Bojím se, že jde opět o zamlklé těhotenství

Anonymní
25.9.20 21:37

Bojim se, ze jde zas o ZT

Ahoj, jsem asi cca v 5+3, sve tehotenstvi jsem zjistila jeste tyden pred vybechanou ms podle TT, byla jsem i nafoukla, mela jsem zaludek na vode motala se mi hlava a hlavne se mi delalo strasne spatne v aute, ale ted posledni dny je mi dobre, jen se mi mota hlava. Ale bricho mi uz splasklo, mam i chut na jidlo, coz jsem predtim vubec nemela a vse celkem zvladam jako bych nebyla ani tehotna. Uz me ani tolik nepicha v podbrisku. Bojim se ze jde znovu o ZT, ktere jsem prodelala pred 3 mesici. Na utz jdu az 9.10.
Prosim uklidnete me, ze to tak mate taky nektera.Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
495
25.9.20 21:47

No a co těhotenské testy, sílí? Já jsem těhotná cca jako ty a je mi každý den hůř..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 21:50

Sili, ale dle krve mam hcg 2292,myslim si ze uz moc vic silit ani nemuze tak podle toho nepoznam ze je vse ok

@Lil Kitkatt píše:
No a co těhotenské testy, sílí? Já jsem těhotná cca jako ty a je mi každý den hůř..
  • Citovat
  • Nahlásit
41925
25.9.20 21:57

Ahoj, to bohužel nepoznáš. Potratila jsem 5× a mám 2 děti a i ty úspěšná těhotenství jsem se klepla strachy, že je něco blbě. Hlava je potvora, snaž se být v klidu. On ani sílící test nic nezaručí. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 22:06
Tak to je mi lito, nedovedu si predstavit to tolikrat prozit. Ale mas pravdu, ta hlava je potvora kor na materske. Mam uz skoro dvouletaka a myslenkama jsem furt strachy mimo.
@Ginuš píše:
Ahoj, to bohužel nepoznáš. Potratila jsem 5× a mám 2 děti a i ty úspěšná těhotenství jsem se klepla strachy, že je něco blbě. Hlava je potvora, snaž se být v klidu. On ani sílící test nic nezaručí. Držím palce
  • Citovat
  • Nahlásit
41925
25.9.20 22:42
@Anonymní píše:
Tak to je mi lito, nedovedu si predstavit to tolikrat prozit. Ale mas pravdu, ta hlava je potvora kor na materske. Mam uz skoro dvouletaka a myslenkama jsem furt strachy mimo.

Tak super, že máš už 2leťáka, víš, že to jde a někdy nastane potrat proto, že je něco špatně. Je to lepší, než aby to přišlo později a nebo jsi se musela rozhodovat, zda těhotenství ukončit a nebo ne.
U nás se zadařilo až z 5 těhotenství a ani doktoři tomu moc nevěřili.
Přeji jen to dobré, drž se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7686
25.9.20 22:46
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem asi cca v 5+3, sve tehotenstvi jsem zjistila jeste tyden pred vybechanou ms podle TT, byla jsem i nafoukla, mela jsem zaludek na vode motala se mi hlava a hlavne se mi delalo strasne spatne v aute, ale ted posledni dny je mi dobre, jen se mi mota hlava. Ale bricho mi uz splasklo, mam i chut na jidlo, coz jsem predtim vubec nemela a vse celkem zvladam jako bych nebyla ani tehotna. Uz me ani tolik nepicha v podbrisku. Bojim se ze jde znovu o ZT, ktere jsem prodelala pred 3 mesici. Na utz jdu az 9.10.

Ahojka, příznaky přichází a odchází, měla jsem to taky tak.. tělo si postupně zvyká na nový stav takže bych se moc nestresovala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
25.9.20 23:14

To je naprosto normální, že týden ti je špatně, zvracis a jiné a další týden si jako kdyby si těhotná nebyla. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3420
25.9.20 23:41

Příznaky nejsou zárukou vůbec ničeho. Klidně můžeš blít jako amina, ale plod už může být třeba týden bez srdeční akce. Na sledování příznaků se neupínej, nevypovídají vůbec o ničem. Jestli tě to uklidní, zkus kontaktovat gynekologa, jestli by ti neudělal krátkou prohlídku mimo termín. Já na jedné takové prohlídce byla a dr.se smál, že ani náhodou nejsem jediná, že je to takhle na začátku časté. No a taky se dá pořídit angelsounds - budeš slyšet, jestli tluče srdíčko.
Držím palce, ať to tentokrát dojde až do šťastného konce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 23:44
Dekuji, tobe taky :hug: :srdce:
@Ginuš píše:
Tak super, že máš už 2leťáka, víš, že to jde a někdy nastane potrat proto, že je něco špatně. Je to lepší, než aby to přišlo později a nebo jsi se musela rozhodovat, zda těhotenství ukončit a nebo ne.
U nás se zadařilo až z 5 těhotenství a ani doktoři tomu moc nevěřili.
Přeji jen to dobré, drž se.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 23:49

@Whitedog diky to rada slysim, jen si myslim ze je jeste v 5+3 brzo, aby bylo vubec neco videt. Ale za tyden bych to mohla zkusit ;) a angelsounds se sa pouzivat tak brzo? Myslela jsem ze az tak od 10-12 tt

• Citovat
  • Nahlásit
3420
26.9.20 09:54

Jo, myslím, že píší od 10.tt, ale víš, jak - než se rozhodneš, než objednáš, než dorazí… 10tt jako když vyšiješ ;-)))
Hlavně se moc nepozoruj a doufej, věř, že už máš vybráno a teď už bude dobře :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.20 10:28

Taky doufam, jen nekdy vic podlehnu obavam 😌 ale dekuji za tip, utcite si ho poridim at muzu i s malym poslouchat :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
96
26.9.20 10:38

Ahoj, :kytka: ja jsem na tom se strachem podobne. V cervnu jsem mela sp. Ted jsem v 5+3 a nervozita by se dala krajet. I kdyz se snazim mit pozitivni myslenky. Nejvic se bojim navstevy u dr. aby vse bylo ok. Ten strach je ale asi normalni u nekoho kdo neco takoveho zazil :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
26.9.20 10:53
@Anonymní píše:

Já jsem měla silné nevolnosti ještě v době, kdy bylo těhotenství už tři týdny zamklé. V nemocnici mi vysvětlovali, že placenta se vyvíjí nezávisle na tom, jestli plod žije nebo ne, protože placenta
stále produkuje těhotenský hormon. Takže neboj, nic to neznamená! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama