Bojím se ukončit vztah,

Anonymní
14.5.21 21:26

Bojím se ukončit vztah, jsem zoufalka

Jsem pres rok s pritelem a dva mesice spolu bydlime. Po sestehovani jsem zjistila ze to nepujde. On pedant, hrozne resici a trochu vic me kontroluje. Mam ho rada, ale nemiluji ho, chce rodinu a ja citim hroznou uzkost kdyz si to jen predstavim a stejne nedokazu odejit. Ja, ktera vzdy jednala razne. Asi mu nechci ublizit, ani jeho rodine, maji me radi. Bojim se i samoty, od 17 let (32 mi je) jsem mela vzdy pritele a ted se bojim ze uz si ani nikoho nenajdu. Mam z toho vseho akorat uzkosti. Chci byt jinde ale bojim se udelat ten prvni krok. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1717
14.5.21 21:28

Klidně ten krok udělej, nemá cenu zůstávat někde kde to nefunguje holka 😊.. Uvidíš až to uděláš spadne z tebe balvan věř mi znám to 😊tak hlavu vzhůru trošku toho optimismu a půjde to držím palec 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11573
14.5.21 21:33

Nemáš nějakou kamarádku nebo někoho z rodinu, komu bys to přesně takto řekla, a kdo by tě tím trochu protáhl, pomohl s bydlením, zkrátka trošku to odmakal za tebe, když máš obavy…?

Každý měsíc, který strávíš s někým nevhodným, je pro tebe ztráta času, kdy bys mohla být volná pro někoho jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31852
14.5.21 21:37
@Anonymní píše:
Jsem pres rok s pritelem a dva mesice spolu bydlime. Po sestehovani jsem zjistila ze to nepujde. On pedant, hrozne resici a trochu vic me kontroluje. Mam ho rada, ale nemiluji ho, chce rodinu a ja citim hroznou uzkost kdyz si to jen predstavim a stejne nedokazu odejit. Ja, ktera vzdy jednala razne. Asi mu nechci ublizit, ani jeho rodine, maji me radi. Bojim se i samoty, od 17 let (32 mi je) jsem mela vzdy pritele a ted se bojim ze uz si ani nikoho nenajdu. Mam z toho vseho akorat uzkosti. Chci byt jinde ale bojim se udelat ten prvni krok. :,(

Tak otěhotni. Budeš mít sice víc problémů než doteď, ale samota ti nehrozí :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1481
14.5.21 21:47

Je ti 32 a budes travit s nekym z koho mas uzkosti a nemilujes ho? Takto chces zustat jeste dalsi roky, kdy se jednou rozhoupes odejit a zbydou ti oci pro plac?
Holka nejsi nejmladsi a pak rodinu uz nezalozis a nebudes plodit ve 40.
Odejdi a hledej nekoho koho budes milovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1550
14.5.21 21:50
@Anonymní píše:
Jsem pres rok s pritelem a dva mesice spolu bydlime. Po sestehovani jsem zjistila ze to nepujde. On pedant, hrozne resici a trochu vic me kontroluje. Mam ho rada, ale nemiluji ho, chce rodinu a ja citim hroznou uzkost kdyz si to jen predstavim a stejne nedokazu odejit. Ja, ktera vzdy jednala razne. Asi mu nechci ublizit, ani jeho rodine, maji me radi. Bojim se i samoty, od 17 let (32 mi je) jsem mela vzdy pritele a ted se bojim ze uz si ani nikoho nenajdu. Mam z toho vseho akorat uzkosti. Chci byt jinde ale bojim se udelat ten prvni krok. :,(

Bydlíte spolu jen dva měsíce, čím dříve odejdeš, tím méně ublížíš (vám oběma).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6651
15.5.21 01:03
@Anonymní píše:

Ja bych si udelal mimiska. Mimisek vas vztah posili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
15.5.21 01:06
@Anonymní píše:

Ubližuješ mu tím, že to takhle protahuješ. Hned zítra začni balit. Čím dýl to budeš odkládat, tím těžší to pak nebude. Proč zůstavat někde, kde to nemá smysl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
475
15.5.21 08:17

Věcně nespokojený kontrolující pedant, už jen kvůli tomuhle bych vypadla. Miluju tyhle chlapy, který máš furt za zadkem a říkaj ti, jak máš skládat nádobí do myčky, jak to máš uvařit, poskládat atd… no tak si to udělej sám a táhni do prrr. 8) :lol: Já jsem vždy hned utíkala a strašně se mi ulevilo, když jsem konečně mohla být ve svém a dělat si věci tak, jak jsem chtěla, mít v bytě věci které jsem chtěla..:palec:
Pokud jsi zvyklá takhle skákat od vztahu do vztahu, tak to ti právě nejvíc škodí. Buď aspoň rok sama a věnuj se svému životu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3920
15.5.21 09:25

Dost lidí zůstává ve vztazích, které jim nevyhovují (nebo jim dokonce partner ubližuje) právě proto, že neumějí být sami. Mám podobně smýšlející kamarádku, roky v nevyhovujícím vztahu, pořád říká, jak je to hrozné, jak už kouká po bytech, ale nedokáže ten krok udělat (i když by to finančně utáhla). Tobě je „teprve“ 32, my to řešíme už pár let a letos jí bude 38. Než se rozhoupe, tak se šance, že potká někoho normálního a ještě třeba stihne mít děti, bude stále snižovat. Jinak naučit se být (bydlet) aspoň chvíli sama považuji za neocenitelnou zkušenost a dost se pozná, kdo takto žil a nešel ze vztahu do vztahu, ti lidi jsou prostě daleko samostatnější a mají větší svobodu rozhodování i svobodu celkově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
16.5.21 17:11
@Anonymní píše:

Tohle je jen Tvoje výmluva. Ty prostě neumíš být sama. Takže se budeš raději ničit ve vztahu, který Ti vůbec nevyhovuje. :nevim:
Dej se do pořádku a začni žít svůj život svobodně, bez úzkostí. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat