Boj s celulitidou v těhotenství - je vůbec šance?

40
29.5.16 07:12

Boj s celulitidou v těhotenství - je vůbec šance :) ?

Ahoj maminky!
Tak a je to tady, léto před námi, za mnou první rok mateřství a kojení (takže mimimum času pro sebe) a do toho jsem znova těhotná (11tt). Nějak jsem se v tom mateřském shonu zapomněla dívat do zrdcadla důkladněji a včera jsem „zjistila“ :D že mé pozadí a stehna připomínají cosi jako hroudu neforemné hmoty…Celulitida jako prase a to doslova.
Jenže co s tím… V těhotenství? Většina těch rádoby zázračných krémů je s kofeinem ( ještě stále kojím), lymfodrenáže jsou mi taky zapovězené…
Máte zkušenost, či nápad co by mohlo pomoci?
A najdou se těhulky (i netěhulky), který mají stejný problém a zapojily by se do těhotenského boje proti prasečím hroudám se mnou :mrgreen:???
Krásný a slunečný den :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Verun83
29.5.16 07:19

Zkousela jsi to rozmasirovavat tema masaznima kartacema? Moje mama si to pochvalovala. Ja na to nikdy nemela disciplinu :D

• Nahlásit
  • Citovat
15533
29.5.16 08:48

Tak za sebe muzu říct, ze v tehotenstvi mi na to nepomáhá ale vuuuubec nic :pocitac: teď to absolvuji podruhé a moje nohy vypadají jak měsíční krátery. Po porodu se to trochu zlepšilo a pak pomohla rychla chůze s kočárkem (na krémy si vzpomenu tak jednou týdne, což nemá žádný efekt). Jinak ale toho kofeinu v nich bych se nebala - já pri kojení pila kafe a dítěti to bylo fuk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24162
29.5.16 10:34

@BBona Ježiš já bych to v těhotenství vůbec neřešila. Já to vlastně neřeším ani 2 roky po porodu. Prostě jí mám. Na plavečáku nevypadám tak zle, když vidím některé exempláře, sama se sebou sice extra spokojená nejsem, ale jsem líná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1270
29.5.16 20:53

Já jsem po dvojčatech 2 roky. Před 5měsíci jsem začala cvičit a změnila jídelníček. Měla jsem obrovskou celulitidu na zadku, stehnech a břiše a popraskané břicho z rychlého porodu. Používám tedy krém, ale hlavně je to o stravě. Můžete také zkusit střídavě proud teplé a studené vody k prokrvení pokožky a masážní kartáče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama