Bojím se druhého vyvolání porodu

3.8.20 22:46

Bojím se druhého vyvolání ???? porodu.

Ahoj mamči, začínám být docela nervní. V sobotu mám TP a stále nic. Tedy včera jsem byla v nemocnici, prý otevřená na dva prsty, ale zatím prý ok. Mám si dávat teplou vanu a čekat. No jo no, jenže to mě depta. Prvního kluka jsem přenášela pár dní. Nepomohla Hamilton, ani dvě tablety chemie a nakonec mi pichli vodu. Celé to pak bylo sice rychlejší, ale bohužel asi i kvůli tomu spěchu jsem pak měla docela problémy a dostávala se z toho takřka rok. Doufala jsem, že u druhého to bude jiné. Jenže už 14 dní mám časté tvrdnutí, hlenová zátka je pryč, sotva chodím i dýchám, spánek bída a stále nic. Začala jsem pít zázvorový čaj, dělám si koupele a uvažuji o ricinovem driaku, ale zase známá mě od toho zrazuje, tak nevím, nevim. ???? Jinak jsem 39 +3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3.8.20 22:49

No a k tomu jsem dva dny přes den úplně hotová, cítím se jako bych dva dny nespala a to jsem byla nabytá energií a teď jsem taková mrtvolky 😔 ještě k tomu nervní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1633
3.8.20 22:54

Chápu, ale dej se do klidu, jinak se tomu malému ven chtít nebude.. Zatím jsi před termínem, tak to nehrot. A vyvolání proti tvé vůli stejně dělat nemohou.. Mně se ho taky snažili vnutit, ale počkala jsem si, až to začne samo.. 90% žen dokáže přirozeně porodit do 42 tt, akorát oni obvykle nechají přenášet max 10 dnů od jimi stanoveného termínu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1115
3.8.20 22:54

@hanabenešová úplně vím o čem mluvíš… Taky mě první vyvolávali a pak jsem se z toho vzpamatovávala ještě dlouho po psychické stránce a možná i víc než rok po stránce fyzické… Mám TP za necelé 2 měsíce a přenášet nesmím… :roll: už teď mě to chvílemi taky šeptá… :think: ovšem s těmi driaky bych byla opatrná… ;) Přeji co nejsnazší a brzký porod… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654
3.8.20 22:56

39+3, to je jeste spousta casu!!! Ja poprve rodila spontanne a ted podruhe vyvolavani ve 41+3 kvuli tlaku. Vyvolavany porod nebyl o nic horsi, jsem necele 4 tydny po porodu a citim se skvele. Takze nemusi to ani s vyvolavanim dopadnout strasne;) zato do toho ricinu bych nesla, neni to nic dobreho pro dite a ani ja bych netouzila se dostat do takoveho stavu jak popisuji ty co ho vypily, zlaty porod!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.8.20 22:57

V první řadě si nenechej nakecat, že prenášíš. Přenáší se až po 42 týdnu.
Děcka se bohužel v dnešní době páčí různými medicínskými prostředky a to je akorát stres a dopadá to blbě. Takže ty se prostě musíš uklidnit. Psychika dělá hodně.
Co se týče toho ricinového driaku, já ho u druhého dítěte zkoušela v 41 týdnu a do 13 hodin porodila. Sice jsem se fakt brutálně posejřila, ale to prý rozhýbe děložní svalstvo. A fakt rozhybalo. A ani mě to nebolelo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
3.8.20 23:15
@Beckyttine5 píše:
Chápu, ale dej se do klidu, jinak se tomu malému ven chtít nebude.. Zatím jsi před termínem, tak to nehrot. A vyvolání proti tvé vůli stejně dělat nemohou.. Mně se ho taky snažili vnutit, ale počkala jsem si, až to začne samo.. 90% žen dokáže přirozeně porodit do 42 tt, akorát oni obvykle nechají přenášet max 10 dnů od jimi stanoveného termínu

Přesně tak, vyvolání můžeš odmítnout!! Tim se hod do klidu a uvidíš, že to půjde. Pokud tě straší nebo nejsou vstřícní, najdi si jinou porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.8.20 23:19

@Veny89 no právě, tentokrát bych asi jela rovnou k psychologovi atd… Bylo to hrozný období, proto ty obavy. Na ič mi lékařka ve 32 TT hrozila předčasným a tak do mě napumpovala hořčík a to byla chyba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.8.20 23:24

@Zuzanec no já mám vybranou Jihlavu kvůli AP a také kvůli vztricnosti atd… Zvazuji, co ještě můžu udělat, aby to popohnala, proto jsem zmínila ten koktejl. Zatím piji mátový a čerstvý zázvorový čaj, ten si zítra udělám silnější. Vanu si dávám, tak mi někdo radil aby sklenku vína… když není slejvak, jdu ven i přes bolest nohy… Nu, ale zatím nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.8.20 23:31

@Koblizkova1980 no, pro mě e ti poslední možnost, kdyby se nic nedělo😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
4.8.20 00:12

Mam take termín v sobotu, třetí porod, první byl vyvolavany. Uz to nechci nikdy zažít. Také mám strach, ale říkám si, že násilím mě nutit nemohou a pokud bude něco nedej bože špatně, tak to budu muset přežít. Snažím se na to nemyslet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.20 02:48

@Anny0694 tak já bych se také hodila více do pohody, ale třeba tchýně pořád otravuje na to se ji ještě mě podařilo fest rozhodit, takže snad dá pokoj nebo zahodim telefon… Jinak dneska i přes ten déšť půjdu na procházku a uvažuji o sklence červeném a zase zázvor. No doufam, že bude mít prcek rozum a nebude mě trápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1633
4.8.20 06:16

Ricin fakt ne, telefon teď možná zkusit fakt zahodit, ať tě nikdo nestresuje..
Můžeš zkusit bylinkový čaj : kombinace malinik, jahodnik, kopřiva a kontryhel. Potom si udělat vaginální naparku a hlavně se hodit do pohody, čas ještě máš :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.20 06:57

@Beckyttine5 nemáte zkušenost s čajem z černého bezu? prý zvyšuje prokrvení a ten tu mám. Ten driak skořice, zázvor, hřebíček nedám, ale samotné bylinky jsou ok. Dumam nad tím vínem, aby to se mnou neseklo 😊.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6972
4.8.20 06:57

@hanabenešová Ještě máš čas :nevim: nestresovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama