Bohužel nebo bohudík

Anonymní
26.4.21 11:49

Bohužel nebo bohudík

Před dvěma roky jsem se seznámila s nynějším přítelem, za dobu co jsme spolu jsem trochu přibrala :roll: pořád mi podstrojuje různé pochutiny, dobře vaří, pečuje o mě. Mě se tento styl života líbí a on po mě dokonce chce, abych ještě přibrala… Nevím, jak se k tomu postavit, když jsme se seznámili měla jsem 60 kg a 170 cm, nyní mám 88kg a moje postava se mi líbí víc než kdykoli dříve. Jaký je váš názor? Přítel mi říká, že by rád abych přibrala aspoň ještě 30-40 kg. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
292
26.4.21 11:53

To je snad troll??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3674
26.4.21 11:53

Na fotu číslo dvě je fotka těhotné ženy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8224
26.4.21 11:54

Co myslim? Ze s takovym pupkem bys nemela zevlovat na emiminu, ale balit tasku do porodnice. Gratulka k trojcatum :mrgreen:!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8266
@Anonymní píše:
Před dvěma roky jsem se seznámila s nynějším přítelem, za dobu co jsme spolu jsem trochu přibrala :roll: pořád mi podstrojuje různé pochutiny, dobře vaří, pečuje o mě. Mě se tento styl života líbí a on po mě dokonce chce, abych ještě přibrala… Nevím, jak se k tomu postavit, když jsme se seznámili měla jsem 60 kg a 170 cm, nyní mám 88kg a moje postava se mi líbí víc než kdykoli dříve. Jaký je váš názor? Přítel mi říká, že by rád abych přibrala aspoň ještě 30-40 kg. :think:

Jako vážně se chceš vyžrat na 120 kg? Nechce to náhodou přítel aby tě měl jistou a nikdo jiný té nechtěl? Ne, váženě to není hezky a ani trochu zdraví. Jestli chceš lítat po doktorech s cukrovkou, vysokým tlakem a podobnyma nemocem a tak hurá do toho. Ale spíš si myslím, že si troll.

Příspěvek upraven 26.04.21 v 11:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1061
@Anonymní píše:
Před dvěma roky jsem se seznámila s nynějším přítelem, za dobu co jsme spolu jsem trochu přibrala :roll: pořád mi podstrojuje různé pochutiny, dobře vaří, pečuje o mě. Mě se tento styl života líbí a on po mě dokonce chce, abych ještě přibrala… Nevím, jak se k tomu postavit, když jsme se seznámili měla jsem 60 kg a 170 cm, nyní mám 88kg a moje postava se mi líbí víc než kdykoli dříve. Jaký je váš názor? Přítel mi říká, že by rád abych přibrala aspoň ještě 30-40 kg. :think:

V zdravem tele zdravy duch :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Daisy86
Ne, není to troll. Je to realita. Dívala jsem se a jsou i různé komunity zaměřené tímto směrem

• Citovat
  • Nahlásit
16680
26.4.21 11:55

:mrgreen: Jen hezky papinkej, jinak ti přítel brzy uteče za nějakou takovouhle :P :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
26.4.21 11:55

Tak jsou i chlapi, co mají takovéhle choutky. Za mě ne, žádný chlap by mi fakt nestál za to, abych si dobrovolně huntovala zdraví :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1126
26.4.21 11:56
@Josefuna píše:
Na fotu číslo dvě je fotka těhotné ženy?

To je jen roztomilé bříško. 😀 Pro zakl. Já nemám rád vychrtliny ale na té první fotce se mi to líbí víc. Hlavně ale abys byla spokojená ty. To je nejpodstatnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8224
@carsin píše:
V zdravem tele zdravy duch :lol:

A ve zdravych strevech zdravy vzduch ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16680
@Anonymní píše:
@Daisy86
Ne, není to troll. Je to realita. Dívala jsem se a jsou i různé komunity zaměřené tímto směrem

Já věřím tomu, že se obezita líbí určité skupině lidí. Ale to by si tě přítel nevybral štíhlou „k výkrmu na jateční hmotnost“ :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
867
26.4.21 11:58

Hele pro mě za mě se staň vyžraným prasátkem, snad přítel není kanibal a nevykrmuje si tě na pečínku. Ale jestli ty fotky jsou před a po, fakt mě zajímá, jak je možné, že při tom přibírání se ti takhle vytvarovaly a zpevnily prsa. Hmm, jako by to snad ani nebyla stejná osoba nebo co :think: jo a „trochu přibrala“ s 28 kily nahoře je trochu eufemismus :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
26.4.21 11:59

Vypadáš už teď nic moc. Měla bys mít něco kolem 70 kg. Hlavně už nepřibírej, zbytečně si zničíš brzo zdraví. Dostaneš cukrovku, ošoupeš si klouby, vytaháš kůži, můžeš mít problém otěhotnět a donosit dítě,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9729
26.4.21 12:02

Máš krásnou postavu. Sice by to chtělo ještě pár kilo přibrat, ale jinak super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat