Bojím se mimoděložního těhotenství

3684
23.5.16 09:43

Bojím se mimoděložního těhotenství.

Ahoj…
I když mám již 4 těhotenství, tak se nyní obávám mimoděložního.
Podlední MS jsem měla 8-13 dubna. 17. května jsem byla na ultrazvuku a odběru krve, jelikož mi vyšel pozitivní test. Na ultrazvuku byl vidět pouze malý váček ale bez plodu, hcg také hodně nízko.
Dle doktorky jsem na úplném začátku těhu a dala mi ještě týden. V pátek mám jít na ultrazvuk a uvidíme zda už bude něco vidět.
Ale zárověn mi řekla, že je tu pořád riziko mimoděložního těhotenství i když tomu zatím nic nenasvědčuje, vaječníky jsou v pořádku a po gynekologické stránce jsem také zdravá.
Je ještě brzo aby bylo něco vidět?
V předchozích těhotenství jsem šla vždy až kolem 10 TT a vše bylo krásné už vidět. Takže v takto brzkém těhu nemám zkušenost :-/
děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

145
23.5.16 09:51

@T.Hololinka :mavam: ahooj
Já jsem to měla tak samo jako Ty… Jak jsem šla na první kontrolu po prvním pozitivním testu, byl tam jen váček… Objednali mě za dva týdny a to už jsem byla v 7 týdnu a na ultrazvuku jenom taková černá malá tečka… A teď jsem byla v 10 týdnu a miminko už šlo krásně vidět.. Nevěš hlavu a držím pěsti, určitě to bude v pořádku a nestresuj se, není to dobré pro Tebe ani pro miminko.. Bude to v pořádku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
23.5.16 09:59

Moje vsechna 4 tehotenstvi zacinala jako podezreni na mimodelozni, mame i mimidelozni tehotenstvi v rodine a doma mam 2 zdrave deti, treti na ceste a jen jedno nepovedene tehltenstvi a to byl samovolny potrat. Nestresuj se, jsi hlidana, pokud byl vacek v deloze, tak to na mimodelozni nevypada. To nebyva videt na utz nic a hcg z krve byva vyssi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3684
23.5.16 10:01

@Ter85
Váček v děloze byl i hcg odpovídalo nízkému těhu. Ale jak mi bylo řečeno doktorkou, musí vždy počítat i s rizikem mimoděložního, dokud neuvidí plod.

@VerunC
Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
23.5.16 10:07

@T.Hololinka
Nebooj se… Obavy v těhotenství jsou vždycky, snad v každém týdnu… dobře to dopadne :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3684
23.5.16 10:10

@VerunC
To je pravda.
Moc děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
23.5.16 10:12
@T.Hololinka píše:
@VerunC
To je pravda.
Moc děkuji :hug:

Není zač :kytka: a držím pěsti, bude to v pořádku :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3684
23.5.16 10:13

@VerunC
Také Ti přeji aby bylo nadále vše v pořádku :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
23.5.16 10:24

@T.Hololinka bude bude, musíme těm mrňousům věřit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kacik1988
23.5.16 10:52

Ahoj, měla jsem to takhle u prvního těhotenství. Měla jsem být 6tt, ale na utz byl jen gestační váček. Byla jsem objednána za 14 dní a z váčku byl mrňousek se srdíčkem :-) určitě to bude dobré, držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama