti s porodnicemi Bohunice a obilnak Brno.
Samozřejmě si o nich čtu hodně a všude, ale zajímaji mě čerstvé zkušenosti, ideálně i ted za dob korony a zákazu návštěv atd.
Od příjmu až po šestinedělí. Od vybavení až po chování personálu. Prostě budu ráda za jakoukoli zkušenost na jednu z těch dvou porodnic.
Děkuju! 😘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12504
9.1.22 12:00

Porodní boxy jsou tam zhruba stejný. Sestinedeli na Obilnaku je starý. Rodila jsem 3× na Obilnaku. Teď naposledy v listopadu. Sestřičky z gyndy všechny super. Z novorozeneckeho teď moc nevím, protože sem po nich nic nechtěla. Ale u prvního dítěte sem měla problém s kojením a žádná mi moc nedokázala poradit. Na návštěvu mohl otec dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
9.1.22 12:11

@JancaS84
A při porodu s tebou mohl být partner celou dobu?
Protože kamarádka rodila jinde a tam to měla tak, že ji chlap mohl přivést a zase odjet s tím, že až bude chvilička před porodem tak mu zavolají a on zase přijede. Takže kamarádka si vším procházela sama a jemu dovolili tam být až na posledních pár zatlačení.
Ani ty dvě hodinky po porodu tam nemohl být.
Je to tak všude? Teď v korone

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12504
9.1.22 12:17
@Moly K. píše:
@JancaS84
A při porodu s tebou mohl být partner celou dobu?
Protože kamarádka rodila jinde a tam to měla tak, že ji chlap mohl přivést a zase odjet s tím, že až bude chvilička před porodem tak mu zavolají a on zase přijede. Takže kamarádka si vším procházela sama a jemu dovolili tam být až na posledních pár zatlačení.
Ani ty dvě hodinky po porodu tam nemohl být.
Je to tak všude? Teď v korone

Byl celou dobu semnou. Teda chvilku čekal venku, než me vysetrili. Ale na porodním boxu byl celou dobu semnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
9.1.22 12:38

Z tychto dvoch by som šla proste tam, kde to máš lepšie dostupné dopravne. Prístup k otcovi u porodu alebo návštevám tam bude rovnaký.
Navyše ak majú náhodou v jednej plné všetky boxy, rovno ťa pošlú do druhej.

Keď som ja rodila v covid opatreniach na obilňáku, tak otec u porodu bol celý čas, ale na 6nedeli mohli byť návštevy len streda a nedeľa (a ja som stredu večer porodila a sobotu šla domov, takže návšteva žiadna)
Jo a po CS sa tam bonding nekoná, ukážu ti dieťa, kým ťa zasivaju môže byť s otcom tých 10 minút a potom čau.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18345
9.1.22 12:53

Ty porodnice spolu spolupracují, takže zaměstnanci mají stejnou „péči“, zaleži na koho narazíš. obilnak ma novy porodni boxy, jsou maly, ale je tam vše. šestinedělí je starý, ale funkční. ja si obilnak vybrala kvuli novorozenecké jipce, kdyby byla potřeba. Ale třeba na plánovaný císař bych šla spíš do bohunic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
9.1.22 19:50

Já zkušenost s Obilňákem duben 20, porod cajk, doktorka i PA v pohodě, rodila jsem myslím sama, tak jsem je měla furt pro sebe…Otec nebyl, mohl mě doprovodit jen do vrátnice. Šestinedělí bylo horší, sestra jak která, některé prudérní, některé hodné. Měla jsem štěstí na starší tmavovlasou kratkovlasou sestřičku z šestinedělí. Ale na novorozeneckém byla jedna p.nda, která měla furt průpovídky, navíc mi řekla špatně množství mléka, kterým jsem měla syna dokrmovat, tak furt plakal. Měla hroznej problém s tím, že pláče. To šestinedělí vypadá fakt staře, aspoň bych ocenila záchod a sprchu na pokoji, ale což. Stejně je to na pár dní a přežít se to dá. Celkem mě potěšila edukace co se týče kojení, sice se nedařilo, ale vše mi bylo trpělivě vysvětleno, půjčený pomůcky atd…Ale dost mě zklamalo jídlo teda 😂 Návštěvy nebyly, ale bonding asi 3h než mě vyškrábali a zašili 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat