Bojím se říct, že ho miluji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 12:08
Bojim se říct, že ho miluji

Ahoj holky. Jen mě zajímá, zdali to má některá z vás jako ja nebo podobně.
S přítelem jsem cca 3 měsíce, ale tahame to spolu už dlouho. Bylo to takové složité všechno… Ale chemie a jiskra byla už od začátku…
Miluji ho. Tohle, co je mezi nami jsem ještě u nikoho necítila. Problém je v tom, že mu to nedokazu říct. Ani on není úplně na opakování této fráze. Jenže teď se stala taková prekerka. Dělali jsme si legracky, přítel na me dělal obličeje, pusinky na dálku a do mého drzkovani řekl, taky tě miluju. No a já jsem nedokázala říct ani ň. Musel poznat, že jsem ztuhla. Dal jsme pak pokračovali v konverzaci… No a já mám teď takové hlodani, jestli jsem mu neměla nějak odpovědět. Nevím. Mám teď pocit, že je to na me, ale nějak mám pocit, že to stejně nedokazu. Celkově tohle slovní spojení je pro mě náročné… U bývalého se to rikalo porad a vlastne to tak myšlene nebylo a byla to prázdná slova. A navíc se bojim, ze kdyz se ted vyslovím, tak ta odpověď neprijde. No prekerni situace.
Kolikrat jsme si dělali legraci, ze to slovo na M nerikame. A on najednou toto… :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Paola21
Závislačka 4055 příspěvků 28.04.19 12:10

No ve vtipu, stejně jako ti to řekl on, jsem schopná to říct i kolegyni v práci:D. Asi bych z toho nedělala kovbojku. Důležitější jsou stejně činy než slova. :nevim:

Jeanny21
Kecalka 404 příspěvků 28.04.19 12:13

Jojo, to bylo myšleno z legrace, nehroť to :)

Russet
Neúnavná pisatelka 15842 příspěvků 28.04.19 12:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Jen mě zajímá, zdali to má některá z vás jako ja nebo podobně.
S přítelem jsem cca 3 měsíce, ale tahame to spolu už dlouho. Bylo to takové složité všechno… Ale chemie a jiskra byla už od začátku…
Miluji ho. Tohle, co je mezi nami jsem ještě u nikoho necítila. Problém je v tom, že mu to nedokazu říct. Ani on není úplně na opakování této fráze. Jenže teď se stala taková prekerka. Dělali jsme si legracky, přítel na me dělal obličeje, pusinky na dálku a do mého drzkovani řekl, taky tě miluju. No a já jsem nedokázala říct ani ň. Musel poznat, že jsem ztuhla. Dal jsme pak pokračovali v konverzaci… No a já mám teď takové hlodani, jestli jsem mu neměla nějak odpovědět. Nevím. Mám teď pocit, že je to na me, ale nějak mám pocit, že to stejně nedokazu. Celkově tohle slovní spojení je pro mě náročné… U bývalého se to rikalo porad a vlastne to tak myšlene nebylo a byla to prázdná slova. A navíc se bojim, ze kdyz se ted vyslovím, tak ta odpověď neprijde. No prekerni situace.
Kolikrat jsme si dělali legraci, ze to slovo na M nerikame. A on najednou toto… :nevim:

Až to budeš opravdu chtít říct, tak to řekneš. Rozhodně bych s tím po třech měsících vztahu neplýtvala z legrace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 12:17

Ja bych to rict chtela, ale nedokážu to. Tohle, až to tak budeš cítit, přijde to… Tohle na me neplatí. Strašně se bojim toho, že za odpověď neprijde.
Ano, sice to bylo v legraci, ale on není člověk, co by to říkal i v legraci…

Marakuja
Kecalka 247 příspěvků 28.04.19 12:18

Nikdy jsem ta slova nikomu neřekl…nejdou mi přes pusu. Moje maximální vyznání lásky je „mám tě moc ráda…chybíš mi…“

Russet
Neúnavná pisatelka 15842 příspěvků 28.04.19 12:18
@Anonymní píše:
Ja bych to rict chtela, ale nedokážu to. Tohle, až to tak budeš cítit, přijde to… Tohle na me neplatí. Strašně se bojim toho, že za odpověď neprijde.

Sama jsem to zažila. Prostě jednou ti to z pusy vyjde úplně samo v tu pravou chvíli. Pak už to takové drama nebude.

Russet
Neúnavná pisatelka 15842 příspěvků 28.04.19 12:19
@Anonymní píše:

Ale v legraci to říká. Takové špičkování zas není na mě. Buď mi to řekne vážně nebo vůbec.

PsNina
Povídálka 37 příspěvků 28.04.19 12:21
@Anonymní píše:

Nakonec stejně záleží na činech a toho jak se jeden chová k druhému než na vyslovení těchto dvou slov.

Halamka
Závislačka 4012 příspěvků 28.04.19 12:22
@Anonymní píše:

Asi ti chybí sebevědomí. Nebo důvěra, nevím. Ale pokud vyjadruji city, tak jak cítím, je to moje volba, není se za co stydět a pamatuji, že milovaný má veškerá práva včetně toho nás nemilovat. Ale pokud občas člověk nezariskuje, nejen, že nic nezíská, ale může i o něco přijít.

Do-not-touch
Závislačka 4060 příspěvků 28.04.19 12:28

Jsou lidi, co maji techhle slov plnou pusu. A jini, kteri je vazi jak na lekarnicke vaze. A jini, kteri je nikdy nereknou. A ani jedno nemusi nic znamenat o skutecnem citu. Nedelej si s tim hlavu :hug: mas to takhle a pokid milujes, druhy ti uciti i beze slov.

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 27879 příspěvků 28.04.19 12:45

A co mu na to říct"taky tě mám ráda". To by ti možná šlo lépe a je to podobné. Kde je ta hranice mezi mít rád a milovat? :think: :nevim: Možná až v posteli a když se založí rodina… :mavam:

Do-not-touch
Závislačka 4060 příspěvků 28.04.19 12:49
@mrav píše:
A co mu na to říct"taky tě mám ráda". To by ti možná šlo lépe a je to podobné. Kde je ta hranice mezi mít rád a milovat? :think: :nevim: Možná až v posteli a když se založí rodina… :mavam:

kdyz to mas individualni, pro nekoho tam hranice je, pro jineho je to totez. Nekdo tem slovum pricita fakt velkou vahu, jiny ani nevnima, ze mu to partner nikdy nerekl.
Ale jinak souhlas, tohle by zakladatelka zkusit mohla :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 13:11

Až to budeš cítit řekneš to. Mě se stalo že po týdnu kdy jsme byly spolu každý den, to země najednou večer vylítlo ani nevim jak :oops: prostě sem vyhrkla miluju te a bylo :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 13:11

No upřímně, me nekdo na miluji tě říct, že me má rád, tak se asi zcvoknu. :grin:
Ono to sice bylo řečeno v legraci, ale… Doteď jsme si oba dávali sakra pozor na to, co říkáme i v legraci, takze ač by tomu někdo nedával moc velkou váhu, ja vim, ze kdyby to tak necítil, tak to ani nevyslovi. Navíc i v té „legraci“ vždy používal, taky tě mám rád. A jinak, já sice nedokazu tohle vyslovovat nebo alespoň v tech prvních chvílích, ale je to něco, čemu váhu celkem dávám.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama