Dcera začíná mít šedé vlasy, je to vážné?

Anonymní
25.3.21 22:23

Bojím se že je to něco vážného

Ahoj holky, dcera má nebo jí začínají šedivé vlasy a někde jsme se dočetl že muže jít o rakovinu, mám se bát?
Nebo je to jen výmysl.
:,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62853
25.3.21 22:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dcera má nebo jí začínají šedivé vlasy a někde jsme se dočetl že muže jít o rakovinu, mám se bát?
Nebo je to jen výmysl. :,(

Já je mám od 15, bude mi 40.. Nwm, mám se bát? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31607
25.3.21 22:34
@Anonymní píše:

A kolik jí je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 22:42

@veria za 4 měsíce 14.

• Citovat
  • Nahlásit
1293
25.3.21 22:43

Výborně, tohle už je podruhý během dvou dnů. Co takhle zkusit doktora, když máte takovej strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
25.3.21 22:56
@Anonymní píše:

ano je to cukrovka, rozstroušená skleróza i rakovina dohromady

• ale doopravdy jsi buď troll, anebo ta dcera, která je hypochondr
  • a nemusíš fakt už zakládat ty diskuse každý den, bež k doktorovi a tam mu všechno hezky povykládej, asi tě pro začátek pošle k psychologovi :mavam:

dobrou noc @Ahojdamartina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
25.3.21 22:57
@fera21 píše:
Výborně, tohle už je podruhý během dvou dnů. Co takhle zkusit doktora, když máte takovej strach.

to už je víckrát, dceru boli hlava, ztrácí se jí paměť, šediví a ještě navíc shání pyžamo pro teenagery a povlečení :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
25.3.21 22:58

Vždyť to tu bylo včera.. k doktorovi si zajdi ty :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
858
26.3.21 00:11

Má kurděje, malárii, mor a syfilis. Boj se! :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
26.3.21 00:15

Me by spis zajimalo jak hned nekoho jako prvni napadne rakovina? :think: Me by hned napadl nedostatek vitaminu nebo stres. Musis mit dost podivne myslenkove postupy zakladatelko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
26.3.21 00:19

Ban. Otravuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15997
26.3.21 07:41

Negoogli po internetu diagnozy, vždycky dojdeš k tomu, že ppacient umírá na rakovinu.

Zajděte k lékaři na odběry krve- zkontrolovat zejména železo a další vitamíny a minerály.

@Parninas píše:
Me by spis zajimalo jak hned nekoho jako prvni napadne rakovina? :think: Me by hned napadl nedostatek vitaminu nebo stres. Musis mit dost podivne myslenkove postupy zakladatelko.

Vždycky když začneš googlit sympptomy na internetu, skončíš nakonec u některé z rakovin. A pokud googluješ s pocitem obavy, tak se toho prostě chytíš a těžko se to dostává z hlavy.

Proto je hloupost hledat informace o zdraví na internetu, zejména pokud neumím číst odborné medicínské texty jinak než že dojdu k informaci, že umírám na rakovinu.

Proto je potřeba řešit zdravotní záležitosti s lékařem. Internet fakt nenahradí studium a praxi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat