Bojím se kakat na veřejnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 10:52
bojím se kakat na veřejnosti

Ahojte, je mi 22 a bojím se jít vykadit kamkoliv jinam než doma. Kdekoliv mimo, ať už na dovolené, u přítele mi to nejde a pak mě samozřejmě bolí břicho. Mám strach asi předevšema že to bude smrdět, slyšet. Nejste někdo v podobné situaci? Jak ji řešíte?

Třeba dneska jsem byla na kupovat a strašně se mi začalo chtít kadit ale musela jsem to vydržet domů. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 5221 příspěvků 16.11.18 10:55

Tak když to vydržíš až domů, tak není problém ne? Jinak ne, nemám s tím problém, tohle je normální věc kterou musí dělat každý atˇchce nebo nechce. Tak si nos na wc rádio a osvěžovač vzduchu. Pak to třeba ude ok :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 11:10

U přítele choď v noci, když už všichni spí :)

zuracz1
Kecalka 133 příspěvků 16.11.18 11:16
@Anonymní píše:
U přítele choď v noci, když už všichni spí :)

dobrý nápad, všude je ticho a zvuk se lépe šíří :potlesk: :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 11:17

Až pudes někde kadit tak nejdřív odmotej toaleťák a hod ho do mísi… Tím predejdeš tomu že bude slyšet potupné šplouchnutí ????

lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 16.11.18 11:17

Je to normální fyziologicka potřeba kterou musí vykonat každý. Takže ne, tak jak ty nad tím nepřemýšlím.

Emimin7
Echt Kelišová 9371 příspěvků 16.11.18 11:24

No s sebou kapesní reprák a při konání potřeby pusť nahlas přes mobil hudbu. A zároveň se dej na veganskou dietu, pak smrdět nebudeš.

cocomoon
Kecalka 212 příspěvků 16.11.18 11:46

Jo a to mi připomělo jednoho kamaráda, kterej pouštěl vodu v umyvadle, aby nebylo nic slyšet :)
No každej samozřejmě hned věděl, že se… :) a začalo se to řešit. Kdyby jí nepouštěl, tak by o tom nikdo neřekl ani půl slova, protože by to nikoho ani nenapadlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 11:50

Mám to podobně. Moje tělo se naučilo potřebovat radši až doma, kdekoliv jinde mám zácpu :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 11:52

Kdysi jsem měla známou, která měla stejný problém. Nejen, že do mísy házela předem toaleťák, ale měla s sebou malou lahvičku té nejlevnější kolínské, dnes by asi použila kapku aromatického olejíku, a po vykonání potřeby tu kolínskou nakapala do mísy. Všichni po ní rádi chodil na WC a libovali si.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 16.11.18 11:53

Jo, tak je to v Japonsku - Japonci dokonce považují za potupné, když někdo jiný slyší ten zvuk, když čůrají. Takže to vedlo k tomu, že když seděli někde na veřejnosti na wc, tak pořád splachovali, aby nebylo nic slyšet. Vedlo to k obří spotřebě vody - takže teď jsou na spoustě záchodů tlačítka, která, když zmáčknete, tak pustí hudbu, nebo dělají „zvuk splachování“ a tak. :think:

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 16.11.18 11:53

Na dovolené? To jako jsi týden mimo domov a nevysereš se tam? To mi hlava nebere…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63733 příspěvků 3 inzeráty 16.11.18 12:06
@Hanka1 píše:
Na dovolené? To jako jsi týden mimo domov a nevysereš se tam? To mi hlava nebere…

No a me zas treba hlava nebere, ze nekdo trpi uzkostmi a pritom je to samé…

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 16.11.18 12:10
@j.a.n.i1 píše:
No a me zas treba hlava nebere, ze nekdo trpi uzkostmi a pritom je to samé…

tak uzkost a vyprazdnovani jsou dost odlisne věci. Mne by proste jen zajímalo, jak to zakladatelka dela u more, na horach apod.?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63733 příspěvků 3 inzeráty 16.11.18 13:18
@Hanka1 píše:
tak uzkost a vyprazdnovani jsou dost odlisne věci. Mne by proste jen zajímalo, jak to zakladatelka dela u more, na horach apod.?

Ne, to nejsou 2 odlišné věci, je to vlastně to samé, obojí je problém v hlavě, jen s jiným projevem.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >