Bojí se nového vztahu?

Anonymní
1.6.21 09:34

bojí se nového vztahu ?

Ahoj,

ocitla jsem se v nepříjemné situaci. Začala jsem se vídat s mužem, který čerstvě odešel ze vztahu, ačkoli již delší dobu nefungoval. Po pár měsících, kdy to vypadalo, že náš vztah je regulerní mi napsal, že se bojí hned vstoupit do něčeho nového, že potřebuje čas na sebe a odmlčel se. Myslím, že když má někdo někoho rád, tak ho takovým způsobem neodkopne, ale kdoví jak to je, do hlavy nikomu nevidím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17329
1.6.21 09:38
@Anonymní píše:
Ahoj,ocitla jsem se v nepříjemné situaci. Začala jsem se vídat s mužem, který čerstvě odešel ze vztahu, ačkoli již delší dobu nefungoval. Po pár měsících, kdy to vypadalo, že náš vztah je regulerní mi napsal, že se bojí hned vstoupit do něčeho nového, že potřebuje čas na sebe a odmlčel se. Myslím, že když má někdo někoho rád, tak ho takovým způsobem neodkopne, ale kdoví jak to je, do hlavy nikomu nevidím.

Tak on tě klidně může mít rád, může tě i milovat, ale přišla jsi nejspíš moc brzy :nevim: Naopak je od něj dost moudré, že to chce trochu stopnout - třeba tě holt nechce mít jen jako převoznici :mavam: Tak se hlavně nevnucuj a počkej, až se ozve sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14981
1.6.21 09:41
@Anonymní píše:
Ahoj,ocitla jsem se v nepříjemné situaci. Začala jsem se vídat s mužem, který čerstvě odešel ze vztahu, ačkoli již delší dobu nefungoval. Po pár měsících, kdy to vypadalo, že náš vztah je regulerní mi napsal, že se bojí hned vstoupit do něčeho nového, že potřebuje čas na sebe a odmlčel se. Myslím, že když má někdo někoho rád, tak ho takovým způsobem neodkopne, ale kdoví jak to je, do hlavy nikomu nevidím.

Nechce te :? Je lepsi to prijmout jako fakt hned, nez si delat plane nadeje :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5014
1.6.21 09:42
@Anonymní píše:

Nechci te ranit, ale mozna ma jinou, kdyz se chlap nahle odmlci tak to tak byva.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
1.6.21 09:43
@Anonymní píše:

Neumělý způsob, jak neříct napřímo, že s tebou to na vztah nevidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22336
1.6.21 10:08
@Anonymní píše:

Nemá zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1851
1.6.21 10:45

Obvykle tahle formulka „necítím se na nový vztah“ slouží jako taková berlička někomu, kdo neumí říct na plnou hubu, že to na vztah s dotyčnou/dotyčným nevidí. Podle mě tohle není čistě o času, který uplynul od minulého rozchodu, ale o tom, že A) buď má v hlavě stále EX nebo B) nemá jí v už v hlavě a novému vztahu by se nebránil, ale nechce vztah konkrétně s tebou. Omlouvám se, ale vidím to takto :think: Odmlčel se, odmlč se taky, navždy. Třeba se ještě ozve a třeba nebudeš už mít zájem ty… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 10:56

Musím dodat jen to, že já mu na tu zprávu napsala tehdy jen OK. A od té doby mi párkrát napsal, ale já nevím, jak se s ním mám bavit, takže odepíšu vždy jen pár slov a tím ta konverzace skončí. Vlastně chci, aby mi už nepsal vůbec, jen mu nechci rovnou napsat, at jde do háje za to jak se zachoval. Tohle už se stejně vrátit nedá.

• Citovat
  • Nahlásit
58
1.6.21 12:10
@Anonymní píše:
Musím dodat jen to, že já mu na tu zprávu napsala tehdy jen OK. A od té doby mi párkrát napsal, ale já nevím, jak se s ním mám bavit, takže odepíšu vždy jen pár slov a tím ta konverzace skončí. Vlastně chci, aby mi už nepsal vůbec, jen mu nechci rovnou napsat, at jde do háje za to jak se zachoval. Tohle už se stejně vrátit nedá.

A kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
1.6.21 12:11
@Anonymní píše:
Musím dodat jen to, že já mu na tu zprávu napsala tehdy jen OK. A od té doby mi párkrát napsal, ale já nevím, jak se s ním mám bavit, takže odepíšu vždy jen pár slov a tím ta konverzace skončí. Vlastně chci, aby mi už nepsal vůbec, jen mu nechci rovnou napsat, at jde do háje za to jak se zachoval. Tohle už se stejně vrátit nedá.

Podle mě se k tobě zachoval naprosto čestně. Tedy za předpokladu, že to jeho odmítnutí nepřišlo v momentě, kdy tě dostal do postele 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
1.6.21 12:14

Klidně to tak může být, ne každý skáče ze vztahu do vztahu :nevim: Ale ať je to jak chce, v tuto chvíli bych si z toho odnesla, že nemá zájem a pokud ti vadí, že tě dál kontaktuje, slušně bych mu napsala, že kamaráda nepotřebuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32127
1.6.21 12:22
@Anonymní píše:

Bylas převozník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 12:30

Nechce vztah s tebou.

• Citovat
  • Nahlásit
22336
1.6.21 12:43
@free333 píše:
Bylas převozník.

Tak on třeba teď ani nikoho nemá, jen ji prostě na vztah z nějakého důvodu nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32127
1.6.21 12:44
@Klopotkova píše:
Tak on třeba teď ani nikoho nemá, jen ji prostě na vztah z nějakého důvodu nechce.

Nebo nechce nic vážného, neví nikdo… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat