Bojím se o náš vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 01:34
Bojím se o náš vztah

Zdravím,
Za 3 dny mám jít na operaci ( částečná obřízka kvůli fimoze - možná celková pokud to jde ještě změnit u částečné jsou prý někdy komplikace )

Psychika už to moc nebere protože musím pořád přemýšlet nad tím že přítelkyně vydržela 1,5 roku bez sexu ( nic nebylo jen nezdařený pokus ale aspoň jí dělám rukou a zkouším co je jí příjemné občas i jazykem :) )

A čeho že se bojím?
Ona je hodná, krásná, trpělivá, věrná… Když ji naštvu tak i arogantní a občas dělá blbosti…
Jsem s ní právě toho 1,5 roku a náš vztah je opravdu to co jsme oba vždycky chtěli, máme spoustu pěkných i horších zážitků a teď když se už docela známe tak je to super až na TEN SEX

Ona mě sice dost podporuje a bude za mnou do nemocnice chodit a tak ale nechci aby byla s někým s kým se bude krásně smát a možná i šťastná ale bez sexu… Co když se to mezi náma nepodaří? Co když? Co bude pak? Co když to všechno skončí?
Nechci někomu vyprávět že jsme měli podobné názory na život, nasmáli jsme se spolu, měli jsme krásný vztah ale bez sexu to dál nešlo…

Strašně moc jí miluju ale už vážně nevím co dělat..
Co byste dělali s partnerem co by měl vůli něco dělat ale potřeboval by čas a prostor k tomu projevit se? ( nebydlíme spolu je nám 18 takže všechno intimní je tak nějak náhodná situace )

Reakce:
Verun83
Extra třída :D 10373 příspěvků 22.07.19 05:37

Co zit ted a tady? Neres veci, co se jeste nestali.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 07:12

Za 1) doporučuju úplnou ať máš klid a za 2) přítel na ni byl ve 24 letech ( byli jsme spolu v té době 2 roky… Také měl fimózu a bylo to utrpení, tak Tě chápu a přeju hodně sil do začátku po obřízce… Ale k jádru věci… Pokud Tě má doopravdy ráda tak s tebou bude i po obřízce… bude to pro Vás vztah taková „zkouška", teď záleží jen na Vás jestli jí dáte… a se sexem bych počkala nejméně do konce šestinedělí… Ale to poznáš sám, že to dříve nepůjde

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 07:43
@Anonymní píše:
Za 1) doporučuju úplnou ať máš klid a za 2) přítel na ni byl ve 24 letech ( byli jsme spolu v té době 2 roky… Také měl fimózu a bylo to utrpení, tak Tě chápu a přeju hodně sil do začátku po obřízce… Ale k jádru věci… Pokud Tě má doopravdy ráda tak s tebou bude i po obřízce… bude to pro Vás vztah taková „zkouška", teď záleží jen na Vás jestli jí dáte… a se sexem bych počkala nejméně do konce šestinedělí… Ale to poznáš sám, že to dříve nepůjde

A vydrželi jste spolu? Jaké to pro tebe bylo potom?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 08:15

Já jsem v té době byla těhotná… Takže vydrželi a vydrželi by jsme stejně… Protože v našem vztahu je láska… Bylo to lepší… Prodloužila se výdrž a i orální sex je lepší protože je čistější… Jen musíš počítat nějaký čas na adaptaci… A hlavně to bude chtít že začátku klid v kalhotech aby Ti nepopraskali stehy… Přítelovi se nejvíce líbilo vytahování stehů - orálním sexem ( aby ho to nebolelo, jinak ho to strašně tahalo)

Premek_Orac
Kelišová 5451 příspěvků 22.07.19 10:52

Ahoj zakladateli,
myslím, že partnerka se k tobě chová naprosto skvěle a měl by jsi být plný štěstí, ne obav.
Co bude, nevíme nikdo.
Co je, to je.
A tak věř, že věci dopadnu jak z nějakého důvodu mají a užívej si její blízkosti, podpory, vašeho vztahu.

Váš příspěvek
Reklama