Bojí se muži úspěšných a nezávislých žen?

Anonymní
20.8.20 07:57

Bojí se muži úspěšných a nezávislých žen?

Krásné ráno všem! :kytka:
Podělím se s vámi krátce o svůj příběh. Je mi 27, jsem (i podle názorů ostatních :mrgreen: ) hezká žena se šmrncem, úspěšná, v práci (kde jsem jediná žena, engineering a vývoj) vedu projekt, mám vlastní byt na hypotéku, auto, motorku, mohu si dovolit dovolenou 2× ročně, mluvím 5ti jazyky… namyšlená bych mohla být, ale nejsem. A k jádru pudla. Nedokážu si udržet chlapa. Respektive. Poslední, do kterého jsem se zamilovala a který obdivoval, co vše jsem zcestovala a dokázala, utekl za „obyčejnou“ dívkou, o kterou se může starat (finančně jí pomáhá) a která není úplně nejostřejší pastelka v penále s vysokými životními cíli (znám ji). A přitom já bych se ráda vdala, měla dítě o které bych se starala. Není to tak, že bych se pouze hnala za kariérou, cestováním a zábavou.

A tak se ptám - bojí se dnes muži takových žen?

Díky za názory!
Anonym z důvodu osobního příkladu. :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24230
20.8.20 07:58

Nebojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.20 08:01
@Anonymní píše:
Podělím se s vámi krátce o svůj příběh. Je mi 27, jsem (i podle názorů ostatních :mrgreen: ) hezká žena se šmrncem, úspěšná, v práci (kde jsem jediná žena, engineering a vývoj) vedu projekt, mám vlastní byt na hypotéku, auto, motorku, mohu si dovolit dovolenou 2× ročně, mluvím 5ti jazyky… namyšlená bych mohla být, ale nejsem. A k jádru pudla. Nedokážu si udržet chlapa. Respektive. Poslední, do kterého jsem se zamilovala a který obdivoval, co vše jsem zcestovala a dokázala, utekl za „obyčejnou“ dívkou, o kterou se může starat (finančně jí pomáhá) a která není úplně nejostřejší pastelka v penále s vysokými životními cíli (znám ji). A přitom já bych se ráda vdala, měla dítě o které bych se starala. Není to tak, že bych se pouze hnala za kariérou, cestováním a zábavou.

Díky za názory!
Anonym z důvodu osobního příkladu. :andel:

Nebojí… respektive někteří jo, ale ne všichni. Chceš něco extra, nespokojíš se s málem, tak holt musíš hledat a dát tomu víc než ostatní. Takoví nerostou jak houby po dešti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
20.8.20 08:03

Pokud si chlapa potřebuješ udržet, tak mu zaplať ať s tebou vydrží. Pokud chceš chlapa na vztah, nebudeš si ho muset udržet, on bude s tebou sám a rád.
Takže si rozmysli, co vlastně chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 08:04

A já si myslím že jo. Nebo ne že by se báli, ale málokterý chlap to snese. Většina je ráda, když má nad ženskou navrch, když mají pocit, že se žena bez nich neobejde, když k nim žena vzhlíží jako na pana božského a úspěšná nezávislá žena se jim po chvíli zají. To je můj názor i vlastní zkušenost.

• Citovat
  • Nahlásit
488
20.8.20 08:06

To mi připomnělo jeden díl Sexu ve městě, kdy Miranda přišla na to, že o ní chlapi ihned ztratí zájem když zjistí, že je právnička a že je úspěšná. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4671
20.8.20 08:06

Myslím si, že zase tolik nebojí. Spíš je to o tom, jak si sednete povahově, jestli máte něco společného, a jestli je opravdu zamilovaný.

A taky si nemyslím, že pokud žena nedělá kariéru a netlačí se na vysoký post nutně znamená, že je hloupá a nemá cíle. Určitě má, jen jsou třeba trochu jiné, než ty tvoje. :nevim:

Příspěvek upraven 20.08.20 v 08:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24230
20.8.20 08:07

Čistě z mého pohledu - zase raketová inzenyrka nejsi. Byt na hypo a auto má docela dost lidí. Zcestovalý je dnes taky téměř každý mladý. Nevím, čeho by se měli ti muži bát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27680
@Anonymní píše:

Díky za názory!
Anonym z důvodu osobního příkladu. :andel:

Nebojí. Sebevědomý muž má rád po boku úspěšnou ženu. Nevím, jak jsi stihla být ve 27 zcestovalá a ušetřit po vysoké na hypotéku, ale nepůsobí dobře, když vše dáváš okatě na obdiv a trochu si utahuješ z „obyčejných“ žen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Bojí se jich hodně. Sestra - velmi inteligentní, dvě vysoké školy, úspěšná v práci, byt na hypotéku v Praze, který zvládá splácet sama…no ne každý chlap to dává. Ale potěším tě. Loni se vdala ve svých 34 letech. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
5393
20.8.20 08:08

Bojím, bojím, bojím… :,( :,( :,( 8) 8) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24230
20.8.20 08:08
@Ms.Ragdoll píše:
Myslím si, že zase tolik nebojí. Spíš je to o tom, jak si sednete povahově, jestli máte něco společného, a je opravdu zamilovaný.

OA taky si nemyslím, že pokud žena nedělá kariéru a netlačí se na vysoký post nutně znamená, že je hloupá a nemá cíle. Určitě má, jen jsou třeba trochu jiné, než ty tvoje. :nevim:

Příspěvek upraven 20.08.20 v 08:07

No přesně. Sokyne ji přebrala chlapa = není nejostrejsi tužka v penále a nemá cíle :mrgreen:
Já tuším, kde je problém :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 08:09
@Mango_Lassi píše: Čistě z mého pohledu - zase raketová inzenyrka nejsi. Byt na hypo a auto má docela dost lidí. Zcestovalý je dnes taky téměř každý mladý. Nevím, čeho by se měli ti muži bát.

Taky to o sobě netvrdím. Naopak si ale myslím, že patřím k tomu úspěsnějšímu procentu žen, pokud budeme hodnotit tyto aspekty :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
2368
20.8.20 08:10

Oni se jich nebojí. Ale taková nezávislá žena je často těžko začleňuje do svého nabitého programu. Ta nezávislost se může pojit i s tím, že si ji nedokážou představit jako matku svých dětí (nebo jakýchkoliv dětí), to může být taky pro ně odrazující. Prostě jim ta nezávislost a rozhled může přijít sexy na začátku, ale do života to pro ně není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27680
20.8.20 08:10
@meduzka23 píše:
To mi připomnělo jeden díl Sexu ve městě, kdy Miranda přišla na to, že o ní chlapi ihned ztratí zájem když zjistí, že je právnička a že je úspěšná. :lol:

Jenomže kdyz ze sebe udělala letušku, narazila na fejkového doktora se strachem z krve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama