Bojím se neplánovaného těhotenství - tlak v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eliscka
Povídálka 11 příspěvků 16.04.19 21:24
Zmena v menstruaci pri HA a těhotenství

Dobrý den. Budu znít jako velmi neinformovaná dívka ale i přes to, že jsem nikdy neměla nechraneny sex ani nám kondom nepraskl, bojím že jsem těhotná. Mám neustálý tlak v podbřišku. Od mého poprvé se mi výrazně zmírnila menstruace a také se zkrátila. Byla jsem teď hodně ve stresu, mám diagnostikovaných několik poruch, (DPDR, MA, EDNOS) beru antidepresiva (sertralin 50mg) a léčím se z mentální anorexie. Nemůže to mít na to vliv? Před týdnem jsem začala brát HA. Do té doby jsem měla menstruaci dlouhou 6 dní. Tento mesic na HA (první týdnu užívaní)- čtyři. Při mé menstruaci dochází jak k normálnímu krvácení tak ke spineni nakonci a nazacatku tak k vylučování „žmolků“. Jaký by mohl být důvod za změnou mé menstruace? Jaká je šance těhotenství? Dekuji všem za odpovědi :kytka:

Příspěvek upraven 16.04.19 v 21:44

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
marketak5
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 1 inzerát 16.04.19 21:33

To bude tou antikoncepci. Jestli nebyl nechraneny styk, tak tehotna nejsi. neboj, psychika muze za hodne veci. A urcite se muze menzes zkratit diky antikoncepci, me to na to napr predepsala dr (mam velice silnou a dlouho ms) - ale ja to nakonec vzdala brzo, nebylo mi po prascich dobre

Kriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 16.04.19 21:34

Tak hlavně při ha nemáš klasickou menstruaci. Jsou to prostě hormony a ty můžou ledacos změnit. Ms co máš je umělá.

Eliscka
Povídálka 11 příspěvků 16.04.19 21:35

@marketak5 děkuji moc :srdce: :hug:

P4ja
Echt Kelišová 8645 příspěvků 16.04.19 21:35

@Eliscka No, neporadím s těmi léky. Ale myslím, že změna je možná.
Ale jinak jasně HA většinou zkracuje a zmírňuje krvácení. U některé ani krvácet nemusíš.

Maminanamatersky
Kecalka 441 příspěvků 16.04.19 22:25

Pokud beres prasky, tak zadnou opravdovou menstruaci nemas. To je jenom krvaceni z poklesu hormonu pri pauze a s prirozenosti to nema vubec nic společného.

Eliscka
Povídálka 11 příspěvků 17.04.19 05:18

@Maminanamatersky to ale neplatí už od.1. dne menstruace kdy se nasazuje, ne?

Michalka23
Nováček 5 příspěvků 17.04.19 08:39
Nevim co to je?:0

Ahoj, dovolim se sem pridat, vim ze nikdo z vas nejste doktorky:) Jen mi jde o to, jestli to z vas nejaka zazila, budu rada za kazdou odpoved, sem z toho jelen. S přítelem jsme měli pohl. Styk, od prosince do 9.3, pokaždé s ochranou, pokaždé se menstruace dostavila, minulý měsíc také, ale s opožděním ( to přikládám stresu) Trvala, jako obvykle, mezitím sem si dělala hromadu těhotenských testu, a žádnej nevyšel pozitivně, poslední styk byl 9.3, a poslední test jsem si dělala zhruba kolem 18.3, momentálně, ale se mi strašně
moc! nafouklo břicho, vypadám jako kdybych byla ve 3 měsíci těhotenství, občas mám bublání ve střevech, poslední menstruaci jsem měla 25.3, a teď cítím i občas bolest v podbřišku, měla sem vodnatý výtok, momentálně mam takový bílý, vůbec nevím jestli si pro jistotu udělat další test, myslíte, že je to těhotenstvím(Doufam, ze nekde nebyla dirka v kondomu, nebo tak neco..Jinak by to bylo nepravdepodobny), nebo něčïm jiným. Mám z toho opravdu strach, protoze to bricho mam fakt jako balon! A s pritelem sem se rozesla, takze by to byl velky pruser :(, kazdopadne dojdu k dr, asi je tam spise jiny duvod, jen budu rada, kdyby jste mi nekdo z vas napsal jestli jste to nemeli podobne popr. Co to bylo! Mooc dekuju, hezkej den vsem :kytka:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 17.04.19 08:57

@Michalka23 tak pokus si měla normálně ms tak s největší pravděpodobností těhotná nebudeš. Proč si děláš hromadu těhotenských testu?

Uživatel je onlineDany.dee
Povídálka 40 příspěvků 17.04.19 09:29

Měla jsem během braní antikoncepce podobné potíže. Bolesti v podbřišku, byla jsem nafouklá, bublání ve střevech (nadýmání), kratší doba ms, na konci špinění a také vylučování „kousků“ něčeho… I když jsem ale změnila ha nic se nezlepšilo. Každý asi antikoncepci snáší jinak. Když jsem vyzkoušela několik prášku u nějakých jsem prostě zůstala a dál to neřešila.

Michalka23
Nováček 5 příspěvků 17.04.19 15:34

@Kriss Tina dekuju za odpoved, protoze sem vsude cetla jak ty testy nejsou moc spolehlivy, a hlavne abych je nedelala moc brzo, tak sem si proste kupovala vic tt :) abych mela vysledek co nejpresnejsi, ale tohle je hrozbe zvlastni, jeste me napada treba ovulace, ale takhle nafoukla sem nebyla ani pri ovu, ani pri ms.. :nevim:

Eliscka
Povídálka 11 příspěvků 17.04.19 19:15
@Dany.dee píše:
Měla jsem během braní antikoncepce podobné potíže. Bolesti v podbřišku, byla jsem nafouklá, bublání ve střevech (nadýmání), kratší doba ms, na konci špinění a také vylučování „kousků“ něčeho… I když jsem ale změnila ha nic se nezlepšilo. Každý asi antikoncepci snáší jinak. Když jsem vyzkoušela několik prášku u nějakých jsem prostě zůstala a dál to neřešila.

Přesně tak se cítím! Moc mě to uklidnilo.

Eliscka
Povídálka 11 příspěvků 17.04.19 19:17

@Michalka23 jednou jsem „dirku v kondomu“ zažila. To poznáš. :) s mým současným přítelem preferujeme přerušovanou soulož s kondomem, je to větší jistota 8)

Eliscka
Povídálka 11 příspěvků 17.04.19 19:30

@Michalka23 jak ještě dělám aktivně jogu, mám často namožené svaly, samozřejmě hlavně břicha. Mám ho pak slušně tvrdé :nevim:

Michalka23
Nováček 5 příspěvků 20.04.19 00:39

@Eliscka Jo to chapu no:), kazdopadne jogu nedelam, ani nic podobneho, z ceho bych si ty brisny svaly mohla v blizsi dobe nejak namoct, zvlastni noo :nevim:, ale ze selskyho rozumu si myslim, ze by se mi nejake tehotenstvi aspon malinko projevilo, krom bolesti v podbrisku a pocitu nafouknuti, nijak nic jinyho nepocituju, s tim kondomem si me trochu uklidnila ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama