Bojím se, že jsem těhotná. 15 let

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.1.22 10:36

Bojím se, že jsem těhotná. 15 let

Dobrý den,

je mi 15 let, menstruaci mám přes rok, a tento měsíc měla zpoždění 20 dní, kdyz jsem si dělala 4. a 9. den tt, byly oba negativni.
Ale pred 6 dny jsem to znovu dostala (po 20 dnech), ze začátku to bylo normálně silné, ale poslední 2 dny to začalo hodně slábnout, a poslední uz tam nebylo skoro nic, a krev byla hnědá. (menstruaci mám normálně 7-8 dní, tahle byla 6 denní)
Bojím se, protože jsem s přítelem už něco zkoušeli, ale NESPALI jsme spolu. Ale jestli je možné, aby mi zanesl sperma třeba prsty?

Před asi 4mi měsíci mi vynechala uplne, ale to jsem se jeste nebála, protože jsme s přítelem nic neměli. Minulý měsíc mi taky menstruace skončila podobným způsobem, a dřív (zesláblá, a krev byla hnědá).

Během toho zpoždění mě boleli prsa na dotek, ale kdyz začala menstruace, přestalo to. A ta menstruace byla hodně bolestivá ze začátku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1647
23.1.22 10:53

Doporučuju zjistit si jak se dělají děti. A zajdi si na gynekologii pro prášky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jolka86
23.1.22 11:04

Ještě nemáš menstruaci ustálenou, na těhotenství to nevypadá, menstruace není stále stejná, počtem dní, intenzitou… Tělo není stroj. K sexu ještě nedošlo a už máš strach z otěhotnění, můžeš si promluvit s mámou o formě ochrany, než se po každém styku strachovat.

• Citovat
  • Nahlásit
18943
23.1.22 11:05

JJ. Něco nastudovat - nějaká ta literatura o sexu a o základech gynekologie by neškodila. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22979
23.1.22 11:07
@Jolka86 píše:
Ještě nemáš menstruaci ustálenou, na těhotenství to nevypadá, menstruace není stále stejná, počtem dní, intenzitou… Tělo není stroj. K sexu ještě nedošlo a už máš strach z otěhotnění, můžeš si promluvit s mámou o formě ochrany, než se po každém styku strachovat.

jak víš že k sexu nedošlo??? něco zkoušeli to je široky sakra široký pojem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jolka86
23.1.22 11:08
@ka2ka píše:
jak víš že k sexu nedošlo??? něco zkoušeli to je široky sakra široký pojem

Sama to píše, beru sex jako zásun.

• Citovat
  • Nahlásit
22979
23.1.22 11:12
@Jolka86 píše:

no píše že spolu nespali, ale o tom jak funguje ms a těhotenství jí kulový takže to že spolu nespali u n beru s velkou rezervou ono to mohlo být i na kraji a kdoví jak to bylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18943
23.1.22 11:12
@Jolka86 píše:

Asi to tak myslí i když je to vlastně špatně. - viz ka2ka. :mavam:
Takže, jak řekl jistý Vladimír Iljič: Učit se, učit se a to třetí… jo… učit se. :lol:
A to my tady vlastně ani nesmíme. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14768
23.1.22 12:25

Negativní testy+menstruace=Nejsi těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1348
23.1.22 13:20

@Jolka86 Sex není pouze pohlavní styk přeci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 13:29

Ahoj, mám přítele a dělala jsem si testy, ale těhotná nejsem. Je možné, že jsem těhotná?

S přítelem jsme spolu nespali, vlastně jsem ho naživo ještě neviděla, ale maminka mi kdysi řekla, že když se muž a žena mají rádi, vznikne miminko. Co když jsem těhotná? MS se mi zpozdila o dvě hodiny a brní mi prsty na rukou 8o 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Jolka86
23.1.22 13:38
@Švédka87 píše:
@Jolka86 Sex není pouze pohlavní styk přeci.

A můžeš otěhotnět třeba orálním sexem? Ne, nemůžeš. A sex je pro mě osobně pohlavní styk, ostatní praktiky fajn, ale zásun je zásun.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat